Binance Listeleme İçin 400 BTC Mi İstiyor?

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyanın bir numaralı kripto para borsası Binance‘in listeleme için aldığı ücret hakkındaki dedikodulara bir yenisi daha eklendi. Yeni iddialar Changpeng Zhao tarafından kurulan şirketin bir koin listelenmesi için tamı tamına 400 BTC istediği yönünde. Bir kripto şirketi CEO’su bahsedilen fiyatı bu lider kripto para borsasından aldığını tweetlerken birçok kripto gözlemcisi belirtilen ücretin doğru olabileceğinin altını çiziyor.

Ethereum benzeri bir blokzincir platformu olan Expanse’in ortak kurucusu Christopher Franko öncelikle Twitter’dan projeleri EXP’in listelenmesi için bu miktarın istenildiğine dair bir paylaşım yaptı.

https://twitter.com/FrankoCurrency/status/1027191274682638336

@FrankoCurrency: “@Binance listelenmesi için yeni bir teklif aldım: 400 BTC”

Expanse’in Kurucusu Dolandırıcılık Mailine Mi Maruz Kaldı?

Birçok yorumcu başlangıçta bu miktarın yanıltıcı ve yanlış olduğunu, hatta Christopher Franko’nun dolandırıcılıkla karşı karşıya kalmış olabileceğini, bir numaralı kripto para borsasının CEO’su CZ‘nin listelenme için para aldıklarını reddettiğini belirtirken Expanse’in ortak kurucusu konuya açıklık getirdi:

https://twitter.com/FrankoCurrency/status/1027196670138875905

“@bertartwill: Bence bir phishing mailine maruz kaldın. @cz_binance listeleme için herhangi bir ücret talep etmediklerini belirtmişti. Videoda 17.25’i izle”

“@FrankoCurrency: CZ yalan söylüyor. Tabi onun için çalışan birisi arkasından bu işleri yapmıyorsa. Onlarla direkt olarak birçok kez iletişime geçtik. Bu mail bizimle iletişime geçmiş olan adres: [email protected]. İsmi de Ashley.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter‘da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Binance Listeleme İçin 400 BTC Mi İstiyor?

Yorumlar kapalı.