Sıcak Gelişme: Binance Listeli Bu Altcoin Gizemli Gönderiyle Fırladı!

Sıcak Gelişme: Binance Listeli Bu Altcoin Gizemli Gönderiyle Fırladı!
Sıcak Gelişme: Binance Listeli Bu Altcoin Gizemli Gönderiyle Fırladı!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasası hareketli bir haftaya başladı. Gün içinde bir spot Bitcoin ETF haberiyle kripto piyasası tam bir kargaşa yaşadı. Kısa süre içinde short’lar, ardından da long’lar patladı. Bu gelişmelerin ortasında küçük çalı bir altcoin gizemli bir paylaşımın ardından uçuşa geçti.

Dock Network, Binance’a işaret etti, altcoin fiyatı uçtu!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, haftaya çılgın bir başlangıç yaptık. Sakin bir hafta sonunun ardından Pazartesi günü bir spot Bitcoin haberi piyasaya bomba gibi düştü. Lider kripto para Bitcoin kısa süre içinde 30 bin doları aştı. Çoğu altcoin de bu haberin etkisiyle yükselişe geçti. Ancak, bu sevinç çok da uzun sürmedi. Haberin sahte olduğunun açığa çıkmasıyla 28 bin dolar seviyesine geriledi. Ancak, piyasa yine de bir moral buldu.

Bu gelişmelerin ortasında küçük çaplı bir altcoin dev kripto para borsası Binance’ı işaret ederek gizemli bir paylaşım yaptı. Bu doğrultuda Dock Network (DOCK), X hesabı üzerinden şu gönderiyi paylaştı:

Dikkat, Dockers! Binance sizin için özel bir şey yayınlamak üzere. Önümüzdeki birkaç gün içinde Binance’a ilgili bir duyuru için göz atın.

Bu gönderinin ardından altcoin fiyatı bir anda dikey bir çıkış yaptı. DOCK, gün içinde 0,014 dolar seviyelerinde işlem görürken aniden %12’nin üzerinde artışla 0,165 dolara sıçradı. Projenin toplam piyasa değeri 14,5 milyon dolar seviyesinde. Bu piyasa değeriyle CoinMarketCap’te 672. sırada yer alıyor. Token, son 24 saat içinde muazzam bir işlem hacim artışı kaydetti. Basın zamanında tokenin işlem hacmi %766 artışla yaklaşık 2 milyon dolara ulaştı.

 

Altcoin
DOCK günlük fiyat grafiği. Kaynak: CoinMarketCap

Dock Network (DOCK) hakkında biraz bilgi edinelim

Dock, işletmelerin ve geliştiricilerin Blockchain kullanarak dijital Doğrulanabilir Kimlik Bilgileri ve merkezi olmayan kimlikler oluşturmaları, yönetmeleri ve sunmaları için basit çözümler sunarak Web3’e bir ağ geçidi inşa ediyor. Altcoin projesi ayrıca, işgücü sertifikaları, akademik başarılar, kimlik belgeleri ve KYC kontrolleri dahil olmak üzere kriptografik olarak güvenli ve anında doğrulanabilir dijital kimlik bilgileri oluşturmak için kullanılabilecek kimlik doğrulama teknolojisi sağlıyor.

Dock, 2017 yılından bu yana Merkezi Olmayan Kimlik teknolojisini geliştiriyor. Bu teknoloji, gelecekte Web3’e açılan bir kapı görevi görecek. Altcoin projesinin açıklamasına göre, verilerinin gerçek sahipliğini anlamalarına yardımcı olarak ve belgelerini, sertifikalarını ve kimlik bilgilerini dijital, kurcalamaya karşı korumalı ve anında doğrulanabilir hale getirerek, Web3 ekosistemine uyum sağlamaları ve yenilik yapmaları için kuruluşlarla işbirliği yapıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sıcak Gelişme: Binance Listeli Bu Altcoin Gizemli Gönderiyle Fırladı!