Binance SHIB, FLOW ve Bu Altcoinler İçin Büyük Duyuru Yaptı!

Binance SHIB, FLOW ve Bu Altcoinler İçin Büyük Duyuru Yaptı!
Binance SHIB, FLOW ve Bu Altcoinler İçin Büyük Duyuru Yaptı!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hacim açısından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, birçok altcoin için duyurular yaptı. Özellikle, en büyük ikinci meme coin olan Shiba Inu (SHIB), popüler NFT projesi Flow (FLOW) gibi platformlara yönelik yaptığı duyurular dikkat çekti. İşte detaylar…

Binance, SHIB için Ledger ile ortak oldu

Binance, insanların fiat kullanarak Shiba Inu’yu (SHIB) kolayca satın almalarını sağlamak için bir özellik sundu. Kripto donanım cüzdan sağlayıcısı Ledger ile bir ortaklık duyurdu. Bugün yapılan duyuruya göre, doğrulanmış Binance kullanıcıları Visa ve Mastercard dahil olmak üzere banka kartlarını kullanarak Ledger donanım cüzdanları aracılığıyla SHIB satın alabilirler. Binance, başarılı bir satın alma işleminden sonra kriptonun otomatik olarak kullanıcının Ledger adresine aktarılacağını belirtti.

Shiba Inu İçin Uyaran Analist, Ralli Yapacak Coinleri Paylaştı!

Henüz KYC sürecinden geçmiş bir Binance hesabı açmamış olan Ledger kullanıcılarının, hizmeti kullanmaları için bunu yapmaları önerilmekte. Çözüm şu anda Ledger’ın yardımcı uygulaması olan Ledger Live’ın masaüstü sürümünde mevcut. Shiba Inu’nun yanı sıra, insanlar çözümü Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Dogecoin (DOGE) vb. dahil 80’den fazla kripto para birimi satın almak için de kullanabilirler.

Binance, Flow (FLOW) hard fork’unu destekliyor

Ayrıca Binance, Flow (FLOW) ağ yükseltmesini desteklediğini duyurdu. Flow (FLOW) ağ yükseltmesi ve hard fork’u 2 Kasım, TSİ 18’de gerçekleşti. Binance, hesaplarında FLOW tutan tüm kullanıcılar için ilgili tüm teknik gereksinimleri üstlendi. Söz konusu Flow (FLOW) ağ yükseltmesi ve hard fork, yeni tokenların oluşturulmasına neden olmadı.

Binance'den AUDIO ve Bu 10 Altcoin İçin Son Dakika Duyuruları!

Öğren ve Kazan hizmetlerine yeni altcoin’ler geldi

Binance Earn, her Çarşamba sunduğu ödüllendirici tekliflerini sundu. Simple Earn, DeFi Staking, Liquid Swap, Dual Investments gibi hizmetleri için yeni tekliflerini ortaya koyuyor. Bunlar arasında BSW, EGLD ve CVP coin’leri yer aldı. Bu sefer, “kilitli ürünler” kısmındaki BSW ile çeşitli kazançlar elde edilmekte. Diğer yandan EGLD ve CVP için “esnek ürünler” segmentinde yer açılacak.

Binance Learn&Stake’te SHIB değil, DOGE var!

Diğer yandan, Binance, kullanıcıların Blockchain hakkında bilgi edinebilecekleri bir gelişmeyi açıkladı. Kullanıcıların bir kursu ve sınavı tamamlayarak 4 DOGE kazanabilecekleri bir sonraki “Binance Learn&Stake” turunu başlattı. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi DOGE, piyasa değeriyle SHIB’den önce gelen meme coin’dir. Süreç, dün Türkiye saati ile 12 civarında başladı. 8 Kasım, TSİ 12’de sona erecek.  Tüm KYC onaylı kullanıcılar, DOGE’la ilgili bir makaleyi okuyarak 4 DOGE kazanma şansına sahip olacak.

Binance'de Parlayan 14 Altcoin: Aptos da Var

Ancak dağıtılması planlanan DOGE miktarının tükenmesi durumunda kampanyanın devam etmeyeceğini belirtmekte fayda var.   Ayrıca DOGE ödülleri yalnızca Simple Earn Kilitli Ürünlere 2 Kasım’dan önce abone olmamış kullanıcılara geçerli.  DOGE ödülleri, 150 gün boyunca otomatik olarak stake edilecektir.

Yeni Dual Investment ürünü ortaya çıktı

Son olarak Binance, “Sell High”, “Buy Low” hizmetleri sunduğu yeni Dual Investments ürünü ortaya çıkardı. En son duyurulara göre, Sell High (yüksekten sat), Buy Low (dipten al) ürünleri aşağıdaki şekilde:

  • Sell High: BTC, ETH, SOL, MATIC, ADA, BNB, DOT, BCH, AVAX, FTM, ALGO, NEAR, ATOM, XRP
  • Buy Low: BTC, ETH, SOL, MATIC, ADA, BNB, DOT, BCH, AVAX, FTM, ALGO, NEAR, ATOM, XRP

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Binance SHIB, FLOW ve Bu Altcoinler İçin Büyük Duyuru Yaptı!