Binance’den Shiba Inu (SHIB) İçin Delist Kararı!

Binance’den Shiba Inu (SHIB) İçin Delist Kararı!
Binance’den Shiba Inu (SHIB) İçin Delist Kararı!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance Futures, kısa süre önce yaptığı duyuruda Shiba Inu (SHIB)’yu BUSD çiftinde kaldıraçlı işlemlere kapatacağını bildirdi.

Binance, BUSD çiftinde Shiba Inu kaldıraçlı işlemlerini sonlandırıyor

Merkezi kripto para borsası dün Shiba Inu (SHIB) kaldıraçlı işlemleri için düzenleme yapacağını bildirdi. Buna göre 1000SHIBBUSD sözleşmesi 1 Haziran saat 12.00’den sona erecek. Binance, bu tarihten sonra tüm açık pozisyonları otomatik olarak kapatacak.

Resmi duyuruda yer alan, kullanıcıların dikkat etmesi gereken talimatlar şu şekilde:

  • Kullanıcıların otomatik düzenleme işlemlerinden kaçınmak için listenin sonlandırma saati öncesinde açık pozisyonları kapatmaları gerekiyor.
  • Kullanıcılara belirtilen sözleşme için 1 Haziran saat 12.00’den itibaren yeni pozisyon açma izni verilmemektedir.
  • Son derece volatil piyasa koşullarında kullanıcıları korumak ve potansiyel riskleri önlemek amacıyla, Binance Futures USDⓈ-M 1000SHIBBUSD Sürekli Sözleşmesi için ilave koruyucu önlemler alabilir. Bunlar arasında maksimum kaldıraç değerini, pozisyon değerini ve her bir marj kademesindeki bakım marjını ayarlama, faiz oranı, prim ve sınırlı finansman oranı gibi fonlama oranlarını güncelleme, fiyat endeksinin bileşenlerini değiştirme ve ‘Son Fiyat Koruma’ mekanizmasını kullanarak İşaret Fiyatını güncelleme yer alabilir.

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere Binance, kısa süre önce Multichain köprülü 10 altcoin’in işlemlerini durdurmuştu.

Shibarium lansmanı yaklaşıyor

En son raporlara göre, Shibarium’un lansmanı 2023’ün 2. ve 3. çeyreği arasına denk gelecek. Shiba Inu ekosistemiyle ilgili güncellemeler yayınlayan LUCIE, 24 Mayıs’ta Shibarium lansmanına ışık tutan tweet yayınladı.

Tweet’e göre, Shiba ekibi lansman konusunda kendinden emin. Ayrıca, yapay zeka entegrasyonu da dahil olmak üzere üzerinde çalışan birden fazla ekibe sahip.

Kripto topluluğu, Shibarioum’un lansmanını yakından takip ediyor. Bu esnada, beta sürümünün mevcut istatistikleri tatmin edici görünüyor. Resmi web sitesine göre, Shibarium’un toplam 16 doğrulayıcısı (validatör) var. Ek olarak, Shibarium’un toplam hissesi 505 milyon BONE’u, dağıtılan toplam ödül ise 119 milyonu aştı.

On-chain veriler SHIB hakkında neler söylüyor?

CryptoQuant’a göre SHIB’nin döviz rezervi düşüyordu. Metrikteki bir düşüş, meme coinin bir yükseliş sinyali olan satış baskısı altında olmadığını gösterir. Ayrıca SHIB’in günlük aktif adresleri ve işlem sayısı da yüksekti.

Santiment’in grafiği, SHIB’in borsa çıkışının son zamanlarda arttığını ortaya koydu. Bununla birlikte, SHIB’nin MVRV Oranı önemli ölçüde düştü ve bu genellikle düşüş eğilimi gösteriyor.

Yazım sırasında SHIB, 4,9 milyar doların üzerinde piyasa değeriyle 0.0…08514 dolardan işlem görüyordu. Bununla birlikte, SHIB’nin on-chain metriklerine bir bakış, önümüzdeki daha iyi günler için biraz umut verdi. CryptoQuant’a göre SHIB’nin döviz rezervi düşüyordu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Binance’den Shiba Inu (SHIB) İçin Delist Kararı!