Binance, O 5 Altcoin İçin Sıcak Duyurular Yaptı! İşte Detayları

Binance, O 5 Altcoin İçin Sıcak Duyurular Yaptı! İşte Detayları
Binance, O 5 Altcoin İçin Sıcak Duyurular Yaptı! İşte Detayları
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bu hafta, Binance, Binance Futures, Binance Earn ve ağ desteği dahil çeşitli platformlarında bir dizi güncelleme ve promosyon yayınladı. Borsa, bu hafta platformlarında bir dizi önemli güncelleme ve promosyon duyurdu. Kaldıraç oranları ve marj kademeleri ayarlanırken, yeni bir Word of the Day oyunu, Meme Coin’ler üzerine eğlenceli bir şekilde bilgi edinmeyi sağlıyor. Binance Futures kullanıcıları için üç yeni promosyon, token kuponu ve işlem ücreti indirimleri sunmakta. Diğer yandan, Binance Pool, CKB ve BTC madencileri için ek bir bonus sunmakta. Ağ destekleme cephesinde, Binance, Sei ve Kadena ağlarında yaklaşan yükseltmeleri ve hard fork’ları destekleyecek. İşte duyuruların bir özeti

Vadeli işlemler için kaldıraç düzenlemeleri ve yeni WOTD konsepti tanıtıldı

Binance Futures, 28 Mayıs 2024 saat 13:30’dan itibaren harekete geçecek. Seçili USDⓈ-M ve COIN-M kalıcı vadeli işlem sözleşmeleri için kaldıraç ve marj kademelerini ayarlayacak. Güncelleme, bu sözleşmeler için risk yönetimi parametrelerini optimize etmeyi amaçlamaktadır. Güncellemeden önce açılan mevcut pozisyonlar etkilenmeyecektir.

Ayı Analistinden Bitcoin ve O Altcoin İçin Yorumlar: Long Açtı!

Diğer yandan borsa, Meme Coin’lere odaklanan yeni bir Günün Kelimesi (WOTD) oyunu başlattı. Bu eğitim oyunu, kullanıcıların kripto sözlüğü ve Meme Coin’lerle ilgili güncel trendler hakkındaki bilgilerini test etmelerini sağlar. Etkinlik süresi 27 Mayıs 2024’ten 2 Haziran 2024’e kadardır. Uygun kullanıcılar günlük iki WOTD oyununa kadar katılabiliyor. Ayrıca toplam 500.000 puanlık ödül havuzunu USDT kuponları ve işlem ücreti indirimleri için kullanabiliyorlar. Ek olarak, “WOTD2024” kodu ile kaydolan yeni kullanıcılar spot işlem ücretlerinde %10 indirimden yarar sağlayabiliyor.

Binance Futures’ta üç yeni promosyon ve iki altcoin’e hard fork desteği

Binance Futures, toplam 110 TAO token kuponu ödül havuzuna sahip üç yeni promosyon sunmakta. Promosyona kayıt olan, ilk vadeli işlem ticaretini yapan ve minimum işlem hacmine ulaşan yeni kullanıcılar, dönem boyunca toplam işlem hacimlerine göre ödüller için hak kazanır. Promosyon 27 Mayıs 2024’ten 2 Haziran 2024’e kadar geçerlidir.

Binance Güncellemeleri: O Altcoinler ve TRY İçin Duyuru Var!  

Diğer yandan borsa, Sei (SEI) ve Kadena (KDA) için ağ yükseltmelerini ve hard fork’u destekleyecek. Sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sağlamak için Binance, bu tokenlar için para yatırma ve çekme işlemlerini ilgili ağ yükseltme tarihlerinde (SEI için 27 Mayıs ve KDA için 30 Mayıs) geçici olarak durduracak. İşlem etkilenmeyecektir.

Son olarak Binance Pool, CKB veya BTC madenciliği yapan kullanıcılara çağrı yaptı. Zira bu kullanıcılar arasında paylaşımı gerçekleşecek ek 30.000 CKB sunan yeni bir promosyon başlatıyor. Promosyon 27 Mayıs 2024’ten 25 Temmuz 2024’e kadar geçerlidir. Toplam hashrate katkılarından sıralanan ilk 100 madenci ödüller için hak kazanacaktır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Binance, O 5 Altcoin İçin Sıcak Duyurular Yaptı! İşte Detayları