Binance, CLV ve Bu 12 Altcoin İçin Sıcak Duyurular Yaptı!

Aslı Dinçer
Aslı Dinçer 14 Ekim 2022
63 görüntülenme
Binance, CLV ve Bu 12 Altcoin İçin Sıcak Duyurular Yaptı!

Günlük işlem hacmi açısından en büyük kripto para borsası olan Binance, 13 altcoin için önemli duyurular yaptı. Bu yazımızda, duyuruları aktaracağız. İşte detaylar…

Binance, “esnek ürünler” sepetine yeni coin’ler ekliyor

Binance, boşta olan kripto paralara yönelik sunduğu Simple Earn Flexible Products hizmetine yeni coin’leri ekliyor. Borsa; desteklenen varlıklar listesine CLV, FLUX, WOO, OCEAN, OXT, OM, NULS ve ATM’yi ekledi. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi “Simple Earn”, Binance Staking ve Savings’in birleşimi ile oluştu. Ayrıca, 22 Eylül’de duyurulan bu hizmette flexible (esnek) ürünlerin yanında locked (kilitli) ürünler de var.

Binance, MATIC ve Bu 17 Altcoin İçin Kritik Duyurular Yaptı!

Bazı kripto paralarda “tick” boyutu değişecek

Borsa, bazı kripto para projeleri için “tick” boyutu düzenlemesi yapacağını duyurdu. 25 Ekim 2022 tarihinde, bazı USD-M ve COIN-M perpetual vadeli işlem sözleşmelerinin boyutu değişecek. Yani birim fiyatta minimum değişiklik gerçekleşecek.  Düzenleme, USDS-M ve COIN-M Vadeli İşlemleri alım satım işlemlerini etkilemeyecektir. API aracılığıyla tick boyutu da değişecektir.

API kullanıcıları, sırasıyla USDS-M ve COIN-M vadeli işlem sözleşmelerinin en son tick boyutu için GET /fapi/v1/exchangeInfo ve GET /dapi/v1/exchangeInfo kullanabilir. Tick boyutu güncellemesi mevcut emirleri etkilemeyecek. Tick boyutu güncellendikten sonra, güncellemeden önce verilen emirler orijinal tick boyutu ile eşleştirilecek. Değişiklikler, aşağıdaki tabloda gösterildiği gibi gerçekleşecek:

Borsa, Avalanche (AVAX) güncellemesini destekliyor

Diğer yandan borsa, Avalanche (AVAX) ağ yükseltmesini destekleyeceğini duyurdu. Avalanche ağ yükseltmesi, 18 Ekim 2022’de, yaklaşık olarak TSİ 19’da gerçekleşecek. Borsadaki para çekme ve yatırma işlemleri, 18 Ekim TSİ 18’den itibaren askıya alınacak. Borsanın açıklamasına göre AVAX ticareti, ağ yükseltmesi sırasında etkilenmeyecektir. Ayrıca borsa, hesaplarında AVAX bulunduran tüm kullanıcılar için ilgili tüm teknik gereksinimleri karşılayacağını söylüyor.

Borsa, güncel ağın stabil olduğunu düşündüğünde, AVAX için para yatırma ve çekme işlemlerini yeniden açacak.  Avalanche, merkezi olmayan uygulamalar ve özel Blockchain ağları için bir platform olarak işlev görür. Birinci katman (layer-1) bir Blockchain’dir. Akıllı sözleşmeler için en popüler ağ olan Ethereum’u yerinden etmeyi amaçlar – Ethereum’un rakiplerinden biridir.  Ağın mainnet’i 2020’de piyasaya girdi. Ardından proje, merkeziyetsiz finans (DeFi) ve merkeziyetsiz uygulamalara (dApp) odaklandı. Bu sırada, kripto para birimi AVAX, yazım sırasında yüzde 5.17’lik bir yükseliş ile 16.23 dolardan el değiştiriyor. Genel kripto para piyasasındaki yükseliş hissiyle hareket ediyor.. Kripto para, 4.8 milyar dolarlık bir piyasa değeri ile on sekizinci sırada yer alıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

TRON Mucidi: Bu Altcoin'den Onmilyonlarcasını Aldım!
TRON Mucidi: Bu Altcoin’den Onmilyonlarcasını Aldım! Tron (TRX) kurucusu Justin Sun, son açıklamalarında, on milyonlarca Huobi Token’ı (HT) olduğunu söyledi. Şu anda kripto para borsası Huobi’nin danışmanı olduğu için HT tokenlerini artırmaya istekli olduğunu da sözlerine ekledi. İşte detaylar… TRON mucidinin Huobi desteği,...
Aslı Dinçer 14 Ekim 2022