Binance, Sistem Güncellemesi Yapıyor: Bu Coinler Etkilenecek!

Binance, Sistem Güncellemesi Yapıyor: Bu Coinler Etkilenecek!
Binance, Sistem Güncellemesi Yapıyor: Bu Coinler Etkilenecek!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından Binance, genel sistem performansını ve istikrarını iyileştirmeyi amaçlıyor. Bir hamleyle, belirli Binance Earn ürünleri için planlı bir sistem yükseltmesi yapılacağını duyurdu. Bu yükseltme, 20 Eylül 2023 TSİ 09:00 ile 20 Eylül 2023 TSİ 12:00  arasında gerçekleşecek. Planlanan sistem yükseltmesi, platformun çeşitli yönlerini etkileyerek çeşitli Binance hizmetlerinde geçici değişiklikler getirecektir.  İşte detaylar…

Binance, bazı hizmetleri askıya alıyor

Yükseltme süresi boyunca, tüm Likit Swap hizmetleri geçici olarak askıya alınacaktır. Buna Swap Farming’de swap alım satımı, Liquidity Farming’de likidite ekleme ya da çıkarma ve Liquidity Farming’den likidite havuzu ödüllerini kullanma gibi faaliyetler dahildir. Bu faaliyetlerle düzenli olarak ilgilenen kullanıcılar buna göre plan yapmalıdır.  Kullanıcılar, çeşitli ürünler için abonelikler ve itfalar söz konusu olduğunda aralıklı kesintiler yaşayabilir. Bunlar arasında DeFi Staking, Simple Earn ürünleri, BNB Vault, Auto-Invest, Dual Investment ve ETH Staking yer almaktadır. Ek olarak, ETH Staking üzerindeki sarma ve açma işlevi de etkilenecektir.

Bu Altcoin Ekibi, Binance’e Milyon Dolarlar Yatırdı! Fiyat Etkilendi mi?

Binance, en iyi kullanıcı deneyimini sağlamak için kullanıcıların faaliyetlerini planlanan sistem yükseltmesinden önce ya da sonra planlamalarını önermektedir. Bu hizmet kesintileri geçici olarak rahatsız edici olabilmektedir. Fakat Binance’in bazı önemli yönlerinin etkilenmeyeceğini unutmamak önemlidir. Ödüllerin hesaplanması ve dağıtımı, sistem yükseltmesi sırasında her zamanki gibi devam edecektir. Kullanıcılar ödüllerini herhangi bir gecikme olmadan almayı bekleyebilirler.

Otomatik alım satımlar da açık

Mevcut Otomatik Yatırım planları aracılığıyla planlanan kripto para alımları, sistem yükseltmesi sırasında gecikmelerle karşılaşabilmektedir. Bu alımların, uygun olduğu durumlarda yükseltme tamamlandıktan sonra otomatik olarak gerçekleştirileceğinden emin olabilirsiniz. Sistem yükseltme süresinin Binance’in en iyi tahminlerine dayandığını ve değişiklik gösterebileceğini belirtmek isteriz. Yükseltme başarıyla tamamlandığında, etkilenen tüm hizmetler başka bir duyuru yapılmaksızın devam edecektir.

Binance Ortağı SEC'in İddialarını Reddetti! "Bağımsızız"

Sonuç olarak, Binance’in sistem performansını ve istikrarını artırma konusundaki kararlılığı bu planlı yükseltme aracılığıyla açıkça görülmektedir. Bazı hizmetlerde geçici kesintiler yaşanması beklenmektedir. Ancak kullanıcılar, yükseltme 20 Eylül 2023’te tamamlandığında daha gelişmiş ve daha güvenilir bir platform bekleyebilir. Kripto para alanındaki diğer gelişmeler için bizi izlemeye devam edin ve yükseltme dönemi boyunca Binance’teki faaliyetlerinizi buna göre planladığınızdan emin olun.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

Binance, Sistem Güncellemesi Yapıyor: Bu Coinler Etkilenecek!