Reklamı kapat

Binance ve Dev Borsalar Bu Altcoin’den Tutuyor: Patlama Yaptı!

Buğra Çağlar
Buğra Çağlar 2 hafta önce
18 görüntülenme
Binance ve Dev Borsalar Bu Altcoin'den Tutuyor

Binance ve dev borsalar arasında milyonluk transferler gören bir altcoin patlama yaşıyor. Son 24 saatlik işlem hacmi %7 milyonun üzerinde yükseldi.

CoinMarketCap’in rezerv kanıtı özelliği şaşırtıcı sonuçları ortaya koydu

Bugün Binance CEO’su CZ’nin Twitter duyurduğu üzere, yan şirket CoinMarketCap üzerinden merkezi borsaların rezerv kanıtlarını (PoR) yayınlayabileceği bir sekme açıldı. Burada dikkat çeken nokta, borsaların sahip olduğu yüksek miktarda Shiba Inu’ya (SHIB) ilişkin verilerdi.

Binance ve merkezi borsalar trilyonlarca SHIB tutuyor

CMC verilerine göre, Shiba Inu’nun en küçük balinası Huobi olarak ortaya çıktı. Justin Sun destekli borsa, şu anda 12,3 milyon dolara eşdeğer olan 1,43 trilyon SHIB rezervine sahip. SHIB’in Huobi’deki günlük işlem hacmi ise sadece 570.700 dolar.

Ortaya çıkan borsalardan KuCoin’in de Huobi’den daha büyük bir meblağ ile SHIB rezervi tuttuğu biliniyor. Böylece, verilere göre KuCoin, 36,56 milyon dolara eşdeğer 4,24 trilyon SHIB rezervine sahip. SHIB’nin günlük işlem hacmi 2,92 milyon dolar ve borsanın kendisi Shiba Inu için en büyük beşinci piyasa.

Son olarak, Binance tarafından SHIB fonlarının devasa rakamları ortaya çıktı. Rapora göre, kripto devinin hesaplarında yaklaşık yarım milyon dolara eşdeğer ve mevcut tüm Shiba Inu token arzının %10’undan fazlasını temsil eden 56.93 trilyon SHIB bulunuyor. Binance aynı zamanda SHIB için bir numaralı piyasaydı.

Shiba Inu işlem hacmi yüzde 7,4 milyon artış gösteriyor

Veriler bugün CMC’ten alındı. Bu esnada, Shiba Inu son 24 saat içinde beş devasa balina işlemine tanık oldu. CoinMarketCap verilerine göre, işlemler esnasında Shiba’nın işlem hacmi %7,4 milyon artış gösterdi. Anormal artışın nedeni, gün içinde gelen devasa balina işlemlerine dayanıyor…

Etherscan’e göre, son 24 saatte SHIB’i içeren beş büyük işlem ortaya çıktı. Özellikle, Etherscan toplam 280 milyar, 321 milyar ve 265 milyar SHIB tutarında işlemler tespit etti. 160 milyar SHIB daha Crypto.com borsasının dahili cüzdanları arasında el değiştirdi. Crypto.com, rezerv kanıtını açıklarken, rezervlerinin %20’sinin SHIB’de yerleşik olduğunu ortaya koydu.

Binance ve merkezi borsaların işlemi SHIB fiyatını yükseltiyor

Shiba Inu şu anda son 24 saate göre %2’nin üzerinde yükselişle 0.000008648 dolardan işlem görüyor. Balinalar tarafından Shiba Inu (SHIB) birikimi hız kazandı. Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, 19 Kasım’da bir balina tek bir işlemde 310.68 milyar token topladı. Bu arada, bir yıldan uzun süredir SHIB yatırımcıların yüzdesi %52’ye çıkarak balinalar arasında bir yükseliş hissi uyandırdı. Shiba Inu’nun on-chain etkinliği, yaklaşan trendin tersine döneceğine işaret ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • U.today

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Axie Infinity Düşüşte, Ancak Bu Oyun Coinleri 10 Kat Artabilir
Analist Şaşırttı: Açığa Satın, Bu 3 Altcoin Çakılabilir! Kripto analisti Valdrin Tahiri, kripto piyasası görünümü değerlendiriyor. Ardından, short’lamak için 3 altcoin projesini ele alıyor. Analiste göre, Cardano (ADA) ve Coti (COTI) kritik yatay seviyelerin altına düştü. Analistin listesindeki Algorand (ALGO) ise yeni yılın en düşük...
Vural Erkan 2 hafta önce