Binance ve O 8 Borsa, 14 Altcoin İçin Güzel Haberler Verdi!

Binance ve O 8 Borsa, 14 Altcoin İçin Güzel Haberler Verdi!
Binance ve O 8 Borsa, 14 Altcoin İçin Güzel Haberler Verdi!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para dünyası, 29 Nisan’da hareketli bir gün geçirdi. Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, Japon Yeni paritesinde alım-satım imkanı sunmak için 4 yeni işlem çifti eklediğini duyurdu. En büyük kripto para borsalarından OKX ise Runecoin madenciliği sunmaya başladı. Bu gelişmeler kripto para dünyasının potansiyeline işaret ediyor.

Binance, Japon Yeni paritesinde alım-satım imkanı sunmakta

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, 29 Nisan Perşembe günü yaptığı resmi açıklama ile Cardano (ADA), Shiba Inu (SHIB), Solana (SOL) ve Ripple (XRP) kripto paraları için 4 yeni işlem çifti ekleyeceğini duyurdu. Bu sayede ADA, SHIB, SOL ve XRP yatırımcıları, Japon Yeni (JPY) paritesinde alım-satım yapacak. Yatırımcılar, TSİ 30 Nisan saat 11.00’den itibaren ADA/JPY, SHIB/JPY, SOL/JPY ve XRP/JPY ile Binance üzerinde ticarete başlayacak.

Bu Hafta, O 31 Altcoin İçin Kritik: Kilitler Açılacak!

OKX, Runecoin madenciliği sunmaya başlıyor

Diğer yandan, en büyük kripto borsalarından OKX, 29 Nisan’da Runecoin’i OKX Jumpstart platformuna eklediğini duyurdu. Ayrıca Runecoin madenciliği, bu tarihten itibaren başlayacak. Kullanıcılar, bu süreçte borsada Bitcoin stake ederek Runecoin madenciliği yapabilecekler. Bitcoin’deki Runes protokolü kullanılarak oluşturulan ve toplamda 21 milyar arzı olan Runecoin, Ordinals topluluğuna airdrop yoluyla dağıtılmıştı. OKX tarafından yapılan açıklamaya göre Bitcoin staking havuzunda 367,5 milyon token “kazılabilecek”. Her kullanıcı kişi başına en fazla 0,3 Bitcoin stake edecek.

9 yeni coin farklı borsalarla buluşuyor

Elektrikli araçlara odaklanan bir kripto para birimi olan Electric Vehicle Direct Currency (EVDC) dikkat çekti. Zira 29 Nisan’da LBank borsasında listelenmekte. RoboHero (ROBO), MEXC borsasında listelere girdi. Ayrıca SIX Network (SIX), Bitget borsasında listelenmekte. Diğer yandan Meson Network (MSN), BitMart, MEXC ve Gate.io borsalarına girecek. Ayrıca CryptoGPT (CRGPT) ve Ergo (ERG), MEXC borsasında listelere girecek. Diğer yandan SolGoat (SOLGOAT), MEXC borsasında yer alacak. Ayrıca FlareFox (FLX), XT.com borsasında, Basenji (BENJI), BitMart borsasında yer alacak. Zynecoin (ZYN), MEXC borsasına eklenmekte. Renewable Energy (RET) ise 29 Nisan’da LBank borsasına girdi.

Yarın O 35 Altcoin İçin Kritik: İşte Olacakların Bir Listesi

Kripto para dünyası 29 Nisan’da hareketli bir gün geçirdi. Binance yeni işlem çiftleri açarak Japon Yeni paritesinde alım-satım imkanı sunarken, OKX Runecoin madenciliği sunmaya başladı. 9 yeni coin ise farklı borsalarda listelenerek yatırımcılarla buluştu. Bu gelişmeler, kripto para dünyasının dinamizmini ve büyüme potansiyelini gösteriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın. 

Binance ve O 8 Borsa, 14 Altcoin İçin Güzel Haberler Verdi!