Reklamı kapat

Binance Yatırım Yaptığı 7 Web3 Projesini Duyurdu!

9 görüntülenme
Binance Yatırım 7 Web3 Projesi

Yeni bir duyuruya göre, Binance Labs, BNB Chain tarafından ortaklaşa yürütülen MVB programından 7 Web3 projesine yatırım yapacak.

Binance Labs, bu 7 Web3 projesine yatırım yapacak

Most Valuable Builder (MVB), Binance Labs ve BNB Chain’in ortaklaşa yürüttüğü girişimleri desteklemeyi amaçlayan bir yatırım programıdır. Binance, yeni bir blog yazısında, bu kapsam yapacağı 7 Web3 projesini duyurdu. İşte o projeler:

  1. Overeality
  2. Multichain Event Protocol
  3. Space ID
  4. Velvet Capital
  5. Web3Go
  6. Meta Apes
  7. Gameta

Altcoin projelerine kısaca göz atalım

Space ID

Space ID, merkezi olmayan, sansüre dayanıklı ve açık kaynaklı evrensel tanımlayıcılar oluşturuyor. Tüm Web3 etkileşimleri için karmaşık adresleri okunabilir bir kimlikle değiştirmeye olanak tanıyor. SPACE ID’nin ilk sürümü .bnb alan adıyla başlar. SPACE ID’nin ana ürünü, herhangi bir Blockchain’de işlem başlatabilen evrensel bir domain’dir.

Overeality

Overeality, Web3 birlikte çalışabilirliği ve ölçeklenebilirliği için altyapı oluşturuyor. ZkBridge ve ZK-toplama hızlandırma için ölçekli sıfır bilgi kanıtlı sistemler tasarlar ve uygular.

Multichain Event Protocol (MEP)

Multichain Event Protocol, bir birlikte çalışabilirlik iletişim protokolüdür. Multi chain‘i bir önbellek, kimlik doğrulama hizmeti ve yürütme ortamı üzerine inşa edilen güvenli bir karşılıklı iletişim kanalı olarak tanımlayabiliriz.

MEP’in yürütme ortamı, Bizans hatası veya olay bozukluğu gibi sorunlardan arınmış alt protokolleri çalıştırmak için güvenli bir çekirdek sunar. Bu arada, merkezi olmayan ağ, yetkilendirilmiş hisse kanıtı (DPoS) ve konsensus olarak HotStuff ile oluşturulmuştur.

Meta Apes

Bir diğer proje Meta Apes, oynaması ücretsiz olan bir oyna-kazan mobil strateji oyunudur. Bu arada, BNB Sidechain tabanlı piyasaya sürülen ilk oyundur. Şu anda 400.000’den fazla küresel oyuncuya sahip. Oyun, insanlığın sona erdiği ve maymunların yönettiği yeni bir çağın başladığı bir dünyada geçiyor.

Velvet Capital

Velvet Capital, kullanıcıların tokenize portföylere otomatik olarak yatırım yapmasına yardımcı olur. Böylece DeFi’yi daha şık ve daha güvenli hale getiriyor. Ayrıca kullanıcıların ek getiri elde etmesine olanak tanır.

Web3Go

Web3Go, zincirleme olaylar için anında iletme bildirimlerini destekleyen multi-chain bir açık veri analizi platformudur. Özellikle, Blockchain verilerini indeksler ve bunları biçimli bir şekilde sunar. Böylece kullanıcılar verileri görselleştirmelere çevirebilirler.

Gameta

Son olarak, Gameta, kullanıcıların farklı gündelik oyunları tek bir çatı altında oynamasına izin veren bir platformdur. Ekip, özellikle kullanıcılar için sorunsuz bir Web3 geçiş süreci oluşturmayı hedefliyor. Bazı özellikleri şunları içerir:

  • BNB Chain üzerine kurulu bir GameFi projesi ve yeterli miktarda günlük aktif kullanıcıya sahip.
  • Platform dokuz gündelik oyun sunuyor ve geliştirilmekte olan 20’den fazla uygulamaya sahip.

Kriptokoin.com‘dan takip ettiğiniz üzere, Binance dün Innovation Zone’da GMX’i (GMX) listeleyeceğini duyurdu. Haberin ardından GMX fiyatı %30’un üzerinde değer kazandı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Şirket, Bu Altcoin Projesinden Aldı
Dünyaca Ünlü Şirket, Bu Altcoin’den Satın Aldı! Dünyanın en büyük varlık yöneticilerinden Fidelity, yeni duyurduğu bir altcoin fonuna milyon dolarlık yatırım buldu. Bu haber ilgili altcoin’e fon üzerinden doğrudan para akacağı anlamına geliyor. Fidelity’nin fonundan bu altcoin projesine 5 milyon dolar akacak Fidelity Dijital...
Buğra Çağlar 2 ay önce