Sıcak Gelişme: Binance Yeni Bir Altcoin Listeliyor! Fiyat Patladı

Binance P2P 1
Binance P2P 1
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dev Bitcoin ve kripto para borsası Binance, yeni bir altcoin projesini listeleyeceğini duyurdu. Borsa, Innovation Zone platformunda Perpetual Protocol’ü (PERP) PERP/BTC, PERP/BUSD ve PERP/USDT işlem çiftleriyle listeliyor. Borsanın listeleme duyurusu ile kripto paranın fiyatı sert yükseldi.

Binance, yeni bir altcoin projesini listeleyeceğini duyurdu! Fiyat fırladı

İşlem hacmiyle dünyanın lider Bitcoin ve kripto para borsası konumunda olan Binance, yeni bir altcoin projesini listeliyor. Borsa, Innovation Zone platformuna Perpetual Protocol’ü (PERP) ekliyor. Binance resmi internet sitesi aracılığıyla konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

Binance, Innovation Zone’de Perpetual Protocol’ü (PERP) listeleyecek ve 19 Mart’ta Türkiye saati ile 11:00’de  PERP/BTC, PERP/BUSD ve PERP USDT ticaret çiftleri için işlemleri aktifleştirecek. Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak borsaya PERP yatırmaya başlayabilirler. Innovation Zone, kullanıcıların daha yüksek oynaklığa sahip olması ve diğer kripto paralardan daha yüksek risk teşkil etmesi muhtemel olan yeni, yenilikçi token ticareti yapabildikleri özel bir ticaret bölgesidir. Innovation Zone’da işlem yapmadan önce, tüm kullanıcıların Binance Kullanım Koşullarını dikkatlice okumaları ve İlk Sorumluluk Reddi’nin bir parçası olarak bir anketi doldurmaları için Innovation Zone ticaret sayfasının web sürümünü ziyaret etmeleri gerekmektedir. Lütfen Innovation Zone’deki ticaret çiftlerinde herhangi bir ticaret kısıtlaması olmayacağını unutmayın. PERP, normal riskten daha yüksek risk içeren nispeten yeni bir kripto paradır ve bu nedenle muhtemelen yüksek fiyat oynaklığına maruz kalacaktır. Lütfen yeterli risk yönetimini uyguladığınızdan, PERP temelleri konusunda kendi araştırmanızı yaptığınızdan ve ticarete geçmeden önce projeyi tam olarak anladığınızdan emin olun. PERP Listeleme Ücreti: 0 BNB.

Borsanın listeleme duyurusu ile kripto paranın fiyatı sert yükseldi. Altcoin’in fiyatı 8,10 dolar seviyelerinden 16,14 dolar seviyelerine kadar tırmandı. Bu rakamlar kripto parada yüzde 100’lük bir artış yaşandığını gösteriyor.

Popüler kripto para Perpetual Protocol (PERP) nedir?

Perpetual Protocol, sanal bir otomatik piyasa yapıcı (vAMM) tarafından mümkün kılınan, merkezi olmayan bir kalıcı sözleşme protokolüdür. Perpetual Protocol üzerinde yatırımcılar, karşı tarafa ihtiyaç duymadan vAMM’lerle kalıcı sözleşmelerde ticaret yapabilirler. PERP, platformun yerel yardımcı tokenidir ve platform yönetimi ve staking için kullanılır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Sıcak Gelişme: Binance Yeni Bir Altcoin Listeliyor! Fiyat Patladı

Sıcak Gelişme: Binance Yeni Bir Altcoin Listeliyor! Fiyat Patladı

Crypto Wash Trading Even Binance and Huobi Arent 100 Authentic
Crypto Wash Trading Even Binance and Huobi Arent 100 Authentic
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Lider Bitcoin ve altcoin borsası Binance, Phala Network’ü (PHA) listeleyeceğini duyurdu. Borsanın duyurusunun ardından kripto paranın fiyatı fırladı. PHA, yüzde 100’ün üzerinde artış kaydetti.

Binance, altcoin projesi PHA’yı listeliyor! Fiyat yüzde 100’ü aştı

Dev Bitcoin ve kripto para borsası Binance, yeni bir altcoin projesini listeleyeceğini duyurdu. Borsa, Phala Network’ü (PHA) platformuna ekleyeceğini açıkladı. Binance resmi internet sitesi aracılığıyla şu açıklamayı yaptı:

Binance, Innovation Zone’de Phala Network’ü (PHA) listeleyecek ve PHA/BTC ve PHA/BUSD ticaret çiftleri için 25.02.2021 tarihinde ticarete başlayacak. Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak PHA’larını borsaya yatırmaya başlayabilirler.Innovation Zone, kullanıcıların daha yüksek oynaklığa sahip olması ve diğer tokenlerden daha yüksek risk oluşturması muhtemel yeni, yenilikçi kripto paraları alıp satabilecekleri özel bir ticaret bölgesidir. Innovation Zone’da işlem yapmadan önce, tüm kullanıcıların Binance Kullanım Koşullarını dikkatlice okumaları ve İlk Sorumluluk Reddi’nin bir parçası olarak bir anketi doldurmaları için Innovation Zone ticaret sayfasının web sürümünü ziyaret etmeleri gerekmektedir. Lütfen Innovation Zone’deki ticaret çiftlerinde herhangi bir ticaret kısıtlaması olmayacağını unutmayın. PHA, normal riskten daha yüksek risk içeren nispeten yeni bir kripto paradır ve bu nedenle muhtemelen yüksek fiyat oynaklığına tabi olacaktır. Lütfen yeterli risk yönetimi uyguladığınızdan, PHA’nın temelleri ile ilgili kendi araştırmanızı yaptığınızdan ve ticareti seçmeden önce projeyi tam olarak anladığınızdan emin olun. PHA Listeleme Ücreti: 0 BNB.

Ünlü Trader: Treni Kaçırmayın! Bu Altcoin Yılın En İyisi Olacak

Borsanın duyurusunun ardından kripto paranın fiyatı sert yükseldi. PHA, yüzde 100’ün üzerinde artış kaydetti ve 0,99 doların üzerine kadar tırmandı. Yazım sırasında da kripto para, yükseliş trendinde işlem görüyor.

Phala Network (PHA) nedir?

Phala Network, veri koruma ve Blockchain akıllı sözleşmeleri için gizliliği koruyan bir protokoldür. Phala Network, verileri gizli tutarken akıllı sözleşmelerin güvenilir bir şekilde yürütülmesini garanti eder. PHA, platformun yerel yardımcı program tokenidir ve güvenilir bilgi işlem kaynakları, topluluk yönetimi, staking ve işlem ücretlerini ödemek için kullanılır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Sıcak Gelişme: Binance Yeni Bir Altcoin Listeliyor! Fiyat Patladı