Fiyat Uçtu Gitti: Binance, Yeni Bir Altcoin Listeliyor!

4f785c251d28735241b41102fd3ed295 1
4f785c251d28735241b41102fd3ed295 1
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dev Bitcoin ve kripto para borsası Binance, yeni bir altcoin listeliyor. Borsa Tranchess (CHESS)’i platformuna ekliyor. Listeleme haberinin etkisiyle altcoin fiyatı uçtu ve yüzde 170’ten fazla artış kaydetti. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Binance, yeni bir altcoin listeliyor: Tranchess (CHESS)!

Öncü Bitcoin ve kripto para borsası Binance, yeni bir altcoin listeliyor. Borsa Tranchess (CHESS)’i platformuna ekleyeceği şu sözlerle duyurdu:

Binance, Tranchess (CHESS)’i İnovasyon Zone’de listeleyecek ve CHESS/BNB, CHESS/BTC, CHESS/BUSD and CHESS/USDT  işlem çiftleri için 22.10.2021 tarihinde alım satımı başlatacak. Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak  CHESS’i borsaya yatırmaya başlayabilir. CHESS için para çekme işlemleri 23.10.2021 tarihinde açılacak. Not: Para çekme açık süresi, kullanıcıların referansı için tahmini bir süredir. Kullanıcılar para çekme sayfasında para çekme işlemlerinin gerçek durumunu görebilirler. İnovasyon Zone, kullanıcıların daha yüksek oynaklığa sahip olması ve diğer kripto paralardan daha yüksek risk teşkil etmesi muhtemel yeni, yenilikçi kripto paraları alıp satabilecekleri özel bir ticaret bölgesidir. Innovation Zone’da işlem yapmadan önce, tüm kullanıcıların Binance Kullanım Koşullarını dikkatlice okumaları ve İlk Sorumluluk Reddi’nin bir parçası olarak bir anketi doldurmaları için Innovation Zone ticaret sayfasının web sürümünü ziyaret etmeleri gerekmektedir. Lütfen Innovation Zone’deki ticaret çiftlerinde herhangi bir ticaret kısıtlaması olmayacağını unutmayın. Risk uyarısı: Kripto para birimi ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen işlemlerinizi dikkatli yapın. Binance, yüksek kaliteli kripto paraları seçmek için elinden gelen çabayı gösterecek, ancak ticari kayıplarınızdan sorumlu olmayacak. Desteğiniz için teşekkürler!

Listeleme haberinin etkisiyle kripto para fiyatı uçtu!

Binance açıklamalarının devamında kripto paranın yüksek risk içeren nispeten yeni bir altcoin olduğuna dikkat çekiyor:

CHESS, normal riskten daha yüksek risk içeren nispeten yeni bir kripto paradır ve bu nedenle muhtemelen yüksek fiyat oynaklığına maruz kalacak. Lütfen yeterli risk yönetimini uyguladığınızdan, CHESS’in temelleri ile ilgili kendi araştırmanızı yaptığınızdan ve ticarete geçmeden önce projeyi tam olarak anladığınızdan emin olun. CHESS Listeleme Ücreti: 0 BNB.

Listeleme haberinin etkisiyle altcoin fiyatı uçtu ve yüzde 170’ten fazla artış kaydetti. Tranchess (CHESS) yazım sırasında yükselmeye devam ediyor.

Tranchess (CHESS) nedir?

Tranchess, Binance Smart Chain (BSC) üzerinde bir türev ticaret protokolü ve tokenleştirilmiş varlık yönetimi platformudur. CHESS, protokolün yönetim tokenidir ve yönetişim tekliflerine oy vermek için kullanılabilir. CHESS sahipleri ayrıca protokol tarafından oluşturulan ücretlerin %50’sini haftalık indirim ödülleri olarak alacaklardır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Fiyat Uçtu Gitti: Binance, Yeni Bir Altcoin Listeliyor!