Sıcak Gelişme: Binance Yeni Bir Altcoin ve 7 Çift Listeliyor!

Serkan Eser
Serkan Eser 24 Eylül 2021
1 görüntülenme
binance irs 1280x720 1

Dev Bitcoin borsası Binance, yeni bir altcoin ve 7 kripto para çifti listeliyor. Borsanın listeleme duyurusuyla altcoin fiyatı artışa başladı.

Binance, yeni bir altcoin ve 7 kripto para çifti listeliyor

Öncü Bitcoin borsası Binance, yeni bir altcoin ve 7 kripto para çifti listeliyor. Borsa konuya yönelik şu açıklamada bulundu:

Binance, Yield Guild Games’i (YGG) listeleyecek ve 24.09.2021 tarihinde YGG/BTC, YGG/BNB, YGG/BUSD ve YGG/USDT ticaret çiftleri için alım satımı açacak. Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak YGG yatırmaya başlayabilir. YGG için para çekme işlemleri 25.09.2021 tarihinde açılacak Not: Para çekme açık süresi, kullanıcıların referansı için tahmini bir süredir. Kullanıcılar para çekme sayfasında gerçek durumu görebilirler. YGG Listeleme Ücreti: 0 BNB. Binance, ARPA/RUB, DF/USDT, FET/BUSD, LTC/UAH, SOL/USDC, STX/BUSD ve SYS/USDT ticaret çiftleri için 24.09.2021 tarihinde alım satıma başlayacak. Lütfen unutmayın: RUB ve UAH fiat para birimleridir ve başka herhangi bir dijital para birimini temsil etmez. Risk uyarısı: Kripto para ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen işlemlerinizi dikkatli yapın. Binance’in ticaret kayıplarınızdan sorumlu olmadığı size tavsiye edilir. Desteğiniz için teşekkürler!

Borsanın listeleme duyurusuyla altcoin fiyatı artışa başladı. Yield Guild Games (YGG) yüzde 35’ten fazla arttı ve yazım sırasında bu artış trendi devam ediyor.

Kripto para projesi Yield Guild Games (YGG) nedir?

Yield Guild Games, sanal dünyalarda ve Blockchain tabanlı oyunlarda kullanılan NFT’lere yatırım yapan bir Merkezi Olmayan Otonom Organizasyondur (DAO). Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere YGG, yeild farming, özel içerik için stake etme ve ağ hizmetleri için ödeme için kullanılabilen platformun hizmet tokenidir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

uprock rally
Ünlü Ekonomist “Aldım” Dedi ve Bu 3 Altcoin’e Gözleri Çevirdi! Real Vision ve Global Macro Investor’ın kurucusu Raoul Pal, şu anda popüler altcoin Cardano’da (ADA) bir yatırımcı olduğunu söylüyor. Kriptokoin.com olarak ekonomist Raoul Pal’ın kritik öngörülerini sizler için derledik, birlikte inceleyelim… Raoul Pal: Biraz popüler altcoin ADA’dan...
Serkan Eser 24 Eylül 2021