Sıcak Gelişme: Binance Yeni Bir Altcoin ve 7 Çift Listeliyor!

binance irs 1280x720 1
binance irs 1280x720 1
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dev Bitcoin borsası Binance, yeni bir altcoin ve 7 kripto para çifti listeliyor. Borsanın listeleme duyurusuyla altcoin fiyatı artışa başladı.

Binance, yeni bir altcoin ve 7 kripto para çifti listeliyor

Öncü Bitcoin borsası Binance, yeni bir altcoin ve 7 kripto para çifti listeliyor. Borsa konuya yönelik şu açıklamada bulundu:

Binance, Yield Guild Games’i (YGG) listeleyecek ve 24.09.2021 tarihinde YGG/BTC, YGG/BNB, YGG/BUSD ve YGG/USDT ticaret çiftleri için alım satımı açacak. Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak YGG yatırmaya başlayabilir. YGG için para çekme işlemleri 25.09.2021 tarihinde açılacak Not: Para çekme açık süresi, kullanıcıların referansı için tahmini bir süredir. Kullanıcılar para çekme sayfasında gerçek durumu görebilirler. YGG Listeleme Ücreti: 0 BNB. Binance, ARPA/RUB, DF/USDT, FET/BUSD, LTC/UAH, SOL/USDC, STX/BUSD ve SYS/USDT ticaret çiftleri için 24.09.2021 tarihinde alım satıma başlayacak. Lütfen unutmayın: RUB ve UAH fiat para birimleridir ve başka herhangi bir dijital para birimini temsil etmez. Risk uyarısı: Kripto para ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen işlemlerinizi dikkatli yapın. Binance’in ticaret kayıplarınızdan sorumlu olmadığı size tavsiye edilir. Desteğiniz için teşekkürler!

Borsanın listeleme duyurusuyla altcoin fiyatı artışa başladı. Yield Guild Games (YGG) yüzde 35’ten fazla arttı ve yazım sırasında bu artış trendi devam ediyor.

Kripto para projesi Yield Guild Games (YGG) nedir?

Yield Guild Games, sanal dünyalarda ve Blockchain tabanlı oyunlarda kullanılan NFT’lere yatırım yapan bir Merkezi Olmayan Otonom Organizasyondur (DAO). Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere YGG, yeild farming, özel içerik için stake etme ve ağ hizmetleri için ödeme için kullanılabilen platformun hizmet tokenidir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sıcak Gelişme: Binance Yeni Bir Altcoin ve 7 Çift Listeliyor!