Binance, Yeni Duyurular Yaptı: O Altcoin Yükseldi!

Binance, Yeni Duyurular Yaptı: O Altcoin Yükseldi!
Binance, Yeni Duyurular Yaptı: O Altcoin Yükseldi!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto varlık borsası Binance, kullanıcılarına kripto para birimi bilgisini artırma ve en son piyasa gelişmelerinden haberdar olma imkanı sunan yeni bir “Sözcük Oyunu”nu tanıttı. Eğlenceli ve etkileşimli bu oyun, kullanıcıların kripto para birimi sözcük dağarcıklarını geliştirmelerine yardımcı oluyor. Aynı zamanda ödüller kazanma şansı da sunmakta. Diğer yandan borsa, IRISnet (IRIS) güncellemesini desteklediğini duyurdu. İşte detaylar…

Binance, WOTD oyununda tema değişikliğine gitit

Lider kripto borsası Binance, yeni “Günün Kelimesi” (WOTD) oyunuyla kullanıcı eğitimine yenilikçi bir yaklaşım getiriyor. Bu ilgi çekici etkinlik, yalnızca kullanıcıların kripto kelime dağarcığını geliştirmekle kalmıyor. Aynı zamanda onları piyasadaki en son gelişmeler hakkında bilgilendirmeyi de amaçlıyor. WOTD oyunu 20 Mayıs – 26 Mayıs 2024 tarihleri ​​arasında gerçekleşecek. Bu süreç boyunca katılımcılara 500.000 Binance Point havuzundan pay kazanma şansı sunmakta. Bu puanlar, girişim için özel olarak tasarlı heyecan verici ödüller için kullanılmakta.

Önümüzdeki Hafta Bitcoin ve O 14 Altcoin’e Dikkat! İşte Olacaklar

WOTD oyunu, her hafta belirli temaya odaklıdır. Binance kullanıcılarının günde en fazla iki oyun oynamasına olanak tanır. Bu haftanın teması, gelişen blockchain ekosisteminin önemli yönü olan dApp’ler dünyasını ele alıyor. Ödül havuzuna katılım için kullanıcılar hafta boyunca en az beş soruyu doğru cevaplamalı. Ödül sistemi katılımı teşvik eder. Başarılı oyuncular, 10 USDT token’a kadar değerde kuponlar ve Binance’in Ödül Merkezindeki işlem ücreti indirimleri gibi çeşitli avantajlar için kullanılabilecek 500.000 Binance Puanı havuzunu eşit olarak paylaşacak.

BNB, kısa süreliğine yükseldi

WOTD oyununun duyurusu başlangıçta Binance Coin (BNB) için olumlu bir tepkiye yol açtı. Fiyat kısa süreliğine 580 doları aşarak günün en yüksek seviyesi olan 580,99 dolara ulaştı. Ancak bu yükseliş kısa ömürlü oldu ve bu yazının yazıldığı sırada BNB 575,82 dolara düştü. İşlem hacmindeki artışa rağmen BNB’nin aylık performansı %3’ün altındaki kazançlarla zayıf kalmayı sürdürüyor. Kripto para geçen hafta %3’ün üzerinde kayıpla kritik destek seviyelerini test etti.

Artık ‘Binance Pump’ı’ Yok: Bu 26 Altcoin Kan Kaybediyor!

IRIS yükseltmesine destek

Binance, ayrıca, IRIS hakkındaki gelişmeleri de açıkladı. Borsa, kullanıcı deneyimini optimize etmek için IRISnet (IRIS) ağında 20 Mayıs 2024 Pazartesi günü TSİ 07:30 itibarıyla token para yatırma ve çekme işlemlerini geçici olarak durdurdu. Ağ güncellemesi, 25.006.118 blok yüksekliğinde tamamlandı. Bu süre zarfında token alım satım işlemleri etkilenmedi.

Sonuç olarak Binance’in WOTD oyunu, kripto alanındaki bilgi açığını kapatmaya yönelik övgüye değer bir çabayı temsil ediyor. Binance, öğrenmeyi oyunlaştırarak ve teşvikler sunarak, kullanıcıları sürekli gelişen kripto para dünyasıyla aktif olarak etkileşime geçmeye teşvik ediyor. Kullanıcı eğitimine ve oyun haline gelmiş ödüllere odaklanan bu girişim, kritik. Zira yeni kullanıcıları çekme ve kripto para biriminin benimsenmesini daha da artırma potansiyeline sahip.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Binance, Yeni Duyurular Yaptı: O Altcoin Yükseldi!