Binance Yeni Launchpad Coini Açıkladı! İşte Detaylar

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dev kripto para borsası Binance, yaptığı son duyuru ile beraber yeni launchpad coin’ini açıkladı! Borsa, Binance Launchpad üzerinden 30.projesinin lansmanını bildirdi! İşte detaylar…

Binance Launchpad 30.projesi ile yatırımcıların karşısına çıkıyor!

Önde gelen kripto para borsası Binance, yeni duyurularla yatırımcıları heyecanlandırmaya devam ediyor. Borsa, yaptığı son duyuru ile beraber Launchpad üzerinden 30.projesinin lansmanını duyurdu. Duyuruya göre Space ID token satışı, 17 Mart 2023 TSİ 03:00 itibariyle başlayacak ve Binance, kullanıcı BNB bakiyelerini 5 gün boyunca izleyecek ve ortalama bakiyeye göre hakedişi belirleyecek.

Her kullanıcı için nihai BNB tutma miktarı, Binance tarafından daha önce duyurulan Günlük Ortalama BNB Bakiyesi hesaplaması kullanılarak beş günün ortalaması olarak belirlenecektir. Space ID, launchpad üzerinden 2.5 milyon dolarlık bir sınırla satışa sunulacak ve her kullanıcı başına 15 bin dolarlık sabit sınır mevcut bulunuyor. Toplam token arzı 2 milyar adet bulunurken Binance Launchpad’e tahsis edilen arz miktarı bunun yüzde 5’lik bir kısmı olarak karşımıza çıkıyor.

Süreç nasıl işleyecek?

Abonelik süresi, üç saatlik bir süre için 22 Mart 2023 TSİ 09.00’da açılacak. BNB bir kez işlendikten sonra kilitlenecek ve kullanıcılar nihai token dağıtımına kadar kullanamayacak veya transferler, para çekme gibi diğer işlevlere erişemeyecektir. Hesaplama dönemi 22 Mart 2023 TSİ 12:00’da başlayacak ve bir saat sürecektir. Abonelik kapanır ve bu dönemde token tahsisi hesaplaması başlar.

Bitcoin Düşüşlerini Öngören Analist: Bu 3 Altcoin Roketledi!

Son token dağıtımı 22 Mart 2023 TSİ 13:00’da yapılacaktır. Nihai token tahsisi hesaplanacak ve ilgili BNB, zaten kilitli olan BNB tutarından düşülecektir. Düşüldükten sonra hem ID hem de BNB token’ları kullanıcının spot cüzdanına aktarılacaktır.

Space ID (ID) coin nedir?

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere Space ID, Web3 etki alanlarının keşfini, kaydını, işlemlerini ve yönetimini kolaylaştırmayı amaçlayan, tek noktadan kimlik platformuyla evrensel bir ad hizmeti ağı oluşturan çığır açan bir proje olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca, çeşitli blok zincirlerindeki geliştiricilerin kullanabileceği bir Web3 Adı SDK’sı ve API’si sağlar. Bu, herkesin kolayca bir Web3 kimliği oluşturup yaratmasını sağlar. Proje, Web3 ad hizmetlerinin entegrasyonunu daha kolaylaştırılmış bir yaklaşımla basitleştirmek için tasarlanmıştır. Bu sayede geliştiriciler, Space ID ile daha kolay entegre olacak ve proje daha fazla kullanıcıya ulaşacaktır.

Space ID’yi çevreleyen ekosistem, BSCScan, Trust Wallet ve daha fazlasının da dahil olduğu 100’den fazla lider ve saygın projeyle halihazırda platformla entegre halde gelişiyor. Bu sayede piyasadaki konumu son derece güçlendi. Genel olarak proje, Web3 etki alanlarını ve kimliklerini yönetme biçimimizde devrim yaratan yenilikçi bir projedir. Kapsamlı altyapısı, çok zincirli ad hizmeti ve gelişen ekosistemi, onu gelecekte daha fazla büyüme ve benimseme potansiyeli ile sektörde önemli bir oyuncu haline getiriyor.

Binance Launchpad, birkaç yenilikçi blockchain projesini başlatmada başarılı oldu ve Space ID’nin (ID) lansmanının yatırımcılar arasında önemli bir ilgi yaratacağı kesin görünüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Binance Yeni Launchpad Coini Açıkladı! İşte Detaylar