Binance, Yeni Platformunu ve Listelenecek İlk Altcoin’i Duyurdu!

Binance, Yeni Platformunu Duyurdu: Listelenecek İlk Altcoin’i Açıkladı!
Binance, Yeni Platformunu Duyurdu: Listelenecek İlk Altcoin’i Açıkladı!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para borsası devi Binance, airdrop’ları, Web3 görevlerini ve heyecan verici Web3 projelerine erken erişimi birleştiren çığır açıcı yeni token launchpad platformu Binance Megadrop’un lansmanını duyurdu. Bu yenilikçi platform, kullanıcıların kripto paralara nasıl katılabileceği konusunda önemli bir değişime işaret ediyor. token lansmanları, Binance ekosistemi ve daha geniş kripto dünyası içindeki katılımı, eğitimi ve ödül fırsatlarını teşvik ediyor.

Binance, Megadrop’u duyurdu: İlk proje BounceBit

Megadrop, kullanıcılara Binance borsasında resmi listelenmeden önce gelecek vaat eden Web3 projelerine erkenden erişme olanağı sağlıyor. Bu, proje ilgi kazandıkça kullanıcıların potansiyel olarak fiyat artışından faydalanmalarına olanak tanır. Katılımı teşvik etmek için Megadrop, başlatılan projeyle ilişkili tokenlar şeklinde ödüller sunmakta.

Bitcoin Düşerken, Dikkat Edilecek 2 Altcoin Açıklandı!

Megadrop’ta yer alacak ilk proje, yeni bir BTC re-staking zinciri olan BounceBit (BB) olacak. Toplam arzın %8’ini temsil eden 168 milyon BB tokeni, Megadrop ödüllerine tahsis edildi ve bu da kullanıcılara katılım için önemli bir teşvik sunuyor.

Megadrop’un sunacağı olanaklar neler?

Megadrop sadece airdrop sunmanın ötesine geçiyor. Web3 görevleri aracılığıyla benzersiz bir etkileşim karışımı içerir. Bu görevler muhtemelen kullanıcıları öne çıkan Web3 projesi ve Web3 alanı hakkında eğiten görevleri içerecek. Kullanıcılar bu görevleri tamamlayarak, Megadrop ödüllerinden daha büyük bir pay alma şanslarını artıran bonus puanlar kazanabilirler. Megadrop’a katılmak için kullanıcıların aktif bir Binance hesabına sahip olması gerek. Ayrıca, bir Binance Web3 Cüzdanına sahip olması gerekir. Puanlar daha sonra iki ana yöntemle toplanır:

  • BNB Kilitli Ürünlere Abonelikler: Kullanıcılar, Binance’in Simple Earn platformunda BNB staking ürünlerine abone olabilirler. Kazanılan puanı, yatırılan BNB miktarı ve abonelik süresi belirler. Bu, kullanıcıları daha uzun bir süre için daha büyük miktarda BNB taahhüt etmeye teşvik ediyor. Böylece, potansiyel olarak ödüllerini artırıyor.
Binance ve 7 Borsadan 19 Altcoin İçin Listeleme Duyurusu!
  • Web3 Görevinin Tamamlanması: Belli Web3 görevlerini başarıyla tamamlayan kullanıcılar ödül alıyor. Özellikle bir puan çarpanı ve bir bonus puan kazanmakta. Tüm görevlerin tamamlanması çarpanı en üst düzeye çıkarıyor. Böylece Kilitli BNB Puanının nihai toplam puan üzerindeki etkisini artırır.

Megadrop ödülleri nasıl belirlenmekte?

Nitelikli her kullanıcı için nihai Megadrop ödülü, dikkat çekiyor. Özellikle tüm katılımcıların toplam puanlarıyla karşılaştırılan toplam puana göre orantılı olarak belirlenmekte. Bu, kullanıcıları platformla aktif olarak etkileşimde bulundukları için ödüllendiren adil bir dağıtım sistemi sağlar. Borsa, Megadrop’a katılım için uygun bir bölgede bulunulması gerektiğini söylüyor. Hangi bölgelerin kısıtlamaya tabi olduğu ise yakında yayınlanacak Megadrop sayfasında ortaya çıkacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın. 

Binance, Yeni Platformunu ve Listelenecek İlk Altcoin’i Duyurdu!