Binance, Yenilenen Bu Altcoin’i Destekliyor: Fiyat Uçtu!

Binance, Yenilenen Bu Altcoin’i Destekliyor: Fiyat Uçtu!
Binance, Yenilenen Bu Altcoin’i Destekliyor: Fiyat Uçtu!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından Binance, yeni bir duyuru yaptı. TomoChain’in (TOMO) Viction (VIC) olarak yeniden markalaşmasını desteklediğini resmen açıkladı. Borsa, bu geçişi kolaylaştırmak için TOMO işlem çiftlerinde değişime geçecek. Ayrıca para yatırma ve çekme işlemlerini ve daha fazlasını etkileyen çeşitli eylemlerde bulunacak.

Binance, TOMO için duyuru yaptı

Binance, 20 Kasım 2023 TSİ 06:30’da TOMO para yatırma ve çekme işlemlerini askıya alacaktır. Kullanıcıların bu saatten önce gerekli işlemleri tamamlamaları tavsiye edilmekte. Yeniden markalaşma etkinliğinin ardından Binance, VIC kripto yatırma ve çekme işlemlerini açacak. İşlemlerin ne zaman açılacağını kullanıcılara bildirmek için ayrı bir duyuru yapacak. Binance, bu sürece dahil olan kullanıcılar için tüm teknik gereksinimleri karşılayacaktır. TOMO tokenları, yeniden markalaşma sürecinin tamamlandığını gösteren Binance’teki yeni ticker sembolü VIC’i alacaktır.

Dev Şirketler ve Balinalar, SOL ve Bu 6 Coin’i Satıyor: Fiyat Düştü!

Binance, 20 Kasım 2023 TSİ 06:00’da TOMO/BTC, TOMO/TRY ve TOMO/USDT de dahil olmak üzere mevcut tüm TOMO spot alım satım çiftlerini listeden çıkaracaktır. Buna ek olarak, bekleyen tüm TOMO spot alım satım emirleri de şu anda iptal edilecektir. Binance, yukarıda belirtilen spot alım satım çiftleri için Alım Satım Botları hizmetlerini de sonlandıracak. Ayrıca kullanıcıları olası kayıpları önlemek için alım satım botlarını güncellemeye ya da iptal etmeye çağıracaktır. Ancak, 24 Kasım’da TSİ 11:00’de VIC/BTC, VIC/TRY ve VIC/USDT çiftleri için alım satım yeniden başlayacaktır.

Vadeli işlem ticareti ne olacak?

Binance Vadeli İşlemler, USDT-Marjinli TOMO kalıcı vadeli işlem sözleşmesi için alım satım işlemlerini 14 Kasım 2023 tarihinde saat TSİ 11:30’da askıya alacaktır. Kullanıcılar bu saatten sonra mevcut pozisyonlarını kapatma fırsatına sahip olacaktır. Ardından, 12:00’de Binance tüm pozisyonları kapatacak, otomatik bir uzlaşma gerçekleştirecek ve USDT-Marjinli TOMO kalıcı vadeli işlem sözleşmesini listeden çıkaracaktır. Yeniden listeleme için ayrı bir duyuru yapılmakta. Ayrıca Binance Futures muhtemelen marjin kademesi ayarlamaları yapacak. Bunun dışında fonlama oranı güncellemeleri ve daha fazlası dahil ek koruyucu önlemler uygulayacaktır.

Uzman Görüşü: Bu 4 Altcoin Mücevherinin 50X Potansiyeli Var!

Binance, 7 Kasım 2023 TSİ 09:00’dan itibaren TOMO/USDT çapraz ve izole marjin borçlanmalarını askıya alacaktır. 16 Kasım 2023, 09:00’da Binance, kullanıcıların pozisyonlarını kapatacak, otomatik bir uzlaşma gerçekleştirecek ve TOMO/USDT çapraz ve izole marjin çiftinde bekleyen emirleri iptal edecektir. TOMO çapraz marjin ve izole marjin kredileri, kullanıcı hesaplarında tutulan TOMO varlıklarının satışına yol açabilir. Yeniden listeleme süreci için ayrı bir duyuru yapılacak. Diğer yandan Binance Simple Earn, 7 Kasım 2023 TSİ 09:00’dan itibaren TOMO Simple Earn Esnek ve Kilitli Ürünleri desteklemeyi durduracak. Daha sonra VIC için yeniden başlatacak.

Fiyat yükseldi

Bu gelişme ile 6 Kasım 2023 itibariyle TOMO tokenı önemli bir büyüme yaşayarak 1,43 doların üzerine çıktı ve şu anda 1,49 dolardan işlem görerek son 5 dakika içinde yüzde 10’dan fazla bir artış kaydetti. Bu artış, Binance’in TomoChain’in Viction olarak yeniden markalaşmasına verdiği desteğe ilişkin raporunu takip ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

Binance, Yenilenen Bu Altcoin’i Destekliyor: Fiyat Uçtu!