2 Analist, Binance’de Ralli Yapacak Altcoin’leri Açıkladı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2 Analist, dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’de yer alan altcoin projelerini analiz etti. Buna göre, spesifik olarak 4 altcoin’in ralli yapacağını öngörüyorlar.

Binance’de ralli yapacak altcoin projeleri

Analistlerin en son proje gelişmelerine ve fiyat hareketlerine dikkat ederek hazırladığı listeyi, Kriptokoin.com olarak, sizin için derledik. Bu altcoin projelerinin bazıları, son dönemde büyük gelişmeler yaşadı veya yaşamaya hazırlanıyor. İşte detaylar…

altcoin

Flux (FLUX)

Listenin ilk sırasında Flux var. Altcoin, madencilik teçhizatlarıyla madenciliği yapılabilen bir kripto para olması nedeniyle son zamanlarda değer kazanıyor. Tüm zamanların en yüksek seviyesine 3 Ocak tarihinde ulaşan FLUX, o dönemde 3,33 dolarlık birim fiyatına sahipti. Temmuz ayını gözden geçirdiğimizde, kripto para biriminin en düşük değer noktasının 13 Temmuz’da 0,3991 dolar olduğunu görüyoruz. Bununla birlikte, en yüksek değer noktası 31 Temmuz’da 0,5826 dolardı.

Yani Flux için Temmuz ayında 0.1835 dolar veya %46 değerinde bir artış var. Bunu akılda tutarak, FLUX’ın Ağustos 2022’nin sonuna kadar 1,5 dolar değerine ulaşmasını bekleyebiliriz. Analistler, bu nedenleri baz alarak FLUX’ın sağlam bir kripto para birimi olduğunu söylüyor.

Injective (INJ)

Injective (INJ), gelişmiş Web3 finansmanı için 40 milyon dolar topladı. Yani altcoin, genel çekiciliğini ve değerini artırıyor. Fiyatına baktığımızda INJ, 19 Ağustos 2022 tarihinde 1,61 dolar değerindeydi. Kripto para birimi, en yüksek seviyesini 30 Nisan 2021’de gördü. O dönemde 24,89 dolarlık bir değere sahipti. Temmuz 2022 performansında ise INJ, en düşük değer noktasının 13 Temmuz’da 1,13 dolardaydı. Bununla birlikte, en yüksek değer noktası 30 Temmuz’da 1,52 dolardı. 

Yani Injective, Temmuz ayında 0,3899 dolar (%34) arttığına dair bir gösterge veriyor. Tüm bunlara dayanarak, INJ’nin Ağustos 2022’nin sonuna kadar 2,5 dolara ulaşmasını bekleyebileceğimiz için yatırımcılar INJ kripto para birimini satın almak isteyebilirler.

Flow (FLOW)

Flow (FLOW), son zamanlarda en iyi kripto para birimi performanslarından biriydi. Hâlâ yeşildeki en iyi kripto para birimleri arasında yer alıyor. Aslında, son rallisinin Marc Andreesen’in destekli emlak girişimi Flow ile olan kafa karışıklığıyla çok ilgisi var. Bununla birlikte, fiyat hareketinde iyi oynayabilecek FLOW kripto para biriminde çok şey oluyor. 

Biri, Flow Blockchain’de başlatılan NFT sayısında gözle görülen artış. Bunlar altcoin varlığı FLOW’a olan talebi artırıyor. Eğer dalga değişir ve daha geniş piyasa yeniden yükselişe geçerse, FLOW büyük olasılıkla çoğu kripto para birimini önemli bir farkla geride bırakacaktır.

Ethereum (ETH)

Ethereum (ETH) son zamanlardaki en iyi kripto para birimi oyuncusu oldu. Buna ek olarak, 14 Ağustos’ta çok önemli 2000 dolar seviyesini aştı. Kısa vadede, Ethereum muhtemelen daha geniş pazardan daha iyi performans gösterecek. Çünkü, Merge yükseltmesi yaklaştıkça, yatırımcılar daha büyük bir fiyat rallisi bekliyor. Birçok analist, Merge’nin Ethereum fiyatını olumlu etkileyeceği konusunda halihazırda iyimser. 

Örneğin, Bitmex’in kurucu ortağı Arthur Hayes, ETH fiyatının, yatırımcı beklentileri ve Ethereum’un deflasyonist doğasının bir karışımı nedeniyle artabileceğine inanıyor. Her insanın bir Ethereum cüzdanı olana kadar fiyatın yıllarca artmaya devam edeceğini de sözlerine ekledi. Yani lider altcoin, önümüzdeki günlerde daha geniş pazar tekrar yeşile dönerse, büyük kazançlar elde edebilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

2 Analist, Binance’de Ralli Yapacak Altcoin’leri Açıkladı!