Analist İddialı: Binance’deki Bu 5 Altcoin Patlamaya Hazır!

FTX draması ilerlemeye devam ediyor ve fiyatlar yatay hareket ediyor. Bazı uzmanlara göre önümüzdeki haftalarda daha fazla şirket iflas başvurusunda bulunabilir. Bu sırada bir analist olan Lawrance Mike Woriji, takip edilecek beş altcoin projesini paylaştı. Bu kripto paralar, Binance’te işlem görüyor.  Ancak yazıya başlamadan önce, bunların yalnızca analist görüşü olduğunu belirtmekte fayda var. Her yatırımcı, yatırımını, kendi araştırmaları doğrultusunda yapmalıdır. İşte detaylar…
FTX draması ilerlemeye devam ediyor ve fiyatlar yatay hareket ediyor. Bazı uzmanlara göre önümüzdeki haftalarda daha fazla şirket iflas başvurusunda bulunabilir. Bu sırada bir analist olan Lawrance Mike Woriji, takip edilecek beş altcoin projesini paylaştı. Bu kripto paralar, Binance’te işlem görüyor.  Ancak yazıya başlamadan önce, bunların yalnızca analist görüşü olduğunu belirtmekte fayda var. Her yatırımcı, yatırımını, kendi araştırmaları doğrultusunda yapmalıdır. İşte detaylar…
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

FTX draması ilerlemeye devam ediyor ve fiyatlar yatay hareket ediyor. Bazı uzmanlara göre önümüzdeki haftalarda daha fazla şirket iflas başvurusunda bulunma riski altında. Bu sırada bir analist olan Lawrance Mike Woriji, göze çarpan beş altcoin projesini paylaştı. Bu kripto paralar, Binance’te işlem görüyor.  Ancak yazıya başlamadan önce, bunların yalnızca analist görüşü olduğunu belirtmekte fayda var. Her yatırımcı, yatırımını, kendi araştırmaları doğrultusunda yapmalıdır. İşte detaylar…

Analistin listesindeki ilk altcoin: Litentry (LIT)

Analist, bir süredir LIT konusunda iyimser olduklarını açıklıyor. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi Litentry, kimlik odaklı bir platformdur. Şu anda 0,7022 dolardan işlem görüyor.  Mayıs ve Eylül arasında LIT, çift dipli bir model oluşturan büyük bir farkındalık kazandı. Bu genellikle yükseliş etkileri taşımakta. Bu ayın başlarında, LIT fiyatı uzun vadeli 1,10 dolarlık yatay direnç alanından çıktı. Analiste göre LIT’in etkileyici yükselişi gözden kaçmadı. Proje son günlerde büyük bir farkındalık kazandı.  Analist, LIT için yükselişe geçme sebebi olarak aşağıdaki maddelere işaret ediyor:

 • Binance’te listeleniyor: Binance, Litentry’yi bu yıl lansman havuzuna dahil etti. Ve proje, fiyat hareketini etkileyen Binance’te listeleniyor. Binance’te listelenmek başarı anlamına gelmez. Ancak bu, milyonlara erişiminiz olduğu anlamına gelir. Şu anda, LIT birinci sınıf ilgi toplamış görünüyor.
 • İyi bir kullanım durumu vardır: Litentry, havale ve sınır ötesi ödemeler gibi sorunları çözen temel bir Blockchain çözümü sunar. Ancak şimdiye kadar, kimlik alanı çok fazla ilerleme kaydetmedi. Litentry bu alanda çalışıyor.
Analistler GALA ve Bu 3 Coin İçin Uyardı: Açığa Satacağım!

Analist: ROSE için muazzam potansiyel var

Oasis Protocol (ROSE), gizlilik odaklı bir layer-1 platformudur. Aynı zamanda bir proof-of-stake akıllı sözleşme Blockchain’idir. Oasis, DeFi ve veri ekonomisine odaklanır. Kullanıcılarının verilerini kontrol etmelerini sağlar. Oasis’in kullanım durumları, birçok insanın bu konuda yükselişe geçmesinin ana nedenidir. Bu proje aşağıdaki özelliklere sahiptir:

 • Büyük iş yükleri
 • Hızlı işlem hızı
 • Özel borç verme
 • Eksik teminatlandırılmış krediler
 • Özel AMM’ler
Kripto para piyasaları yükselişine devam ederken bazı altcoin piyasalarında çeşitli gelişmeler oluyor. Aşağıdaki listede bugün yaşanacakları görebilirsiniz. İşte detaylar…

Analiste göre Oasis, piyasadaki en etkileyici teknolojilerden birine sahiptir. Teknolojisinin tasarımı, Polkadot ve Ethereum’un bir toplamıdır. Yani, Oasis şunları sağlar:

 • Daha yüksek ölçeklenebilirlik,
 • Daha düşük gecikme,
 • Daha düşük ücretler.

Ayrıca ParaTimes adlı ikinci bir katmanı da tanıttı. Bu, işlemleri paralel olarak işler. İşlem hacmini geliştirir. Analist, Oasis’i sevmesinin ardındaki ilk neden olarak sıradaki boğa koşusunun tamamen benimseme ile ilgili olacağını düşündüğüne işaret etti.  Böylece ilişkili kullanım durumlarına sahip projeler öne çıkar. Oasis, stratejik ortaklıklar kurmaya odaklı duruyor. Bunlardan biri Meta ile gizlilik odaklı bir anlaşma.

Yarın Bu Altcoin İçin Çok Kritik: Toplu Satış Olabilir!

Ayrıca Oasis’in Equifax ile başka bir ortaklığı daha var. İşbirliği, merkezi olmayan KYC’ye odaklanıyor. Oasis, önümüzdeki aylarda daha fazla ortaklık planlıyor. Şimdiye kadar Oasis’in birçok ortağı oldu. Bunların arasında BMW, Chainlink, Balancer, a16z, Pantera var. Oasis Network, 233 milyon dolarlık piyasa değeri ile 129. proje. Bu nedenle büyümesi için daha fazla alanı var.

Moonbeam (GLMR) oldukça meşgul

GLMR, tamamen çoklu zincire odaklanmakta. Moonbeam, DOT parachain alan ilk kripto projelerinden biriydi. Yani, sağlam bir toplulukları var. Moonbeam son haftalarda oldukça meşguldü. İşte ekosistemde devam eden birkaç olay:

 • Moonbeam kısa süre önce Illuminate/2022’ye ev sahipliği yaptı: Etkinlik, ekosistemdeki en iyi adamlardan bazılarını ağırladı. Buna Polkadot Kurucu Ortağı Robert Habermeier de dahildir.
 • Moonbeam kısa süre önce 1 milyon benzersiz cüzdan adresini aştı.
 • Foundation Grant, FTX çöküşünden etkilenen projeleri memnuniyetle karşıladı.
 • Footprint Analytics, Moonbeam verilerini endekslediğini söyledi. Bu, geliştiricilerin kullanıcı etkinliğine erişmesine olanak tanır. Ve kullanımı kolay grafiklerle işlemler sağlar.
 • Moonbeam ayrıca son haftalarda birkaç entegrasyon gerçekleştirdi. Yine, bu faaliyetler GLMR tokenı için sağlıklı olabilir. Ardından Moonbeam ile ilgili ortaklıklar ve faaliyetler dikkat çekiyor. Ayrıca GLMR için mükemmel bir gelecek hakkında spekülasyon yapıyorlar.
moonbeam

Kadena (KDA) için benimseme oranı yükseliyor

Analiste göre merkeziyetsizliğe inanıyorsanız, Kadena’yı düşünmelisiniz. Kadena, blockchain’in benimsenmesi için tasarlandı. Bu nedenle Kadena, aşağıdaki blockchain sorunlarına çözüm bulduğuna inanmakta:

 • Ölçeklenebilirlik
 • Güvenlik
 • Merkeziyetsizlik

Kadena.js ekibi, Javascript / Typescript kullanıcıları için bir kütüphane oluşturdu. Bununla Kadena ile kolayca etkileşim kurabilirler. Ekip ayrıca akıllı sözleşmeleri dağıtmak için bir araç başlatmayı planlıyor. Sayfalarında bulabileceğiniz başka duyurular da var. Bunun dışında Kadena, aşağıdaki özellikleriyle öne çıkıyor:

 • Pact adlı benzersiz programlama dili: Pact, akıllı sözleşmeler yazmak için Kadena’nın açık kaynaklı programlama dilidir. Pact, geliştiricilerin işlemler için üst düzey yüksek performanslı mantık oluşturmasına yardımcı olur. Bu nedenle, Pact’in akıllı sözleşmeleri yalnızca yapmaya programlandığı şeyi yürütür. Geliştiriciler, Pact’i kullanarak yeni iş modelleri ve onchain hizmetler oluşturabilir.
 • Kadena deneyimli bir ekibe sahiptir. Herhangi bir projenin ilerleyişini ekibinden değerlendirebilirsiniz. Kadena’nın işlerin başında bazı üst düzey kripto adamları var. En güzel örnek Dr. Stuart Haber, Kadena’yı yöneten önemli isimlerden biri. Sektörde sağlam bir itibarı var. Ve 2008 Bitcoin whitepaperında defalarca bahsedildi. Her şeyden önce, Kadena ekibi finans ve Blockchain’de deneyime sahiptir.
Liste Şaşırtıyor: LunarCrush 10 Seçkin Altcoin'i Sıraladı!

Son altcoin: Alpine (ALPINE)

Alpine, BWT Alpine F1® Team’in BEP-20 hizmet tokenıdır. 2022’de Binance Fan Token platformunda piyasaya girdi. Binance’in üçüncü Fan Token Launchpad projesi oldu. Taraftar tokenları, takımla ilgili etkinlikler için kullanılmakta.  ALPINE 2,70 dolardan işlem görüyor. ALPINE’in toplam token arzı 40 milyon. Ekip, Binance Launchpad Satışı sırasında arzın yüzde 10’unu sattı. Ayrıca ALPINE, kullanıcıların düşük işlem ücretlerinden yararlanmalarını sağlar. 3 saniyelik blok süresi vardır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Analist İddialı: Binance’deki Bu 5 Altcoin Patlamaya Hazır!