Reklamı kapat

Binance’deki Bu Altcoin Patladı: 70x Yaptı ve Durmuyor!

Buğra Çağlar
Buğra Çağlar 2 hafta önce
57 görüntülenme
Binance'deki Altcoin Patladı 70x Yaptı

Bugün Binance listesinden az bilinen bir altcoin projesi 70x’den fazla yükseldi. BUSD çiftinde listelenen altcoin güne 20x’lik kazançla başladı.

Binance bugün ilginç bir altcoin rallisine ev sahipliği yapıyor

Kişisel bilgisayarlar veya sunucular gibi dağıtık depolama hizmetleri sunan Sonm (SNM), Binance tahtasında ilk sıralara yükseldi. SNM Coin, BSC odaklı yeni protokollerden biridir. Müşterilerine uygun mahiyetli depolama çözümleri sunmayı amaçlıyor. Bu yıl Microsoft, Google ve Amazon gibi pek çok şirketten cloud depolama çözümlerine yönelik hamleler geldi. Filecoin ve Arweave gibi projelerin yanında, BSC tabanlı SNM Coin’de öne çıkan isimlerden biri olmayı başardı.

Sonm (SNM) neden yükseliyor?

SNM fiyatı 20 Kasım’da 70x gibi muazzam bir ralliyi tamamladı. Gün içinde Bitcoin ve Ethereum’dan sonra en fazla işlem gören üçüncü kripto para birimi aldı. Piyasa değeri kısa sürede 100 milyon doları aştı. Ancak, piyasa katılımcıları rallinin spekülasyona dayalı olduğundan şüpheliler. Sosyal medyada yer alan söylentilere göre SNM Coin etrafında olanlar bir “pump and dump” organizasyonuydu. Fiyatın yükseldiğini gören bireysel yatırımcılarda ralliye katkı sağladı.

Bu arada, rallinin başladığı dip bölge olan 3.94 dolardan 4,2 milyon dolar değerinde SNM satıldı. Balina botları tarafından bildirilen satışın arından SNM fiyatı 2x’den fazla yükseldi.

Sonm (SNM) nedir? Altcoin piyasası için neden önemli?

SONM (SNM), kişisel bilgisayarlar ve madencilik makineleri dahil müşterine düzeyinde cloud depolama çözümleri sağlar. Diğer seçenekler arasında başka birinin bilgi işlem kaynaklarını kullanmak veya cihazları kiralamak yer alır. Kullanıcılar, SNM token kullanarak SONM kaynakları kazanabildiler. Altcoin projesi temelde, küresel bir bilgisayar platformu ve gerçek dünya uygulamaları sağlar. CGI oluşturma ve matematiksel hesaplamalar yapma gibi birçok farklı işi gerçekleştirme yeteneğine sahiptir. Ek olarak, merkezi olmayan, uluslararası bir pazar olarak işlev görür. Projeleri için bu gücü kiralamak isteyen müşterileri dizüstü bilgisayarlar, PC’ler ve sunucular gibi atıl bilgi işlem kapasitelerini paylaşmaya istekli sağlayıcılarla birleştirir.

SONM, özellikle bilgi işlem çerçevesi kullanarak cloud ürünlerine ve hizmetlerine uygulanabilir ve uygun maliyetli bir alternatif sunar. Bu paylaşılan kaynak havuzu sayesinde isteğe bağlı, sınırsız ve etkin işlem gücü sağlıyor. Tüm bu unsurlar, SONM’nin yükselmesine ve değer kazanmasına yardımcı olarak SNM’nin fiyatını da katlıyor. SNM token şu anda dünyanın en büyük borsası Binance’de işlem görüyor. Kriptokoin.com olarak hazırladığımız ayrıntılı rehbere buradan ulaşabilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Sıradaki FTX Olabilir
‘Sıradaki FTX Olabilir’ Denilen Kripto Platformu: PoR’a Hayır! FTX çöküşünün neden olduğu yatırımcı güvensizliğini, merkezi borsaların geri kazanmak adına yayınladıkları rezerv kanatları (Proof-Of-Reserves – PoR) takip etti. Dijital yatırım devi Grayscale ise buna tamamen karşı taraf alıyor. Grayscale, rezerv kanatlarına itiraz ediyor Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, geçtiğimiz...
Buğra Çağlar 2 hafta önce