Reklamı kapat

Analistler: Binance’deki Bu 2 Altcoin Diplere Oynuyor!

Buğra Çağlar
Buğra Çağlar 29 Eylül 2022
0 görüntülenme
Binance'deki Bu 2 Altcoin Diplere Oynuyor

Analistler, tüm olumlu gelişmelere rağmen Binance’deki yüksek hacimli 2 altcoin için düşüş bekliyor.

Altcoin analistleri, artan ağ faaliyetlerine rağmen TRX’in soğuduğunu söylüyor

Ayıların eline geçen TRX, 0.049 dolar olan kritik destek seviyesine doğru yavaş yavaş düşüyor. Bu seviye Mart 2021’den bu yana TRX için ana destek bölgesiydi. 0.059 dolardan işlem görmesine rağmen, TRX’in fiyatı hala bu kadar düşük seviyede değil. Ancak 17 aylık düşüş trendinin baskısı fiyatı bu seviyeye doğru itiyor. TRX fiyatının 0,16 dolarlık zirve fiyatına uzanan aşağıdaki trend çizgisi, şimdi TRX’in düşüş trendine paralel olarak tutarlı bir şekilde düşmesi nedeniyle yerinde kalabilir.

Binance'deki Bu 2 Altcoin Diplere Oynuyor

Bir ayda %16 düşen TRX, indikatörler düşüş eğilimini vurguladığı için bu yolda devam ediyor. Ek olarak, RSI’da görünen satın alma baskısının olmaması da TRX’in fiyatının herhangi bir toparlanma gözlemlememesinin büyük bir nedenidir. Ancak Tron, özellikle bu hafta bazı önemli gelişmelere dikkat çekerek, üstün bir performans sergiliyor.

Tron yeni ülkeleri ziyaret edecek

Fiyat hareketinden bağımsız, TRX bu hafta ağa 35.21 milyon işlem eklenmesine yol açan artan yatırımcı katılımı kaydetti. Sonuç olarak, ağdaki toplam işlemler 3,9 milyarı aştı. Böylece Tron’u başka bir dönüm noktasına yaklaştırdı. Ayrıca Tron, Güney Kore’den başlayarak dünyanın diğer bölgelerine de yayılmak istiyor. Kurucu Justin Sun, 23 Eylül’de verdiği bir röportajda, Tron’un gelecek yılın ilk yarısında Güney Kore’de bir ofis açmayı ve Koreli geliştiricilerle temasını artırmayı planladığını belirtti:

Kore’nın dünyadaki en büyük Blockchain piyasalarından biri olduğuna inanıyoruz. Blockchain pazarında nüfus önemlidir, ancak sektöre olan tutku daha önemlidir. Bu anlamda Güney Kore fırsatı değerlendirdi.

TRON CEO'su Müjdeyi Verdi: Bu Altcoin Tahtadan Fırladı!

MATIC fiyatı elini göstermeye hazır

MATIC fiyatı, üç ayı aşkın bir süredir 0.721 ile 1.055 dolar bariyerleri arasında gidip geldi. Bununla birlikte, son on gün içinde, dip bölgelerde işlem görüyor. Bu nedenle, her iki yönde de kırılma belirtileri gösteriyor. MATIC fiyatını ve olumsuz görünümünü hacim verilerinin temsil ettiği 0,721 ila 0,598 dolar arasındaki düşük hacim destekler. Bu boşluk, 0,721 dolar seviyesinin kırılması üzerine hızla doldurulacak bir dengesizliktir. Analist Akash Girimath, yatırımcıları mevcut MATIC fiyatından yaklaşık %20 oranında düşüşe karşı uyarıyor. Analiste göre 0,598 dalar direnci etrafında bir taban oluşturmasını beklemek daha mantıklı.

Ancak, Polygon gibi altcoinler de kripto piyasalarının yön sapmasını belirleyen Bitcoin fiyatına dikkat etmelidir. Büyük kripto yükselmeye karar verirse, MATIC fiyatı da aynı şeyi yapacaktır. Bu koşullar altında, MATIC fiyatı aralığın orta noktasını 0.888 dolardan değiştirirse, düşüş tezini geçersiz kılacak. Böylece kenarda kalan alıcıları devreye girerek MATIC’i yüksek aralığı 1.055 dolarda yeniden test etmeye itecektir. Ancak bu hareket, mevcut konumdan %42 ve söz konusu orta noktadan %18’lik bir yükseliş oluşturacaktır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Gözlerde Polkadot ve Bu 2 Altcoin'de
Santiment, Polkadot ve Bu 2 Altcoin’e Gözleri Çevirdi! Kripto para analitik kaynağı Santiment, geliştiricilerin son aylarda Polkadot ağına ilgi gösterdiğini ortaya koydu. Bu ivme, geliştirici yuva olarak bilinen Cardano’yu bile askıda bırakıyor. Polkadot ve Kusama, geliştirici faaliyetinde Cardano’ya öncülük ediyor Analitik firması, Polkadot (DOT) ve...
Buğra Çağlar 29 Eylül 2022