Reklamı kapat

Gözler Binance’deki Bu 2 Altcoin’de: Beklentiler Olumlu!

Serkan Eser
Serkan Eser 7 Eylül 2022
2 görüntülenme
Binancedeki 2 Altcoin Projesine Dikkat: Beklentiler Olumlu!

Dünyanın en büyük borsası Binance’de listelenen önde gelen 2 altcoin projesinde yeni gelişmeler yaşanıyor. Birinde projenin yaratıcısı, gelecekteki nihai hedeflerini paylaşarak yatırımcılara güven verdi. Diğer altcoin’de ise bir analist, uzun vadede son derece yükselişte olduğunu açıkladı.

Bu altcoin yaratıcısı yeni hedefleri açıkladı

Chainlink (LINK) yaratıcısı Sergey Nazarov, merkeziyetsiz oracle ağının ve altcoin varlığının geleceği hakkında konuştu. Ayrıca, genel olarak kripto endüstrisinin nereye gideceği konusundaki vizyonunu detaylandırdı. Bankless ile yeni bir röportajda Nazarov, kripto endüstrisinin hâlâ ilk günlerinde olduğunu söyledi. Ardından, LINK’in gerçek dünya verilerini merkeziyetsiz ağlara getirme başarısına yalnızca başlangıç ​​olarak işaret etti.

Ağ için hedeflerinin her şeyi en üst düzeye çıkarmak olduğunu söyleyen Nazarov, projeyle gurur duyduğunu söyledi. Ona göre Chainlink, şu anda DeFi ve karbon kredi piyasalarında büyük bir oyuncu. Nazarov, Chainlink ve sektör için nihai vizyonunun, aracılara ihtiyaç duymamak olduğunu söylüyor. Ayrıca, insanlara ve şirketlere açık kaynaklı, güvenli ve merkeziyetsiz bir temel sunmayı amaçladıklarından bahsediyor. Oracle ağları hakkında da konuşan Nazarov şunları açıkladı:

“Bir oracle ağında çalışan uygulamaların yüzdesi ve karşı zincir üzerinde çalışan yüzdeler giderek daha eşit görünmeye başlıyor. Yani yüzdeler, Oracle ağlarının daha fazla değer sağlamaya devam ettiğini gösteriyor. Bu değer tokenleri aktarmak, zincirler arasında mesaj ve veri göndermeyi içeriyor. Ayrıca, hesaplamalar yapmak, rastgelelik sağlamak, kimlik bilgilerini gizliliği koruyarak sağlamanızı da kapsıyor. Tüm bunların yanında, çok geniş ve büyüyen bir dizi hesaplama da oracle ağlarında var.”

“Bu altcoin’de uzun vadede yükselişteyim”

Kripto para analisti Invest Answers, yakın tarihte bir YouTube videosu yayınladı. Analist, 443.000 abonesine Nesnelerin İnterneti (IoT) için merkeziyetsiz bir kablosuz ağ olan Helium’dan bahsetti. Buna göre Invest Answers, altcoin projesini “Blockchain için mükemmel bir kullanım örneği” olarak görüyor. Ayrıca, projenin yerel tokeni HNT için uzun vadede yükselişte kalmaya devam ettiğini aktarıyor. Yani analist, gelecekte HNT fiyatının çok büyük kazançlar elde edeceğine bahis yapıyor.

Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere HNT, geçen hafta %40 değer kaybı yaşadı. Bu düşüş, geliştiricilerin Helium’u yüksek performanslı bir Blockchain olan Solana’ya (SOL) geçirmeyi düşündüklerini açıklamasının ardından geldi. HNT yazı yazarken 3,82 dolardan işlem görüyor. Invest Answers bu olay hakkında da konuştu. Analist, yatırımcıların bazen layer-1 projelerine Web3 uygulamalarından daha fazla değer verdiğini belirtiyor. Ayrıca Helium’daki son çıkışların hem HNT hem de SOL’a fayda sağlayabileceğine inandığını sözlerine ekliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Analistler: Altın Fiyatları, Kısa Vadede Bu Seviyeleri Görebilir! TDS’ye göre, altın fiyatları, sürekli bir kısıtlayıcı faiz oranları döneminin etkilerini görmedi. Bu nedenle ekonomistler, sarı metalin savunmasız kalmasını bekliyor. Teknik analist Ross J Burland ise, altın ayıların, önemli bir yükseliş düzeltmesinin ardından geri hareket ettiğini kaydediyor....
Vural Erkan 7 Eylül 2022