Reklamı kapat

Ekim’de Binance’deki Bu 6 Altcoin’e Dikkat: Dev Haberler Var!

Serkan Eser
Serkan Eser 30 Eylül 2022
0 görüntülenme
Binancedeki Bu 6 Altcoin İçin Dikkat: Dev Haberler Var!

Diğer finansal piyasalar gibi, kripto para piyasası da Eylül’ü kırmızıyla bitirecek. Bu, devam eden jeopolitik sorunlardan ve dünya çapındaki şiddetli enflasyondan kaynaklanıyor. Bununla birlikte, kripto para birimleri, doğru haberlerle, diğer tüm piyasalar düşüşteyken bile patlayabilirler. Bu nedenle, Ekim ayında büyük haberlerle gelen altcoin projelerini izlemek mantıklı. Analist, Binance borsasında işlem gören ve Ekim’de büyük haberlerle gelen 6 altcoin’i paylaştı.

“Binance’deki bu 6 altcoin büyük haberlerle geliyor”

Chainlink (LINK)

Chainlink, 2022 yılı boyunca düşüşteydi. Ancak, Ekim ayında Chainlink konusunda iyimser olmak için bazı nedenler var. Bunun nedeni, aylarca süren beklemenin ardından LINK staking’in yakında yayınlanacak olması. 28-29 Eylül 2022 tarihleri ​​arasında gerçekleşecek SmartCon 2022’de Chainlink Staking’in duyurulabileceği konuşuluyor. Duyuru yapılırsa yaratacağı heyecan kısa vadede kolaylıkla bir LINK rallisini tetikleyecektir.

Quant (QNT)

Quant (QNT), yalnızca 2022’de izlenmesi gereken bir kripto para birimi değil. Aynı zamanda şimdiden umut vaat eden bir altcoin projesidir. Eylül ayının sonlarına sadece iki gün kala Quant, yeşildeki birkaç kripto para biriminden biriydi. QNT fiyatı, bu sırada %20’nin üzerinde arttı. Ralli, Quant kurucusunun CordaCon 2022’de ne hakkında konuşacağına dair beklentiler nedeniyle ortaya çıktı. Kurucu iyimser açıklamalarda bulunursa ve mevcut ralli Ekim ayına kadar devam ederse, QNT’de yeni zirveler mümkün.

Binance Coin (BNB)

Binance Coin (BNB), yıllardır en saygın ve başarılı kripto para birimleri arasında yer alıyor. Makro faktörler nedeniyle 2022’nin büyük bölümünde düşüş yaşadı. Ancak, Ekim ayında Binance Coin fiyatında yükseliş mümkün. Bunun nedeni, BNB’nin arkasında dünya lideri kripto para borsası Binance’in yer alması. Borsa şu anda kripto turizmini teşvik etmek için küresel bir kampanya yürütüyor. Bu çok önemli çünkü bunu yaparken aynı zamanda BNB’nin benimsenmesini ve popülerliği artacak. Bu da bir ralliyi destekleyecek.

Altcoin BNB

Solana (SOL)

Solana (SOL), 2021’de öne çıktı ve ağıyla ilgili birçok soruna rağmen Ethereum’un en zorlu rakiplerinden biri olmaya devam ediyor. Bunun nedeni, en ölçeklenebilir ağlardan biri olması ve işlem maliyetlerinin 0,01 doların altında tutmasıdır. Ek olarak Solana, özellikle NFT’ler alanında giderek artan bir şekilde benimsenme görmeye başladı. Bu nedenle altcoin SOL’u Ekim ayında izlemekte fayda var. Aslında Solana şimdiden potansiyel bir ralli belirtisi gösteriyor ve şu anda %4 arttı.

Avalanche (AVAX)

Avalanche (AVAX), Ethereum Merge’nin sahneye çıkmasından bu yana yavaş bir ay geçiriyor. Bununla birlikte AVAX, Ethereum ölçeklenebilirliğinde çok az değişiklik olduğu için, en ölçeklenebilir ve istikrarlı Ethereum rakiplerinden biri olmaya devam ediyor. Altcoin, son dönemde bu nedenle fiyatta bir artış gördü. Şu anda altcoin, satın alma hacimlerinde bir artış kaydediyor. Eğer, Bitcoin 20,000 doları geçer ve yükselirse AVAX Ekim ayında çoğu altcoin’den daha iyi performans gösterecek gibi duruyor.

Near Protocol (NEAR)

Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere Near Protocol (NEAR), Ekim 2022’de göz önünde bulundurulması gereken bir başka Ethereum rakibidir. Ölçeklenebilirliği ve güvenliği, onu özellikle ilk büyüyen Web 3.0 alanında en çekici altcoin projelerinden biri haline getirdi. Yeteneklerinin yanı sıra, NEAR, USDC ile ortaklık yaptığı haberlerinden de destek alacak gibi duruyor.

Altcoin NEAR

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Huobi Global’de Bitcicoin Alım Satım İşlemleri Başladı!
Huobi Global’de Bitcicoin Alım Satım İşlemleri Başladı! Global kripto para borsalarında peş peşe listelenerek atağa kalkan Bitcicoin, Eylül ayındaki üçüncü listelenmesini Huobi Global ile yaptı. Bitcicoin’in Huobi Global’deki alım satım işlemleri 30 Eylül itibarıyla başladı.  Bitcicoin, Eylül ayındaki 3. listelenmesini Huobi Global ile yaptı!...
Kriptokoin.com 30 Eylül 2022