Binance’deki Bu 6 Altcoin İzlenmeli: Fiyatını Katlayabilirler!

9.440 görüntülenme
Binance'deki Bu 6 Altcoin İzlenmeli: Fiyatını Katlayabilirler!

Binance’te işlem gören altı altcoin, analistlerin odağında görünüyor. İşte ADA, AVAX, TWT, TRX, LUNA ve LUNC için beklentiler…

Listedeki ilk altcoin: ADA için önümüzdeki süreçte neler var?

ADA’nın fiyatı, 0,3888 dolar civarındaki direnç seviyesinin üstesinden gelmeye çalışıyor. Analist Steven Walgenbach’a göre ADA’nın günlük grafiğindeki teknik göstergeler, ADA’nın fiyatının yakında belirtilen direnç seviyesinin üzerine çıkacağını gösteriyor. Böyle bir teknik gösterge, 20 günlük EMA çizgisinin üzerinde yükseliş eğilimi gösteren ve şu anda ADA’nın fiyatını yükselten 9 günlük EMA çizgisidir. 9 günlük ve 20 günlük EMA çizgilerinde bulunan yükseliş flamasına ek olarak, günlük RSI göstergesi de yükseliş flamasının erken işaretlerini gösteriyor. Şu anda günlük RSI çizgisi, aşırı alım bölgesine doğru pozitif eğimli. Bununla birlikte, günlük RSI çizgisi, düşüş bayrağı olan günlük RSI SMA çizgisinin altında.

altcoin

Günlük RSI çizgisi günlük RSI SMA çizgisinin üzerine çıkarsa, ADA’nın fiyatı 0,3888 dolarlık direnç seviyesinin üzerine çıkmak için yeterli yükseliş ivmesine sahip olabilir.  Sonuç olarak ADA fiyatının şu anda 9 günlük EMA ve 0,3888 dolar direnci tarafından sıkıştırıldığı göz önüne alındığında, analiste göre, önümüzdeki 24-48 saat içinde ADA fiyatında bir kırılma olacağını söylemek doğru olur. Teknik göstergeler altcoin için yükseliş desteği olduğunu gösterdiğinden, bu kırılma yukarı yönlü olabilir.

AVAX için göstergeler, yukarı yöne işaret ediyor

Analist Kelvin Munene’e göre Avalanche (AVAX) üzerindeki düşüş eğilimi, 17,83 dolarda destek bulduğu için piyasa kontrolünü kaybetti. Boğa müdahalesinin bir sonucu olarak, AVAX’ın fiyatı sert bir dirençle karşılaşmadan önce 21.68 dolara ulaştı. Analiste göre Bollinger Bantları mevcut 20.9564450 ve 16.0343831 seviyelerinden genişledikçe AVAX’ın fiyatının yakın gelecekte daha da artması bekleniyor. Bu kadar geniş Bollinger Bantlarının neden olduğu yüksek volatilite nedeniyle, yatırımcılar piyasada kârlı fırsatlar aradıkça AVAX fiyatının yakın gelecekte daha da artması muhtemeldir.

altcoin

Ayrıca analiste göre 0.7529810’luk MACD verisi, boğaların AVAX piyasasında zemin kazandığını gösteriyor. Bu değişiklik AVAX yatırımcıları arasındaki yükseliş eğilimini yansıtıyor ve yakın ve orta vadede piyasada alım baskısının yüksek olacağına işaret ediyor. Göreceli güç endeksinin (RSI) 68.88’e düşmesiyle yükseliş momentumu azalıyor ve yatırımcılar fiyat tablosunda düşüş eğilimi modellerine dikkat etmelidir. Boğaların mevcut piyasa hakimiyetine rağmen RSI, konumlarını iyileştirmezlerse ayıların yakında kontrolü ele geçirebileceğini gösteriyor.

TWT yükselişi devam edecek mi?

Diğer yandan, listede Trust Wallet Token (TWT) yer alıyor. Analist Annah Mugoir’e göre Trust Wallet Token’ın son yükselişi, altcoinin yakın gelecekte yükseliş trendini sürdürmesinin muhtemel olduğunu gösteriyor. Analiste göre TWT 1,50 dolarda sağlam bir destek oluşturdu ve şu anda 4 saatlik grafikte bir boğa bayrağı modeli oluşturuyor gibi görünüyor. Bu, TWT’nin bu destek seviyesinin üzerinde kaldığı sürece yakın vadede daha fazla yükseliş yaşayabileceğini gösteriyor.

Günlük grafikte Trust Wallet Token fiyat analizi, kripto paranın istikrarlı bir yükseliş trendi gösterdiğini ve son 24 saat içinde gün içi en yüksek seviyesi olan 1,81 dolara ulaştığını gösteriyor. Nihayetinde Trust Wallet Token, SMA50’nin üzerinde tutunmaya devam ediyor. Analiste göre bu da TWT’nin yükseliş trendinin bir süre daha devam edeceğini gösteriyor.

TRON analizi: Altcoin fiyatı ikiye çıkacak mı?

Bir başka analist olan Rudy Fares ise Tron (TRX) hakkında beklentilerini açıkladı. Analiste göre mevcut fiyat, TRX için çok kritik çünkü daha yüksek bir kırılma, daha uzun bir yükseliş trendinin sinyalini verebilir. Ayrıca analiste göre, Tron fiyatları kritik bir direnç seviyesine ulaştı. Genellikle, fiyatlar 0,58 dolar fiyat işaretine doğru geri çekiliyor. Ancak kripto fiyatları yükselmeye devam ederse, Tron bu direnci daha yüksek takip edip bu seviyeyi kırabilir. Son olarak, analistin TRX için potansiyel hedefleri 0.075, 0.090 ve 0.120 dolar civarında.

LUNC ve LUNA tahminleri

Terra (LUNA) ve Terra Classic (LUNC) geliştirme faaliyetlerinde önemli bir artış yaşıyor. TFL, Terra, LUNC, Osmosis, Juno, Crescent ve diğerleri gibi çoklu Blockchain’leri destekleyen zincirler arası Station cüzdanını piyasaya sürdü.  TerraCVita geliştirici grubu tarafından Terra Classic üzerinde oluşturulan bir DeFi platformu olan Terraport, faydayı zincire geri getirmeyi amaçlıyor. Proje, topluluğun coin yakımı ve inşa etme anlatısını destekliyor. Terraport hazinesindeki LUNC’un yüzde 27’sini ve Terra’nın yüzde 22’sini sürekli olarak yakacağını açıkladı.

Ayrıca topluluk, Blockchain v1.0.4’ten v1.0.5’e yükseltmek ve gelecekteki yükseltmeleri mümkün kılmak için kodlar sunmak için Edward Kim tarafından sunulan Teklif 11310’u geçirdi. Ayrıca Binance LUNC mekanizmasını da geri getirecek. Terra Classic topluluğu, en az 0,00020 doların üzerine çıkmak için LUNC fiyatında yüzde 20’lik bir artış hedefliyor. LUNC fiyatı kısa süre önce 0,0001943 doları gördü.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Balinalar SHIB Stoklarken Türkler Bu Altcoinlerin Peşinde!
Balinalar SHIB Stoklarken Türkler Bu Altcoinlerin Peşinde! Türkiye, kripto paraların oldukça popüler olduğu bir ülke. Bu nedenle, ülkemize dair veriler dikkat çekiyor. Bu yazımızda, geçtiğimiz hafta boyunca Türkiye’de en çok araştırılan kripto para birimlerini aktaracağız. Bunların arasında, hafta boyunca yükselişiyle göz dolduran Aptos (APT),...
Aslı Dinçer 2 ay önce