Analistler: Binance’deki Bu 6 Altcoin Patlamaya Hazır!

Serkan Eser
Serkan Eser 29 Ağustos 2022
3 görüntülenme

Ayı piyasası, birçok kişinin dirayetli olmakta zorlandığı son derece sancılı bir süreç. Düşük fiyatlar yatırımcıların modunu düşürürken, çok az iyi haber alıyoruz. Bununla birlikte uzmanlar, ayı piyasasında daha sakin bir şekilde fiyatları ve fırsatları analiz ediyor. Bu kapsamda çeşitli analistlerden oluşan bir grup, ayı piyasası ve sonrasında yükseliş potansiyeli taşıyan altcoin projelerini listeledi.

“Binance’de işlem gören bu 6 altcoin patlayacak”

Analistlerin listesindeki bazı altcoin projelerini halihazırda biliyorsunuz. Diğerleri için açıklamaları paylaştık. Bununla birlikte uzmanlar, yalnızca bu kripto paraların isimlerini listelemedi. Bunların kâr sunan bazı özelliklerini ve onlara ne zaman yatırım yapmanız gerektiği gibi soruları da yanıtladılar. Biz de Kriptokoin.com olarak, Binance’de yer alan bu altcoin’leri sizin için derledik.

Binance altcoin

Binance Coin (BNB)

Bu altcoin projesinin herhangi bir tanıtıma ihtiyacı yok. Binance Coin, Binance borsasına güç sağlayan kripto paradır. Onu borsada işlem yapmak ve ücret ödemek için kullanabilirsiniz. Hatta BNB sahibi olarak işlem ücretlerinde %25 indirim bile alabilirsiniz. %25 indirim, spot veya marj alım satım ücretleri için geçerli. Gelecekteki işlem ücretleri için bu indirim hâlâ %10 civarında. Bununla birlikte, Binance üzerinde BNB ile pasif gelir elde etmenin birkaç farklı yolu var. 

 • BNB kasasında kilitleyebilirsiniz. Bu, Esnek Tasarruf ve Launchpool’dan gelen ödülleri birleştiriyor. Rekabetçi getiriler sağlıyor ve güzel bir genel ödüle katkıda bulunuyor. 
 • Diğer seçeneğiniz ise esnek stake etmede BNB’yi stake etmenizdir. Mevcut ödül oranı yıllık %3,59’dur. Bu modda, istediğiniz zaman kilitlediğiniz varlıklarını kilidini açabilirsiniz.
 • Diğer bir seçenek ise 120 gün boyunca kilitli staking kullanmaktır. Bunun sonunda %12,99 ödül alıyorsunuz.
 • Bugünlerde, BNB fiyatı 278,75 dolar, piyasa değeri 45,5 milyar dolar.

Moonbeam (GLMR)

GLMR, Moonbeam’in yerel tokenidir. Ethereum’da ETH’nin yaptıkları ile hemen hemen aynı şeyleri yapan bir yardımcı program tokeni olarak çalışıyor. Ancak, onu da riske atabilirsiniz ve Polkadot ekosisteminde yaşar. Binance şu anda bu altcoin için 4 farklı stake seçeneği sunuyor. GLMR’yi aşağıdakiler için stake edebilirsiniz:

 • 120 günlüğüne maksimum 20 GLMR ile %59,8 ödül alırsınız.
 • 90 günlüğüne maksimum 20 GLMR ile %27.4 ödül kazanırsınız.
 • 60 gün ve 30 günlük staking seçenekleri şu anda bitti.
 • GLMR’nin bugünkü fiyatı 0,608253 dolar
Altcoin GLMR

Oasis Network (ROSE)

ROSE, Oasis Network isimli DeFi protokolü için yerel, yardımcı program ve yerleşim tokenidir. Altcoin için Binance borsasındaki stake teklifleri şu şekilde:

 • %27,38’de yıllık ödülle ROSE’u 120 gün kilitleyebilirsiniz.
 • %4,8’de 30 gün kilitleyebilirsiniz
 • 90 ve 60 gün seçenekleri halihazırda tükendi.
 • Günümüzde, ROSE’nin fiyatı, 325 milyon dolarlık bir piyasa değeri ile 0,064 dolar.

Mina Protocol (MINA)

MINA, Mina Protocol’ün yerel tokenidir. Protokol, dünyanın en hafif Blockchain’i olduğunu iddia ediyor. Buna göre MINA, ödeme yerleşimleri için kullanılan yerel bir altcoin varlığıdır. Ayrıca tokenin fiyatı, 393 milyon dolarlık bir piyasa değeri ile 0.6669 dolarda işlem görüyor. Şimdi, şu anda 7 sent olan 200 dolarlık ROSE satın alırsanız, 100x yapma potansiyeline sahip bir tokeniniz olur. Binance teklifleri üzerinde stake yapmak için şu seçenekler var:

 • 120 gün %29,79 100 MINA.
 • 90 gün %25,4 60 token.
 • 60 gün %16,9 600 token.
 • 30 gün %10,8 100.000 token.

Litentry (LIT)

LIT, Litentry’nin yerel tokenidir. Litentry ise, merkeziyetsiz ve zincirler arası bir Kimlik Toplayıcıdır. Kullanıcı kimliklerini birçok ağda birbirine bağlamak için çalışır. Şu anda, LIT’in fiyatı, 26,8 milyon dolarlık bir piyasa değeri ile 0,7237 dolar. Altcoin LIT için Binance stake teklifleri şu şekilde:

 • 90 gün için %18,97 ödülle maksimum 40 LIT.
 • 60 ve 30 gün opsiyonları şu anda tükenmiş durumda.

Ontology (ONT)

ONT, Ontoloty’nin yerel tokenidir. Ayrıca, Binance üzerinde stake için kullanılabilir. Buna göre Binance’de ödül, Ontology’deki yardımcı program ve gas tokeni olan ONG’dedir. Ek olarak Ontology, verilerinizi ve kimliğinizi şifreleme yoluyla korumayı amaçlayan bir projedir. ONT’nin fiyatı, şimdi 208 milyon dolarlık bir piyasa değeri ile 0.2388 dolar. Altcoin için Binance stake teklifleri şöyle:

 • 20 gün ONG’de %20,38, maksimum 300 ONT.
 • 90 gün halihazırda tükendi.
 • 60 gün ONG’de %7,86, maksimum 30.000 ONT.
 • 30 gün ONG’de %5,21, maksimum 50.000 ONT.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Binance Bu Altcoin İçin Duyuru Yaptı: İşlemler Duracak! Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance önemli bir duyuru yayınladı. Buna göre, önde gelen bir altcoin ile yapılan işlemler, belirli bir tarih aralığında askıya alınacak. İşte detaylar… Binance, bu altcoin işlemlerini durduracak Lider kripto para borsası...
Serkan Eser 29 Ağustos 2022