Binance’den ApeCoin ve Bu 8 Altcoin İçin Son Dakika Duyurusu

Aslı Dinçer
Aslı Dinçer 6 Aralık 2022
4.780 görüntülenme
Binance’den ApeCoin ve Bu 8 Altcoin İçin Son Dakika Duyurusu

Günlük işlem hacmi açısından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, bazı altcoin’ler için yeni duyurular yaptı. Duyuruların kapsadığı altcoin’lerin arasında ApeCoin (APE) de bulunmakta. İşte detaylar…

Binance, bazı teminat varlıklarını özel cüzdanlara taşıyacak

Kripto para borsası öncelikle, bu hafta rezervlerine yönelik denetime hazırlanmak adına Btokenlar için teminat olarak USDT (TRX ağında), USDC (ERC20 ağında) ve ETH (ERC20 ağında) varlıklarını özel cüzdanlara taşıyacağını açıkladı. Bu varlıklar şu anda soğuk depoda. Bu nedenle borsa, Btoken teminatı tutan cüzdan adreslerini güncelleyeceklerini belirtti. Bu süre zarfında borsa, cüzdanlar arasında büyük işlemler fark edilebileceği konusunda uyardı.

Bugün Bu 18 Altcoin İçin Büyük Gün: İşte Olacaklar!

Ek olarak, Btokenlar için temizliğin bir parçası olarak önemli miktarda Binance-sabitli USDT takacaklarını belirtti. Başlangıçta ETH/TRX ağlarında teminatlı BEP2/BEP20 ağlarındaki sabit USDT yakımı olacak. Borsanın açıklamasına göre, yakımdan sonra eşdeğer teminat piyasaya girecek.  Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi FTX’in çöküşünün ardından birçok kripto para borsası elindeki rezervlerin kanıtını sunmak adına çalışıyor.

Borsa, Learn&Trade’e bu coin’leri ekledi

Diğer yandan borsa, Learn&Trade hizmetine yeni altcoin’leri ekledi. Kullanıcıların çeşitli altcoin’lere yönelik eğitim materyalleri tüketmesi asıl amaç. Kullanıcıların belirli görevleri yerine getirmesiyle ödül olarak verilen coin’lere yenileri katılım sağladı. Son açıklamalara göre 100.000 dolarlık KAVA, XTZ, SAND ve HFT ödül havuzunu paylaşmak istiyorsanız Learn&Trade’e bakabilirsiniz.

Binance Convert’e VIDT ve HOOK girdi

Diğer yandan borsanın Convert platformuna VIDT ve HOOK eklemesi yaptılar. Kullanıcılar artık BTC, BUSD, USDT ve Binance Convert tarafından desteklenen diğer tokenlere karşı sıfır ücret karşılığında VIDT ve HOOK ticareti yapabiliyor.

Borsa, ApeCoin staking programını piyasaya sürdü

Son olarak Binance, kullanıcıların BAYC ve MAYC NFT’lerini staking yaparak ApeCoin (APE) ödülleri kazanmalarını sağlayacak olan Ape NFT Staking Programını başlattığını duyurdu. Program Aralık ayından itibaren geçerli olacak. Kullanıcıların NFT’lerini 30, 60 veya 90 günlük esnek veya sabit dönem için stake etmelerini sağlayacak.

Binance Destekli Altcoin'den Kritik Duyuru: Balinalar Satıyor!

Kullanıcılar, BAYC veya MAYC NFT’lerini istedikleri zaman geri çekmelerine olanak tanıyan esnek bir dönem için veya NFT’lerini seçilen süre boyunca kilitleyen sabit bir dönem için stake etmek isteyip istemediklerini seçebilecekler. APE günlük ödülleri, Ape NFT Staking Programı sayfasında görüntülenen yıllık yüzde oranına (APR) tabi olacaktır. Bored Ape Kennel Club (BAKC) NFT’leri için staking yakın gelecekte kullanılabilecektir. APR, yatırımcıların kripto tokenlarını krediler veya staking için erişilebilir hale getirerek kazanabilecekleri, faiz oranlarına ve borç alanların ödemesi gereken diğer ücretlere göre hesaplanan parasal değer veya ödül anlamına gelir.

ApeCoin NFT staking programına nasıl katılım sağlanıyor?

Staking programı için kullanıcıların Ape NFT’lerini yeni optimize olmuş para yatırma süreciyle Binance’e yatırması gerekir. Ayrıca, kullanıcılar, Binance NFT Marketplace’ten Ape NFT satın alabilirler. Borsa Ape NFT sahipleri için ayrı etkinlik düzenleyecek. Bu aktivite ile 10.000 APE’lik ödül havuzundan ödül kazanabilirsiniz. Ape NFT Staking Programı, yerel kısıtlamalara tabi olacak. Yani kimlik doğrulamasını tamamlamamış veya kısıtlı ülkelerden/bölgelerden olan kullanıcılar katılmaya uygun olmayacaktır.

Dikkat: Bu 2 Kripto Para Borsasında Büyük Tasfiye!

Binance NFT, staking programına ek olarak, Binance NFT pazaryerinde de hareketlilik var. Borsa, burada, satışa uygun Ape NFT’leri listeleyen kullanıcılar için bir etkinlik de düzenliyor. Etkinlik 6-31 Aralık 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek. BAYC, MAYC ve BAKC koleksiyonlarından sabit fiyatlı NFT’leri satışa çıkaran kullanıcılar 10.000 APE havuzunu paylaşacak. Ödüllere hak kazanmak için, kullanıcıların uygun Ape NFT’lerini ilgili koleksiyonun NFT taban fiyatının 1,1 katından daha düşük veya buna eşit bir fiyattan listelemeleri gerekir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Efsanevi Borsacı: Satın! DOGE ve Bu 3 Altcoin Sıfıra Gidiyor
Efsanevi Borsacı: Satın! DOGE ve Bu 3 Altcoin Sıfıra Gidiyor Ünlü borsacı Jim Cramer, bir süredir kripto para alanına yönelik olumsuz hissiyatını pekiştiriyor.  Cramer, CNBC’de Mad Money programının sunucusudur. Programının 5 Aralık’ta yayınlanan bölümünde, yatırımcıları çok geç olmadan kripto varlıklarını satmaya çağırdı. Milyoner, Ripple (XRP), Cardano (ADA),...
Aslı Dinçer 6 Aralık 2022