Binance’den AUDIO ve Bu 10 Altcoin İçin Son Dakika Duyuruları!

Binance'den AUDIO ve Bu 10 Altcoin İçin Son Dakika Duyuruları!
Binance'den AUDIO ve Bu 10 Altcoin İçin Son Dakika Duyuruları!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Günlük işlem hacmi açısından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, AUDIO dahil 11 altcoin için yeni duyurular yaptı. Bu yazımızda, en son gelişmeleri aktaracağız. İşte detaylar…

Binance, “Simple Earn” ürünlerine AUDIO ve bu 7 coin’i ekledi

Binance, kullanıcıların boştaki varlıklarını değerlendirmesini sağlayan Simple Earn esnek ürünlerhizmetine yeni coin’ler ekledi. Artık desteklenen varlıklar listesine BIFI, ALCX, AUDIO, HARD, DF, FARM, DEXE ve POWR da yer almakta. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi Binance Simple Earn, esnek veya kilitli ürünler için yeni abonelikler açar. Kullanıcıların bu aboneliklerle günlük ödüller kazanmalarına olanak tanır. Kullanıcılar, istedikleri zaman esnek ürünlere abone olup kullanmakta. Bu da, kullanıcılar günlük ödüller kazanırken, varlıkları üzerinde esneklik ve likidite sağlar.

Bu Hafta Bu 35 Altcoin İçin Kritik: İşte Olacaklar Listesi!

Binance Convert’e yeni eklemeler geldi

Bir diğer duyurusuna göre borsa, Convert platformuna Osmosis’i (OSMO) ekledi. Kullanıcılar artık OSMO’yu BTC, BUSD, USDT ve Binance Convert tarafından desteklenen diğer tokenler ile alıp satabilecek. Bu platformdan yapılan işlemlerde, işlem ücreti sıfır olacak.  Bilindiği gibi Osmosis (OSMO), ATOM ekosistemi için otomatik bir piyasa yapıcı protokolüdür (AMM).

Borsa, altı ay sonra ilk Launchpool projesini açıkladı

Ayrıca Binance, altı ay sonra ilk Launchpool projesini açıkladı. Borsa, 31. Launchpool projesi olarak Hashflow’a (HFT) işaret etti. Bilindiği gibi kullanıcılar, Launchpool’da henüz borsada listelenmemiş projelere yatırım yapabiliyor. Karşılığında, yeni projeler, fon toplama şansı elde ediyor. Açıklamalara göre yarın TSİ 03.00’ten itibaren kullanıcılar, HFT almak için BNB ve BUSD’lerini stake edecek. Bu stake süreci 30 gün sürecek.

Binance'de Parlayan 14 Altcoin: Aptos da Var

Binance, HFT’yi 7 Kasım 2022, TSİ 16’da listeleyecek. Borsa, altcoin’i BTC, BUSD ve USDT çiftleri ile alım satıma sunacak. HFT’nin toplam arzının yüzde 1.5’i Launchpool ile dağıtılacak. Toplamda 15 milyonluk HFT’nin 12 milyonu BNB havuzunda, 3 milyonu BUSD havuzunda yer alacak.

Binance, 10.000 BUSD’lik ödül havuzunu duyurdu

Son olarak Binance, Binance News ve WODL’a yönelik yeni bir kampanyayı açıkladı. Kullanıcıların Binance News’ü okuması ve WODL oyununu oynaması durumunda 10.000 BUSD’lik ödül alabileceğini duyurdu.  Crypto WODL, kullanıcıların kripto ödülleri kazanırken en son piyasa gelişmelerini anlamak için gizemli kelimeleri tahmin etmelerini sağlayan bir mini oyundur. Ayrıca bu hafta, WODL teması Web 3.0 ve müzik olarak karşımıza çıkıyor. Sorulara en az beş doğru cevap veren kullanıcılar 10.000 dolarlık BUSD’den eşit pay alacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Binance’den AUDIO ve Bu 10 Altcoin İçin Son Dakika Duyuruları!