Binance’den Bu 30 Altcoin İçin Duyuru: Delist de Var!

7.298 görüntülenme
İşlem hacmiyle dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, yeni duyurular yaptı. Binance’in duyurularında yer alan 18 altcoin için delist, güncelleme, entegrasyon haberleri var. İşte detaylar…

İşlem hacmiyle dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, yeni duyurular yaptı. Binance’in duyurularında yer alan 18 altcoin için delist, güncelleme, entegrasyon haberleri var. İşte detaylar…

Binance, dört altcoin çiftini delist ediyor

Öncelikle borsa, dört altcoin çiftini delist edeceğini duyurdu. Söz konusu delist işlemi 9 Aralık, TSİ 06.00’da gerçekleşecek. Delist olan kripto para çiftleri aşağıdaki şekildedir:

  • CVC/BTC
  • CVC/USDT
  • ROSE/BNB
  • SLP/BNB

Kullanıcılar, yukarıdaki varlıkları Binance’te bulunan diğer ticaret çiftlerinde alıp satmaya devam edebilir. Binance, söz konusu spot ticaret çiftleri için strateji ticaret hizmetlerinden de bahsetti. Bunları, uygun olduğu durumlarda delist tarihi itibarıyla sonlandıracağını açıkladı. Ayrıca Binance, “herhangi bir potansiyel kaybı önlemek için”, kullanıcıların ticaret stratejilerini güncellemeleri veya iptal etmeleri tavsiye ediyor.

Binance Satın Alacak Haberiyle Altcoin Uçtu

Bazı çiftlerde “tick boyutu” güncelleniyor

Diğer yandan borsa, “piyasa likiditesini artırmak ve alım satım deneyimini iyileştirmek için” belirli spot ticaret çiftlerinin tick boyutuna (yani birim fiyattaki minimum değişiklik) ilişkin düzenlemeler yapacak. Düzenlemeler sırasıyla 14 Aralık TSİ 11.00 ve 14 Aralık TSİ 11.30’da iki parti halinde tamamlanacak.

Değişim, spot ticareti ve diğer ilgili işlevleri etkilemeyecektir. Tick boyutu güncellemesi, mevcut spot emirleri değiştirmeyecek. Tick boyutu güncellendikten sonra, güncellemeden önce verilen emirler orijinal tick boyutuyla eşleşmeye devam edecektir. Değişecek boyutları aşağıdaki tabloda görebilirsiniz:

EOS ağında Tether (USDT) entegrasyonu tamamlandı

Bir başka duyuruya göre Binance, Tether’in (USDT) EOS ağına entegrasyonunu tamamladı. Yani Tether (USDT) için para yatırma ve çekme işlemleri artık EOS ağında açık olacak. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi EOS, büyük ölçekli uygulamaları destekleyen kripto para birimidir. EOS göndermenin veya almanın herhangi bir ücreti yoktur. Bunun yerine protokol, ağa katılım sağlayanları ödüllendirmekte. Üstelik işlem ücretleri yerine enflasyonu etkili bir şekilde kullanmaktadır.

Binance Bu Altcoin İçin Start Verdi! Ne Zaman Tahta Açılır? Nasıl Alınır?

Bu altcoin projeleri için “dual investment” ürününü açıkladı

Binance, kullanıcıların “Sell High” veya “Buy Low” ürünlerini kullanacakları, güncel hedef fiyatlara ve sözleşme tarihlerine sahip yeni bir Dual Investments ürünleri serisini piyasaya sürüyor. Yeni ürünlerde abonelik süreci bugün, TSİ 13.00’te başlıyor.  Dual Investment, Düşük Al ve Yüksek Sat ürünlerine gelecekte seçtiğiniz tarihte seçtiğiniz fiyatla herhangi bir ücret ödemeden erişim sağlar.  Mevcut durumda sunulan kripto para birimleri aşağıdaki şekildedir:

  • Sell High: BTC, ETH, SOL, MATIC, ADA, BNB, DOT, BCH, AVAX, FTM, ALGO, NEAR, ATOM, XRP
  • Buy Low: BTC, ETH, SOL, MATIC, ADA, BNB, DOT, BCH, AVAX, FTM, ALGO, NEAR, ATOM, XRP

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Bitget Büyük Haberle Geldi: Seed NFT Airdrop’luyor!
Bitget Büyük Haberle Geldi: Seed NFT Airdrop’luyor! Lider global kripto para borsası Bitget, Dünya Kupası sırasında FTT sahiplerine 2 milyon dolar ödülle Seed NFT airdropluyor. Piyasa, duyarlılığı güvenli ve uyumlu bir işlem platformu Bitget sürekli kullanıcı büyümesini görüyor. Bitget, FTT sahiplerine 2 milyon dolar...
Kriptokoin 2 ay önce