Binance’den Bu 4 Altcoin İçin Büyük Haber: Yükseldiler!

3.167 görüntülenme
Binance'den Bu 4 Altcoin İçin Büyük Haber: Yükseldiler!

Günlük işlem hacmi açısından en büyük kripto para borsası olarak gündeme gelen Binance, yakın zamanda 4 altcoin için yeni duyurular yaptı. Duyurular sonucu bazı coin’lerin fiyatı yükseldi. İşte detaylar…

MINA ve HIGH kalıcı vadeli işlem kontratları piyasaya giriyor

Öncelikle borsa, Mina Protocol (MINA) ve Highstreet (HIGH) için 20 kata kadar kaldıraçla sırasıyla 6 Şubat 2023, TSİ 05:30 ve 7 Şubat 2023, TSİ 05:30 tarihlerinde USDⓈ-M MINA ve HIGH kalıcı vadeli işlem sözleşmeleri başlatacak. MINAUSDT ve HIGHUSDT Sürekli Sözleşmeleri hakkında daha fazla ayrıntı aşağıdaki tabloda yer almakta:

Gelişmenin ardından MINA’nın fiyatı 0.82 dolar seviyelerinden 0.91 dolara kadar yükseldi, yani yüzde 10’luk bir artış sergiledi. Ancak, yazım sırasında 0.85 dolara gerilemiş duruyor.  Diğer yandan High (HIGH), yüzde 15’e yakın bir artış ile 3.35 dolardan 3.822 dolara yükselerek kadar değer kazandı.

AGIX, çapraz ve izole marjine ekleniyor

Diğer yandan, Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi, SingularityNET (AGIX); cross ve isolated margin hizmetine eklendi. AGIX/BUSD çiftleri artık her iki marjin işlemlerinde de kullanılabiliyor. Bilindiği üzere marj ticareti, üçüncü taraflarca sağlanan fonları kullanarak varlık ticareti yapma yöntemidir. Normal ticaret hesaplarıyla karşılaştırıldığında, teminat hesapları, traderların daha büyük miktarlarda sermayeye erişmelerine olanak tanıyarak pozisyonlarından yararlanmalarına olanak tanır.  Günlük bazda 0.18 dolardan 0.20 dolara yükselen AGIX, yazım sırasında 0.19 dolardan el değiştiriyor ve ivmesini hafif bir şekilde kaybetmiş durumda.

Binance Bu 7 Altcoin İçin Büyük Duyuru Yaptı: Fırladılar!

Binance, Harmony için altcoin güncellemesini destekliyor

Son olarak borsa, popüler altcoin ONE’ın arkasındaki Harmony ağı için bir duyuru yaptı. Binance, Harmony (ONE) ağ yükseltmesini ve hard forku destekleyeceğini bugün açıkladı.  Harmony (ONE) ağ yükseltmesi ve hard fork Harmony blok yüksekliği 37.715.967’de veya yaklaşık olarak 9 Şubat 2023, TSİ 02:30’da gerçekleşecektir. ONE ile para yatırma ve çekme işlemleri  aynı gün, TSİ 01:30’dan itibaren askıya alınacaktır.

Borsanın açıklamasına göre ONE ticareti, ağ yükseltmesi ve hard fork sırasında etkilenmeyecektir. Harmony (ONE) ağ yükseltmesi ve hard fork, 37.715.967 Harmony blok yüksekliğinde gerçekleşecek. Ancak tahmini süre yalnızca kullanıcıların referansı için açıklanıyor.  Binance, Binance hesaplarında ONE tutan tüm kullanıcılar için ilgili tüm teknik gereklilikleri yerine getirecek. Ayrıca Harmony (ONE) ağ yükseltmesi ve hard fork, yeni tokenların oluşturulmasına neden olmayacak. Borsa, yükseltilen ağın istikrarlı olduğunu düşündüğünde, ONE için para yatırma ve çekme işlemlerini yeniden açacağını duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Dikkat: Kripto Şirketi, Bu Altcoin'i Binance'e Döküyor!
Dikkat: Kripto Şirketi, Bu Altcoin’i Binance’e Döküyor! Bir kripto para şirketinin, yakın zamanda yaptığı coin işlemleri dikkat çekti. On-chain verilere göre Jump Trading, Mask Network’e ait MASK tokenını en büyük kripto para borsası Binance’e gönderiyor. Üstelik bu işlem, milyonlarca dolar değerinde. İşte detaylar… Jump...
Aslı Dinçer 2 ay önce