Binance’den Bu 5 Altcoin İçin Duyuru: Delist de Var!

Binance'den Bu 5 Altcoin İçin Duyuru: Delist de Var!
Binance'den Bu 5 Altcoin İçin Duyuru: Delist de Var!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ticaret hacmine göre dünyanın en büyük Bitcoin ve altcoin borsası olan Binance, yakın zamanda yeni ticaret çiftleri ve platform güncellemeleriyle ilgili birkaç duyuru yaptı. Önde gelen kripto para borsası olan Binance, Cross Margin ve İzole Margin’deki ödünç alınabilir varlıklarına OAX ve RDNT adlı iki yeni varlığın eklendiğini duyurdu. Borsa, bu varlıklar için yeni ticaret çiftleri sunarak traderların marj ticareti yapmasına izin verdi. Ayrıca Binance Futures, 4 Nisan 2023’te tüm pozisyonları kapatacağını ve AMBBUSD, LEVERBUSD ve TLMBUSD olmak üzere çeşitli kalıcı vadeli işlem sözleşmelerinde otomatik takas gerçekleştireceğini açıkladı. İşte detaylar…

Binance, bu altcoin projeleri için duyuru yaptı

Dünyanın önde gelen kripto para borsası Binance, çapraz marjin ve izole marjin platformlarına ödünç alınabilir iki yeni varlık ekledi: OAX ve RDNT. Bu varlıkların eklenmesi, yatırımcılara portföylerini yönetme ve likiditeye erişim konusunda daha fazla esneklik sunuyor. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi çapraz marjin, traderların hesaplarındaki tüm fonları tek bir pozisyon için teminat olarak kullanmalarına izin verirken izole marjin, traderların hesap fonlarının yalnızca bir kısmını tek bir pozisyon için teminat olarak kullanarak risklerini sınırlamalarına izin verir.

Bu Altcoin İçin PFOI Patladı! Fiyat Ne Olacak?

Çapraz marjinde kullanılabilen yeni çiftler arasında OAX/BTC, OAX/USDT ve RDNT/USDT bulunuyor. İzole marjindeki yeni çiftler arasında OAX/BTC, OAX/USDT ve RDNT/USDT yer alıyor.

Kalıcı vadeli işlem sözleşmelerinde delist

Yeni çiftlere ek olarak Binance, 4 Nisan 2023, TSİ 12:00 itibarıyla tüm pozisyonları kapatacağını ve USDⓈ-M AMBBUSD, LEVERBUSD ve TLMBUSD kalıcı vadeli işlemlerinde otomatik bir takas gerçekleştireceğini duyurdu. Anlaşma tamamlandıktan sonra sözleşmeler listeden çıkarılacak. Açıklamaya göre bu hamle, Binance’in ürün tekliflerini optimize etme ve kullanıcılarına mümkün olan en iyi ticaret deneyimini sağlama çabalarının bir parçasıdır.

Binance'deki Bu 5 Altcoin Yeni Ortaklıklar Duyurdu!

Binance, USDⓈ-M LEVERBUSD ve TLMBUSD Sürekli Sözleşmelerinin kaldıraç ve marj katmanlarını da ayarlamış halde. Güncellemeden önce açılmış mevcut pozisyonlar, en son açıklamalardan etkilenecek.  Kullanıcılara, otomatik ödemeden kaçınmak için listeden çıkarma süresinden önce tüm açık pozisyonları kapatmaları tavsiye ediliyor.

Kullanıcıların, 4 Nisan 2023, TSİ 11:00 tarihinden itibaren yukarıda belirtilen sözleşmeler için yeni pozisyon açmalarına izin verilmeyecek.  Binance’in açıklamalarına göre USDⓈ-M LEVERBUSD ve TLMBUSD kalıcı vadeli işlem sözleşmelerini, kaldıraç ve marj katmanlarını ayarlama hamlesi, son derece değişken piyasa koşullarında potansiyel riskleri azaltmayı amaçlamaktadır. Yatırımcıların bu değişiklikleri dikkate almaları ve herhangi bir potansiyel tasfiyeden kaçınmak için pozisyonlarını buna göre ayarlamaları önem taşıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Binance’den Bu 5 Altcoin İçin Duyuru: Delist de Var!