Binance’den Bu 5 Altcoin İçin Duyuru: Sepete Giriyorlar!

Binance'den Bu 5 Altcoin İçin Duyuru: Sepete Giriyorlar!
Binance'den Bu 5 Altcoin İçin Duyuru: Sepete Giriyorlar!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İşlem hacmiyle en büyük kripto para borsası olan Binance, çeşitli altcoin projeleri için duyurular yaptı. Duyuruya göre marj işlem hizmetlerine yeni çiftleri ekledi. Öte yandan, “Convert” platformuna bir yeni kripto para eklediler. İşte detaylar…

Binance, marj işlemlerine çeşitli altcoin projelerini ekliyor

Binance; LEVER, OGN ve TVK’yı Cross Margin’de yeni ödünç varlıklar olarak eklediğini duyurdu. LEVER’ı ise Isolated Margin’de yeni bir ödünç alınabilir varlık olarak ekledi. Yani, son durumda çiftler aşağıdaki şekildedir:

  • Yeni çapraz marj çiftleri: LEVER/BUSD, LEVER/USDT, OGN/BUSD, OGN/USDT, TVK/BUSD, TVK/USDT
  • Yeni izole marj çiftleri: LEVER/BUSD, LEVER/USDT, OGN/BUSD, TVK/USDT
Binance ve Huobi'den 5 Altcoin İçin Duyuru: Listeleniyorlar!

Binance Link, aracılar için yeni MetaTrader 5 (MT5) ağ geçidini yayınladı

Binance Link, MetaTrader 5 (MT5) aracıları için, aracıların harici MT5 sunucularından Binance’in likiditesine doğrudan bağlantı kurmalarına olanak tanıyan yeni bir şirket içi ağ geçidi geliştirdiğini duyurdu. Yeni ağ geçidine başvurmak ve MT5 sunucunuzu Binance’e bağlamak için [email protected] adresine ulaşmanız yeterli. Semboller otomatik olarak yüklenecek. Böylece MT5 brokerleri Binance’in USD-M Vadeli İşlemler emir defterine ve Vadeli İşlemler Testnet’e serbestçe erişiyor. Bu gelişme bireysel yatırımcılara/traderlara yönelik olmasa da teknolojik açıdan yenilik sağladığını inkar edemeyiz.

Binance Convert, FIRO’yu ekliyor

Son olarak Binance, Binance Convert platformuna Firo’yu (FIRO) eklediğini açıkladı. Yani, artık FIRO’yu BTC, BUSD, USDC ve diğer tokenlar ile takas edebilirsiniz. Binance Convert aracılığıyla bu varlığın gösterge fiyatlarını kontrol edebilirsiniz. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Firo, eskiden Zcoin olarak bilinmekteydi. Özel dijital nakit olmaya odaklanan bir kripto para birimidir. Firo, Lelantus gizlilik protokolünü oluşturdu. Bu, kullanıcıların coin’leri yakmasına olanak tanır. Daha sonra herhangi bir işlem geçmişi olmayan yenileri için kullanmalarına izin verir.

Kraken'den Bu Kripto Para İçin Çılgın Tahmin: 15x!

Lelantus’tan önce, aynı zamanda, kullanımda en yaygın gizlilik protokollerinden biri haline gelen Zerocoin protokolünün pratik bir uygulamasını kodlayan ve başlatan ilk kripto para birimiydi.  Firo’nun kurucusu Poramin Insom’dur. Bunun yanı sıra, aynı zamanda Satang Corporation’ın kurucu ortağıdır. Reuben Yap, 2016’daki lansmanından kısa bir süre sonra projeye katılmaktaydı. Şu anda projeyi genel strateji, geliştirme ve araştırma hedeflerinde yönetiyor. Reuben, sansürle mücadele için Güneydoğu Asya’nın en eski VPN hizmetlerinden birini kurarak çevrimiçi ve finansal gizliliğin sesli bir savunucusu olmuştur.

Birçok kripto para yatırımcısı, Binance’e yapılan eklemeleri merakla izliyor. Çünkü, günde on binlerce insanın kullandığı bir platform. Bu nedenle kullanıcılar; gerek Convert, gerek marj işlem hizmeti olsun, her türlü gelişmeyi takip ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Binance’den Bu 5 Altcoin İçin Duyuru: Sepete Giriyorlar!