Binance’den DOGE ve Bu 4 Altcoin İçin Kritik Duyuru!

Aslı Dinçer
Aslı Dinçer 29 Kasım 2022
10.049 görüntülenme
Binance'den DOGE ve Bu 4 Altcoin İçin Kritik Duyuru!

İşlem hacmiyle dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, yeni bir duyuru yaptı. Duyuruda, popüler meme coin Dogecoin (DOGE) ve dört altcoin de yer aldı. İşte detaylar…

VIP kredilerine özel oranlar

En son duyurusuna göre Binance, hem VIP Loan hem Crypto Loans kullanıcıları için açıklama yaptı. Tüm kullanıcıların daha düşük faiz oranlarından özel avantajlardan yararlanabileceğini aktardı. Bu kişilerin seçkin Binance Swag öğelerini alabileceği özel promosyonlar başlattı. Kampanya süresi 29 Kasım 2022 ile 26 Aralık 2022 tarihlerini kapsıyor.

Faaliyet döneminde BTC, ETH, BUSD veya USDT üzerinden VIP Kredi başvurusunda bulunan tüm VIP 1-9 kullanıcıları, yukarıdaki tabloya göre bu varlıklar üzerinden yüzde 1,6’ya kadar düşen borçlanma faiz oranlarından yararlanmaya hak kazanacaktır. Ancak oranların sadece 30 günlük kredi vadesi için yapılan VIP kredi başvuruları için geçerli olduğunu belirtmekte fayda var.

DOGE ve bu coin’ler için yüzde 1.83’lük faiz oranı

Diğer yandan, etkinlik süresi boyunca, tüm kullanıcılar aşağıdaki tabloya göre yedi gün vadeli belirli kriptoları ödünç alırken yüzde 1,83’e kadar düşen faiz oranlarından yararlanabilirler. Bunun dışında VIP üyeler, Twitter’da @BinanceVIP hesabını takip edip etkinlik dönemi boyunca tweet’lere yorum yapar ve retweet’lerse, sınırlı sayıda üretilmiş Binance Montblanc dolma kalemi elde etme şansı kazanacaklar.

Borsa, Filecoin (FIL) güncellemesini destekliyor

Diğer yandan Binance, Filecoin (FIL) ağ yükseltmesini ve hard forku destekleyeceğini duyurdu. Filecoin ağındaki ağ yükseltmesi ve hard fork, 2.383.680 numaralı epoch’ta gerçekleşecek. Yani, bu da 30 Kasım 2022 tarihine işaret ediyor. Türkiye saati ile 17’ye denk geliyor. FIL yatırma ve çekme işlemleri yaklaşık olarak 30 Kasım 2022, TSİ 16’dan itibaren askıya alınacak.

FIL ticareti, ağ yükseltmesi ve hard fork sırasında etkilenmeyecektir. Filecoin (FIL) ağ yükseltmesi ve hard fork’unun, 2.383.680. epoch’ta gerçekleşmesi beklenmekte. Fakat bunda bir kesinlik yok. Tahmini süre yalnızca kullanıcıların referans alabilmesini sağlamak için belirtilmekte. Borsa, hesaplarında FIL tutan tüm kullanıcılar için ilgili tüm teknik gereklilikleri yerine getireceğini açıkladı. Ayrıca bu Filecoin (FIL) ağ yükseltmesi ve hard fork’unun sonucunda yeni bir token oluşmayacak. Güncellenen ağın stabil olduğunu düşündüğü zaman borsa, FIL için para yatırma ve çekme işlemlerini yeniden açacak. Kriptokoin.com verilerile göre FIL, şu anda, yüzde 4.3’lük bir yükseliş ile 4.40 dolarlık seviyede el değiştiriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Ripple Davası İçin Yeni Takvim: Bu 5 Tarih Çok Önemli!
Ripple Davası İçin Yeni Takvim: Bu 5 Tarih Çok Önemli! Ripple ve ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) arasındaki davada kritik gelişmeler olmaya devam ediyor. Bu yazımızda, Ripple davası için avukatların dikkat çektiği yeni tarihleri ve beklentileri aktaracağız. İşte detaylar… Avukat, Ripple davası için önemli tarihlerin...
Aslı Dinçer 29 Kasım 2022