Reklamı kapat

Binance’den ICON (ICX) Mainnet ve Tether Duyurusu

Serkan Eser
Serkan Eser 13 Haziran 2018
0 görüntülenme

Coinmarketcap verilerine göre son 24 saat içerisindeki işlem hacmi 1,37 milyar dolara ulaşan ve bu haliyle kripto para piyasasının en çok işleme tanık olan borsa olan Binance bugün ICON ana ağ geçişi hakkında ve ICX/USDT (Tether) takas çifti hakkında bir duyuru gerçekleştirdi.

Güney Kore’nin Ethereum’u olarak da bilinen ICON‘un ana ağ geçişini destekleyeceğini bildiren Binance aynı zamanda 13 Haziran itibariyle de ICX/USDT takas seçeneğini kullanıcılarına sunacağını duyurdu;

“Sevgili Binance ailesi,

Binance, ICON (ICX) Ana Ağ Değişimini destekleyecek ve 2018/06/20 0:00 AM (UTC) tarihinden itibaren ICON (ICX) için para yatırma ve para çekme işlemlerini askıya alacaktır. Binance, ICX kullanan tüm kullanıcılar için gerekli bütün teknik gereksinimleri halledecektir.

ICX para çekme ve para yatırma işlemleri ICX ana ağı çalışır hale geldiğinde tekrardan borsamızda işleme açılacaktır. 

Binance olarak aynı zamanda ICX/USDT takas çiftini de 2018/06/13 8:00 AM (UTC) tarihi itibari ile borsamızda sizlere sunmaya başlayacağız.

Desteğiniz için teşekkürler!”

Ethereum tabanlı bir token olarak yaratılan ICON ana ağ geçişi için hazırlıklarına devam ediyor. Geçtiğimiz ay içerisinde TRON ve EOS’un ana ağ geçişi çalışmaları sonrasında ICON’un bu süreçti nasıl bir performans sergileyeceği merakla bekleniyor.

Yayın saati itibariyle 2.04 dolar seviyelerinden işlem gören ICON 815 milyon dolarlık da bir market hacmine sahip. ICON’un günlük işlem hacminin yüzde 60’ını ise Binance’deki ICX/BTC ve ICX/ETH takas çiftleri oluşturuyor.

Kripto Koin App Store’da! Hemen İndirin!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Bitcoin, Ethereum ve Litecoin 2018’in En Düşük Seviyelerine Geriledi Kripto para piyasası geçtiğimiz hafta yaşanan “Kanlı Pazar”ın etkisinden kurtulamıyor. Hafta sonunda Bitcoin’in 800 dolar gerilemesinin tetiklemesi ile birlikte 40 milyar dolara yakın değer kaybı yaşayan market sıkıntılı havayı üzerinden atamıyor. Gün içerisinde Coinmarketcap verilerine göre Bitcoin...
Serkan Eser 13 Haziran 2018