Binance’den Önemli LUNA Duyurusu: Tarih Verildi!

Buğra Çağlar
Buğra Çağlar 28 Mayıs 2022
43 görüntülenme
LUNA UST re listed on Binance – there is progress

Bugün Terra 2.0 mainnet yayınlandı ve LUNA fiyatı kısa sürede ByBit ve Biture borsalarında 30 dolara kadara yükseldi. Bu esnada Binance, token’in önemli bir platform üzerinde listeleneceği tarihi paylaştı.

Binance Innovation Zone, LUNA tokeni listeliyor

Innovation Zone yani İnovasyon Alanı, kullanıcıların daha yüksek volatiliteye sahip olması ve diğer kripto para birimlerinden daha yüksek risk oluşturması muhtemel olan yeni, yenilikçi tokenleri takas edebildiği özel bir ticaret platformudur. Borsanın resmi Twitter hesabından yapılan duyuruya göre, Terra 2.0 (LUNA) 31 Mayıs 2022 tarihinde Innovation Zone’da listelenecek.

Bu arada, LUNA 2.0 fiyatı bugün Bybit ve diğer birkaç kripto borsasında 0,5 dolardan listelendi ve bir saat içinde yaklaşık 13-16 dolara düzeltmeden önce Bybit’te %6000’i aşarak 30 dolara ulaştı. LUNA/USDT spot fiyatı daha sonra diğer kripto borsalarıyla birlikte 5 – 7 dolara düştü, ardından sıçramadan önce 3,50 doları gördü.

Yeni Terra 2.0 tokeni LUNA bazı borsalarda 30 dolara ulaştı

Eski LUNA’nın adı şimdi Terra Classic (LUNC) olarak değiştirildi, Coinmarketcap’te veriler güncellendi ve yeni Terra (LUNA) için ikinci bir liste eklendi. Coinmarketcap ve Kraken’de LUNA 2.0 fiyatı, bazılarının dediği gibi Terra 2.0, Bybit’te çok daha yüksek olduğu dönemde (şimdi 3 – 5 dolar) başlangıçta 7 – 9 dolar civarındaydı.

Binance'den Önemli LUNA Duyurusu

Terra 2.0 nedir?

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, 25 Mayıs’ta Terra Classic bireyleri, yepyeni bir Terra Blockchain oluşumunu ayrıntılı olarak anlatan yönetim teklifini kabul etti. Önerme, aynı şekilde, Terra yatırımcılarına airdrop olarak dağıtılacak olan Luna’nın bir oluşum sirkülasyonunu da içeriyor.

Airdrop olarak dağıtılacak LUNA, her iki kaydı da bulunan aynı adresleri görerek ve ayrıca Terra terminal ağlarını phoenix-1 mainnet ile değiştirerek keşfedilebilir. Phoenix-1 Terra mainnet başlatılması, Terra bölgesi tarafından yepyeni bir ilerleme çağı olarak görülüyor. Bu arada, önceden çöken aUST yatırımcıları %10’luk bir airdrop yeteneği bir kenara bırakılırken, saldırı sonrası Terra sahipleri de aynı şekilde %10’a kadar pay olacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Three Arrows Capitals Su Zhu expects Bitcoin to hit 1
UST Aldıran Ünlü CEO, BTC ve LUNA Tahminleri İçin Özür Diledi! Three Arrows Capital’in kurucu ortağı Su Zhu, Twitter’dan Bitcoin Supercycle fiyat tezinin yanılttığını kabul etti. Geçtiğimiz haftalarda LUNA ve UST tahminlerinden dolayı da özür dileyen CEO, Bitcoin fiyatının 2.5 milyon dolara kadar çıkabileceği yönünde tahminlerde bulunmuştu. Su Zhu,...
Buğra Çağlar 28 Mayıs 2022