Binance’den Önemli LUNA Duyurusu: Tarih Verildi!

LUNA UST re listed on Binance – there is progress
LUNA UST re listed on Binance – there is progress
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bugün Terra 2.0 mainnet yayınlandı ve LUNA fiyatı kısa sürede ByBit ve Biture borsalarında 30 dolara kadara yükseldi. Bu esnada Binance, token’in önemli bir platform üzerinde listeleneceği tarihi paylaştı.

Binance Innovation Zone, LUNA tokeni listeliyor

Innovation Zone yani İnovasyon Alanı, kullanıcıların daha yüksek volatiliteye sahip olması ve diğer kripto para birimlerinden daha yüksek risk oluşturması muhtemel olan yeni, yenilikçi tokenleri takas edebildiği özel bir ticaret platformudur. Borsanın resmi Twitter hesabından yapılan duyuruya göre, Terra 2.0 (LUNA) 31 Mayıs 2022 tarihinde Innovation Zone’da listelenecek.

Bu arada, LUNA 2.0 fiyatı bugün Bybit ve diğer birkaç kripto borsasında 0,5 dolardan listelendi ve bir saat içinde yaklaşık 13-16 dolara düzeltmeden önce Bybit’te %6000’i aşarak 30 dolara ulaştı. LUNA/USDT spot fiyatı daha sonra diğer kripto borsalarıyla birlikte 5 – 7 dolara düştü, ardından sıçramadan önce 3,50 doları gördü.

Yeni Terra 2.0 tokeni LUNA bazı borsalarda 30 dolara ulaştı

Eski LUNA’nın adı şimdi Terra Classic (LUNC) olarak değiştirildi, Coinmarketcap’te veriler güncellendi ve yeni Terra (LUNA) için ikinci bir liste eklendi. Coinmarketcap ve Kraken’de LUNA 2.0 fiyatı, bazılarının dediği gibi Terra 2.0, Bybit’te çok daha yüksek olduğu dönemde (şimdi 3 – 5 dolar) başlangıçta 7 – 9 dolar civarındaydı.

Binance'den Önemli LUNA Duyurusu

Terra 2.0 nedir?

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, 25 Mayıs’ta Terra Classic bireyleri, yepyeni bir Terra Blockchain oluşumunu ayrıntılı olarak anlatan yönetim teklifini kabul etti. Önerme, aynı şekilde, Terra yatırımcılarına airdrop olarak dağıtılacak olan Luna’nın bir oluşum sirkülasyonunu da içeriyor.

Airdrop olarak dağıtılacak LUNA, her iki kaydı da bulunan aynı adresleri görerek ve ayrıca Terra terminal ağlarını phoenix-1 mainnet ile değiştirerek keşfedilebilir. Phoenix-1 Terra mainnet başlatılması, Terra bölgesi tarafından yepyeni bir ilerleme çağı olarak görülüyor. Bu arada, önceden çöken aUST yatırımcıları %10’luk bir airdrop yeteneği bir kenara bırakılırken, saldırı sonrası Terra sahipleri de aynı şekilde %10’a kadar pay olacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Binance’den Önemli LUNA Duyurusu: Tarih Verildi!