Binance Müjdeli Shiba Inu (SHIB) Haberini Verdi!

1.659 görüntülenme
Binance Müjdeli Shiba Inu (SHIB) Haberini Verdi!

Binance’in ABD kolu Binance.US, Shiba Inu (SHIB) işlemlerini başlattı. Bu haber milyonlarca kullanıcının artık SHIB alıp satabileceği anlamına geliyor.

Binance.US, Shiba Inu (SHIB) için dolar işlemlerini açtı

Binance.US, SHIB tokenin USD paritesinde işlemlerini başlattı. Yeni işlemleri başlarken, ABD doları kullanarak SHIB satın almayı kolaylaştırmak için tasarlanmış ilgili bir token olan Kilo Shiba Inu’yu (KSHIB) listeden çıkartılıyor. KSHIB bugünlerde kabaca 1.000 SHIB’ye eşdeğer.

Twitter’da lansmanı duyuran Binance.US, Shibtokens’in likidite havuzları, token takasları, NFT’ler, DAO içindeki oylama hakları ve daha fazlasını içeren DeFi platformu ShibaSwap’i içeren Shiba Inu ekosistemindeki değişim aracı olduğunu belirtti.

Binance.US, KSHIB tokeni Shiba Inu ile değiştirerek, kullanıcılara KSHIB’deki yatırımlarını güvence altına almaları için alternatif önlemler sundu. Borsaya göre, müşterilerin sahip olduğu tüm KSHIB yatırımları otomatik olarak dönüştürecek. Binance.US, KSHIB/USD çiftini listeden çıkaracak ve bekleyen tüm KSHIB spot emirleri iptal edecek.

Binance KSHIB tokeni otomatik olarak dönüştürecek

Binance.US ayrıca KSHIB sahibi tüm müşterilerin 1KSHIB ila 1.000SHIB oranında SHIB token dağıtımı alacağını belirtti.

Bu son gelişme, kullanıcıların heyecanını dile getirmesiyle Shiba Inu topluluğu arasındaki dağınıklığı artırdı. WhaleStats tarafından yayınlanan veriler, Shiba Inu’nun şu anda en iyi 100 ETH balinası arasında lider tablosunda birinci olduğunu gösteriyor. ETH balinalarının SHIB’de 645.304.846 dolara kadar sahip olduğunu yansıtıyor.

Bu gelişme, yıla etkileyici bir ruh haliyle başlayan Shiba Inu için bir başka olumlu gelişme. Meme token, yılın başından bu yana %54’lük bir artış kaydetti ve 0,00000814 dolardan 0,00001253 dolara yükseldi. Analistler, SHIB geliştiricileri tarafından önerilen yerel bir ağ olan Shibarium’un lansmanının tokenin bu yılki büyümesinde rol oynadığına inanıyor.

Shiba Inu yatırımcıları tarafından Binance’ten Bone ShibaSwap’i (BONE) Binance borsa ağına eklemesini isteyen mevcut bir dilekçe var. BONE, Shibarium’da gas ücretlerini ödemek için kullanılıyor.

Shiba Inu (SHIB) fiyatı ne durumda?

SHIB yazım sırasında %5 civarında düşüşle işlem görüyordu. Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere bugün yaşanan satışlar esnasında, Solana (SOL) ağı ağ kesintisiyle gündemdeydi. Bitcoin ve Ethereum sırasıyla %3 ve %2 düşüş yaşadı.

Shiba Inu açısından, günlük grafikte, 0,00001254 dolar destek ve 0,00001399 dolar direnç arasında yatay hareketler görülüyor. Şu anda fiyat kanalın ortasında yer alıyor, bu da ne boğaların ne de ayıların henüz inisiyatifi ele geçirmediği anlamına geliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

G20 Zirvesinde Kripto Para 'Yasaları' Konuşuldu!
G20 Zirvesinde Kripto Para ‘Yasaları’ Konuşuldu! G20 zirvesinde konuşan ABD Hazine Bakanı Janet Yellen, kripto para piyasasının düzenlenmesi gerektiğini bir kez daha dile getirdi. Bazı kurumlar tamamen yasaklanmasını öneriyor. İşte ayrıntılar… ABD, güçlü kripto para çerçevesi istiyor G20 zirvesinde tartışılan Hindistan’ın kripto paraları...
Buğra Çağlar 1 ay önce