Binance’in Popüler Traderlarının Pozisyonları: İşte Favori Altcoin

Mesut İnan
Mesut İnan 18 Mayıs 2020
0 görüntülenme
binance coinmarketcap i resmen acikladi

Kriptokoin – Lider Bitcoin borsası Binance günlük zaman diliminde traderların pozisyonlarını açıklamaya devam ediyor. Twitterdan yapılan açıklamaya göre traderların % 69’u Stellar Lumens’te long pozisyonunda yer alıyor.

Long pozisyonu bilindiği üzere fiyatın daha da artacağı beklentisiyle alınan yükseliş odaklı bir pozisyondur. Traderlar böylelikle yükselişlerden kar elde ediyorlar.

Beklentiler yükselişe işaret ediyor

Traderların % 52’sinin BTC’de long pozisyonunda olduğu görülüyor. Ethereum’da Long pozisyonunda bulunanların oranı ise % 51 şeklinde.

Bitcoin Cash’de long pozisyonunda bulunan traderların oranı % 50,45 şeklinde.

Ripple’ın XRP’sine gelince traderların % 50,84’ü long pozisyonunda yer alıyor.

EOS’da ise traderların pozisyon değişikliğine gittiğini görüyor. Traderların % 50,06’sı short poazisyonunda yer alıyor.

Litecoin’de % 51,16 long pozisyonunda yer alıyor.

Yatırımcıların % 56,05’i Tron’da Long pozisyonunda iken, Ethereum Classic’de long pozisyonunda olanların oranı % 51,38 şeklinde.

Bu yılın sükse yapan koinlerinden biri olan Chainlink’te traderların % 52,31’i long pozisyonunda yer alıyor.

Traderların % 57’50’si Cardano’da lomg pozisyonunda iken, Monero’da long pozisyonunda olanların oranı ise % 61.35 şeklinde. Özet olarak yatırımcıların yükseliş beklediği favori koinler Stellar ve Monero şeklinde.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

bitcoin işlem ücreti kriptokoin com
Bitcoin İşlem Ücretlerinde Yüzde 800 Artış! Kriptokoin – İşlem ücretleri, Bitcoin’in üçüncü yarılanmasının tam da ortasında anormal bir artış yaşadı. İşlem ücretleri bir ayda % 800’ün üzerinde yükseldi. 11 Nisan’dan 14 Mayıs’a kadar Bitcoin (BTC) işlem ücretleri % 1,250’den fazla artarak 0,38 dolardan...
Mesut İnan 18 Mayıs 2020