Binance’ten 11 Altcoin İçin Sıcak Duyurular: Listeleme de Var!

Binance’ten 11 Altcoin İçin Sıcak Duyurular: Listeleme de Var!
Binance’ten 11 Altcoin İçin Sıcak Duyurular: Listeleme de Var!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyanın önde gelen Bitcoin ve altcoin borsası Binance, bugün sabah saatlerinde kripto piyasasını etkileyecek birkaç önemli duyuru yaptı. Duyuruların arasında yükseltme desteği ve yeni işlem çiftlerinin listelenmesi gibi kritik gelişmeler yer aldı. Bu yazımızda, borsanın en son paylaştığı dört duyuruyu ele alacağız. İşte detaylar…

Binance, altcoin REI için yükseltme desteğini açıkladı

Binance, yaklaşmakta olan REI Network (REI) ağ yükseltmesi ve hard fork’u desteklediğini açıkladı. Blok yüksekliği 15.774.234’te ya da yaklaşık olarak 11 Ekim 2023, TSİ 12:00’de gerçekleşmesi planlanan bu gelişme, REI altcoin sahipleri için önemli değişiklikler getirecek. Bu yükseltmenin bir parçası olarak, REI ağında token yatırma ve çekme işlemleri bugün, TSİ 11:00 civarında başlayarak geçici olarak askıya alınacak. Bu askıya alma işleminin platformdaki REI token alım satımını etkilemeyeceğini unutmamak önemli. Binance, tüm kullanıcılar için sorunsuz bir geçiş sağlayarak gerekli tüm teknik gereksinimlerle ilgileneceğini söylüyor. REI tokenları için para yatırma ve çekme işlemleri, yükseltilen ağın stabil olduğu kabul edildiğinde devam edecektir.

Sıcak Gelişme! Binance Bu Ülkede Sıkıntı Yaşamaya Devam Ediyor!

Binance Futures’ta LOOM işlemleri başlıyor

Diğer yandan Binance Futures, USDⓈ-M LOOM Perpetual Contract’ı piyasaya sürüyor. Böylece kripto türevleri piyasasını bir üst seviyeye taşıyor. Bu altcoin sözleşmesi de bugün, 11 Ekim 2023, TSİ 17:30’dan itibaren kullanıma başlayacak. Ayrıca yatırımcılara 10x’e kadar kaldıraç imkanı sunacak. Dahası, lansman sırasında LOOMUSDT kalıcı vadeli işlem sözleşmesi için maksimum fonlama oranı +% 3,00 / -% 3,00 olarak belirlenmiştir. Bu, her dört saatte bir hesaplanacak ve kapatılacak, yatırımcılara şeffaf ve adil ticaret koşulları sağlayacaktır.

7 altcoin için yeni işlem çiftleri açıklandı

Ayrıca Binance, alım satım çiftleri listesini genişletmeye devam ediyor. Zira kullanıcılara portföylerini çeşitlendirmeleri için daha fazla seçenek sunmakta. Binance, 12 Ekim 2023, TSİ 11:00’de ADA/FDUSD, FIL/FDUSD, FRONT/TUSD, LEVER/TRY, LTC/FDUSD, RUNE/TUSD ve TRB/TRY dahil olmak üzere birkaç yeni çift için alım satım işlemlerini açacak.  Buna ek olarak Binance, bir sonraki duyuruya kadar FDUSD ve TUSD altcoin çiftlerinde sıfır maker ücretiyle kullanıcılar için bir promosyon sunmakta.

Yeni çapraz marjin çiftleri gündeme geldi

Binance, tekliflerini geliştirmek için bir başka hamleyle Cross Margin’e yeni alım satım çiftleri ekledi. Bu çiftler arasında SEI/TUSD, SEI/FDUSD ve WBETH/ETH yer alıyor. Böylece marjin pozisyonlarını etkili bir şekilde yönetmek isteyen yatırımcılar için daha fazla esneklik sağlıyor. Sonuç olarak Binance, altcoin sektörünün ön saflarında yer almaya devam ediyor. Kullanıcılar ise gelişmiş alım satım seçeneklerinin tadını çıkarıyor. Duyurulardan kısa zamanda haberdar olmak için Kriptokoin.com’u takip edin!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

Binance’ten 11 Altcoin İçin Sıcak Duyurular: Listeleme de Var!