Binance’ten 18 Altcoin İçin Duyuru: Fiyatlar Yükseldi!

Binance’ten 18 Altcoin İçin Duyuru: Fiyatlar Yükseldi!
Binance’ten 18 Altcoin İçin Duyuru: Fiyatlar Yükseldi!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyanın önde gelen kripto para borsası Binance, birkaç duyuru ile Bitcoin ve altcoin projelerini etkileyecek önemli güncellemeler yaptı. Bu gelişmeler, yeni ticaret fırsatlarını ve ağ yükseltmelerini kapsıyor. Böylece, kripto ortamına yeni bir canlılık katıyor. İşte detaylar…

Binance, ARK için kalıcı vadeli işlem sözleşmelerini başlattı

Binance Futures, USDⓈ-M ARK kalıcı vadeli işlem kontratını tanıtıyor. Yani tekliflerini genişletme konusundaki ağırlığını bir kez daha gösterdi. 19 Eylül 2023, 17:30’da piyasaya girecek olan sözleşme, yatırımcıların 10x’e kadar kaldıraç kullanmasına olanak tanıyor. Böylece hem deneyimli hem de kripto ticaretine yeni başlayanlar için cazip bir fırsat sunacak.  Ayrıca, yatırımcılar Çoklu Varlık Modunu benimsiyor. Böylece ARKUSDT kalıcı vadeli işlem sözleşmesinde alım satım yaparken çeşitli marjin varlıklarını kullanabilir.

Bu 3 Altcoin Yatırımcılarına Kazandırdı: Sonraki Hamleleri Ne?

Binance, ikili yatırım ürünlerini duyurdu

Binance, bir başka heyecan verici hamleyle güncel Hedef Fiyatlar ve Uzlaşma Tarihlerine sahip yeni bir İkili Yatırım ürün grubunu piyasaya sürdü. Bu ürünler, çeşitli kriptolarda “Yüksek Satış”, “Düşük Alış” yapmak isteyen kullanıcılara hitap ediyor. İkili yatırım ürünleri, yatırımcılar için çeşitli seçenekler sunmakta:

  • Yüksekten satış: Kripto varlıklarında yüksek ödüller biriktirmek isteyen veya Mevduat Para Birimini gelecekte daha yüksek bir fiyata satmayı hedefleyen kullanıcılar için.
  • Düşükten alış: Stablecoin varlıklarında ödül biriktirmek veya gelecekte daha düşük bir fiyata bir kripto para birimi satın almak isteyen kullanıcılar için özel olarak tasarlanmıştır.
Bu Altcoin Ekibi, Binance’e Milyon Dolarlar Yatırdı! Fiyat Etkilendi mi?

Bu ürünler için abonelik formatı ilk gelene ilk hizmet esasına göre çalışır. Kullanıcılar, ETH, BTC, BNB ve daha fazlası gibi önde gelen kripto para birimlerini içeren seçeneklerle çok çeşitli Hedef Fiyatları ve Hesaplaşma Tarihlerini keşfedebilirler. Bu duyuruda bahsedilen altcoinler BNB, SOL, MATIC, ADA, DOT, BCH, AVAX, FTM, ALGO, NEAR, ATOM, XRP, DOGE ve LTC’den oluşuyor.

Altcoin ZEN için yükseltme desteği

Binance yalnızca alım satım tekliflerini genişletmekle kalmıyor. Aynı zamanda blockchain ağlarının gelişimine de aktif olarak katılıyor. Binance, iki aşamada gerçekleşmesi planlanan Horizen (ZEN) ağ yükseltmesini destekleyecek. İlk aşama, 19 Eylül 2023, saat 22:00 için planlanmış olup 1.422.426 blok yüksekliğini içerecektir. Bu aşama sırasında, Horizen ağındaki tokenlerin yatırılması ve çekilmesi 19 Eylül 2023, saat 21:00’den itibaren geçici olarak askıya alınacaktır. İkinci aşama, 1.426.200 blok yüksekliğinde gerçekleşecek ve 26 Eylül 2023, saat 13:00’te başlayacaktır. İlk aşamaya benzer şekilde, token yatırma ve çekme işlemleri 26 Eylül 2023, saat 12:00’den  itibaren geçici olarak durdurulacaktır.

Bu Hafta O 4 Altcoin Yükselişe Hazır: İşte Kritik Seviyeler!

Altcoin fiyat hareketleri Binance’in duyurularını takip ediyor

Kripto para piyasasında sıklıkla görüldüğü üzere, Binance’in duyuruları ani tepkilere yol açtı. Binance’in Horizen ağ yükseltmesini desteklediği haberine yanıt olarak ZEN’in fiyatı %3’lük bir artış yaşadı. Bu yazının yazıldığı sırada ZEN, Binance’in kripto alanına katılımının etkisini göstererek 7,64 dolardan işlem görüyor. Benzer şekilde, ARK sürekli sözleşmesinin Binance tarafından açıklanması da kritikti. Zira ARK’a olan ilginin artmasına neden oldu ve duyurudan sonra fiyatı %21 arttı. Şu anda ARK 0,619 dolardan işlem görüyor. Yani bu yeni alım satım fırsatını çevreleyen coşkuya işaret ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

Binance’ten 18 Altcoin İçin Duyuru: Fiyatlar Yükseldi!