Binance’ten Bu Altcoin’e Yatırım! Fiyat Sert Yükseldi!

Binance’ten Bu Altcoin’e Yatırım! Fiyat Sert Yükseldi!
Binance’ten Bu Altcoin’e Yatırım! Fiyat Sert Yükseldi!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyanın önde gelen kripto para borsası Binance’in girişim sermayesi dikkat çekti. Borsanın inkübasyon kolu Binance Labs, yeni bir açıklama yaptı.  Yeni bir altcoin yatırımı olduğunu duyurdu. İşte tüm detaylar…

Binance, altcoin yatırımı yaptı

Binance’in yatırım kolu Binance Labs, kısa süre önce duyuru yaptı. Özellikle, Arkham’ın yerel tokenı ARKM’a stratejik bir yatırım yaptığını duyurdu. Yapay zeka destekli bir Blockchain zeka ve veri platformu olan Arkham, dikkat çekiyor. Blockchain işlemlerini anonimleştirme konusunda öne çıkıyor. Ayrıca öz düzenlemeyi geliştirme misyonuyla kripto endüstrisinde ilgi çekiyor. Arkham‘ın çığır açan platformu, adresleri gerçek dünyadaki varlıklarla algoritmik olarak eşleştiriyor. Bunun için tescilli yapay zeka motoru ULTRA’dan yararlanıyor. Bu, kullanıcıların Arkham’ın istihbarat platformu aracılığıyla herhangi birinin Blockchain işlemlerini görselleştirmesini sağlıyor. Böylece on-chain etkinlik için ayrıntılı bilgi ve görselleştirme araçları sunar.

Binance, 33 Altcoin İçin Listeleme ve Delist Duyurdu!

Arkham’ın kayda değer başarılarından biri de dünyanın ilk on-chain istihbarat borsası olan Arkham Intel Exchange’i hayata geçirmesidir. Bu merkezi olmayan istihbarat ekonomisi, Blockchain istihbaratının alıcı ve satıcılarının geniş ölçekte eşleşmesini kolaylaştırır. Platformun istihbaratına katkıda bulunan kullanıcılar, ekosistem içindeki alım satımlara ve ödüllere güç veren ARKM altcoin aracılığıyla çalışmaları için değer elde edebilirler.

Coin, yüzde 30 yükseldi

Arkham’ın istihbarat üretimini teşvik etmeye yönelik benzersiz yaklaşımı “Intel-to-Earn” programıdır. Bu girişim, ödüller ve açık artırmalar yoluyla bir kamu malı olarak istihbarat üretimini teşvik etmektedir. Platformda ayrıca, Arkham’ın tescilli yapay zeka motoru ULTRA’yı eğitmek için kullanılan zekayı gönderen kullanıcılar için bir ödül sistemi olan DATA Programı da yer alıyor. Altcoin ARKM, Binance’e yabancı değil. Zira Temmuz ayında Binance’in Launchpad’inde piyasaya girmişti. Coin, yazım sırasında yüzde 30’a yakın bir yükselişle işlem görüyor. Günlük 0.43 dolar seviyesinden 0.60 dolara kadar yükselmeyi başardı. Şu anda, 0.5909 dolardan el değiştiriyor.

Arkham’ın dönüştürücü teknolojisi, ham Blockchain’i işlem bilgilerinin ötesine geçerek kripto para birimleri kullanan varlıkların ve faaliyetlerinin net bir görünümünü sunuyor. Platform, borsalara, ticaret firmalarına ve bireylere önemli istihbarat sağlayarak altcoin endüstrisinde şeffaflığın artmasına katkıda bulunmakta. Arkham’ın platformu, çalınan fonların izlenmesi, dolandırıcıların belirlenmesi, karşı tarafların doğrulanması, işlemlerin denetlenmesi, saldırıların araştırılması ve daha fazlası gibi çeşitli amaçlar için kullanılabilir. Arkham, platformunun on chain araştırmaları teşvik ettiğini söylüyor. Bunun kripto suçlarının ve dolandırıcılıkların yaygınlaşmasıyla mücadeleye yardımcı olabileceğini iddia ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

Binance’ten Bu Altcoin’e Yatırım! Fiyat Sert Yükseldi!