BioKript: Anahtar Sende Değilse, Kripto Paran Sende Değildir

Kriptokoin
Kriptokoin 2 hafta önce
120 görüntülenme
BioKript: Anahtar Sende Değilse, Kripto Paran Sende Değildir

Biokript, dünyanın ilk hibrit, Şeriat uyumlu kripto para birimi ticaret platformudur. İslami Mudarebe kar paylaşımı ilkeleri üzerine kurulmuştur. Karlar, Biokript ve yatırımcılar arasında eşit olarak bölünür. Biokript her ikisini birleştirerek merkezi ve merkezi olmayan özellikler ile güvenilir ve verimli bir çözüm sunacaktır.

Sorun

Kripto para ticaretinin çoğu, merkezi platformlarda gerçekleşir, iş yapmanın ne en güvenli ne de en etkili yoludur. Tamamen merkezi olmayan borsalarla kayma nedeniyle etkisiz, güvensizdir ve ticaret yapmak pahalıdır.

Tamamen ademi merkeziyetçi olmaları nedeniyle, herkes bir bal küpü, hile veya düpedüz dolandırıcılık olabilecek tokenler yüzünden kullanıcılar 2022 yılına kadar tamamen merkezi olmayan ağlarda 2 milyar dolardan fazlasını kaybetmiştir.

Merkezi kripto ticaret platformlarının verimsizliğine yol açan sorunlar, 2017’de geliştirilen Biokript için ilham kaynağı oldu. Hedefi, aracının kaldırıldığı ve kullanıcıların kendi para kaynağıı üzerinde tam kontrole sahip olduğu yer olarak kripto para sektörünün tam göbeğinde yer almasıydı.

Çözüm

Biokript, tüm ticaret gelirlerinin %50’sinin paylaşıldığı bir ekosistem oluşturmuştur.

BKPT belirtecine sahip olan yatırımcıları cüzdanlarındaki BKPT token sayısına bağlı olarak  her ay aylık kar payları alabilir.

Gözetim dışı bir kripto para birimi ticareti yeri olarak Biokript, herhangi bir kullanıcı fonu tutmaz.

Proje, traderların merkezi bir sistemin verimliliği ve basitliği ile işlem yapmalarını sağlar.

Kullanıcılar merkezi olmayan bir platformun emniyet ve güvenliğinin tadını çıkarırken platformdaki nakitleri üzerinde tam kontrole sahiptir. Biokript için birincil hedef pazar,

merkezi platformlar nedeniyle maddi kayıp yaşayan veya merkeziyetçi yapılara karşı çıkan ve dünyanın her yerinden kripto para birimlerine yatırım yapmak isteyen ancak Şeriat uyum sorunları sebebiyle kararsız olan Müslümanlar için oluştururdu.

Ön Satış

Biokript, 7 Mart’tan 10  Mart’a kadar sürecek olan satış öncesi etkinliğini duyurmaktan heyecan duyuyor  Bu özel etkinlik sırasında, katılımcılar resmi halka açık satıştan öncesinde  indirimli bir oranda Biokipt tokenleri satın alma fırsatına sahip olacaklar.

Biokript (4K) – The crypto revolution has begun

Biokirpt kripto ticaret platfromu blok zinciri teknolojisi gücünden yararlanarak daha merkeziyetsiz ve güvenli bir dünya yaratmak için kendini adamıştır. Geleceğin bir parçası olmak için bu fırsatı kaçırmayın. Satış öncesi etkinliğe katılın ve Biokript tokenlerinizi alın!

Ön Satışa Katılmak için burayı kontrol edebilirsiniz:

BKPT Fuar Lansmanı

Takım

Biokript’in tamamen kendini işine adamış harika ve tutkulu bir ekibi var. Küresel bir topluluğu desteklemek için tasarlanmış bir sistem, çeşitli ve deneyimli takım, hedeflerine ulaşarak büyük bir başarıya imza atıyor.

Biokript’in CEO’su ve Kurucusu Adnan Alisic:
“Kripto para birimi devrimi, kullanıcıların ademi merkeziyetçilik arzusuyla kendi fonlarını kontrol edebileceği düşüncesi ile başladı, ancak bugün kripto para ticaretinin çoğu merkezi platformlarda yapılıyor ve bu iş yapmanın en güvenli veya verimli yolu değildir.’’ dedi

Bizi daha yakından tanımak için web sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı kontrol edebilirsiniz. Telegram üzerinde 6 bin kişiden fazla katılımcısı olan harika bir topluluğumuz var. Ayrıca web sitemizde yer alan Whitepaper’dan Biokript ile iligli daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

Sosyal Bağlatılar

Web site:  https://www.biokript.com/

Telegram: https://t.me/biokript

Twitter:     https://twitter.com/biokript

Sorumluluk reddi: Bu bir sponsorlu içerik ve basın bülteni olup burada yazılanlar Kriptokoin.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır. Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Web3
Web3 Yeni Finansı Nasıl Dönüştürüyor? Yeni bir İnternet modeli ivme kazanırken geleneksel finans, yıkıcı yeniliklere tanık oluyor. Bu çağda, Web3 olarak bilinen, İnternet’i takip eden çağda her şey yeniden tanımlanabilir. Aslında, Web3 kavramı ilk olarak 2014’te ortaya atılmıştı, ancak son yıllarda blokzincir,...
Kriptokoin 2 hafta önce