Yeni Bir Balina Ortaya Çıktı: Bu Altcoin’den Milyonluk Yuttu!

Buğra Çağlar
Buğra Çağlar 1 Aralık 2021
23 görüntülenme
Diseno sin titulo 2 1

Daha önce 38 milyon dolarlık Shiba Inu satın alan balina tekrar ağda beliriyor. Yeni gelen balina %5 değer kaybeden Shiba’dan 850 milyar adet daha ekleme yaptı. Hızlıca altcoin balinasının on-chain izlerine göz atalım.

Altcoin balinaları tekrar Shiba Inu sahnesinde

Balina işlemleri 15 saat önce yaptı ve SHIB fiyatı düzeltmeye yeni başlıyor. Dev cüzdan sahibinin alımlarından önce meme token 0.000048 dolardan işlem görüyordu. Ancak böylesine güçlü bir satın alma bile SHIB fiyatını daha yüksek seviyelere taşıyamadı ve yükseliş trendini körükleyemedi. Balinaların iştahı kabarmaya devam ederken Shib’in temel geçmişi sürekli olarak gelişiyor ve fiyatı 0,000046 direnç bölgesini aşmak için mücadele ediyor. Diğer balinalar da daha önce sadece 1.8 milyar dolara sahipken sahipken 2.3 milyar dolardan fazla token piyasadan uzak kalmaya devam ediyor. Trenddeki bu değişiklik, 26 Kasım’da kendini gösteren piyasa düzeltmesinden kısa bir süre sonra ortaya çıktı.

Balinalar %15 indirimli Shiba’yı yağmalıyor

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, SHIB önceki seviyelerine göre %15 ucuzladı. Balinalar, dolaşımdaki arzın %72’sini satın alarak mutlak çoğunluk haline geldi ve bu da Shiba’yı çoğunlukla balina cüzdanlarının eline geçirdi. Yazım sırasında, Shiba günlük kaybını %6’nın üzerinde tutuyor ve 0.00004464 dolardan işlem görüyor. Ek olarak, önceki ATH seviyesi olan 0.00008845 doların %50 altında zaman geçiriyor. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

shiba coin nedir
Shiba Inu Yatırımcılarına Müjde: Ünlü Borsa SHIB’i Listeliyor! Güney Amerikanın en büyük ülkesi Brezilya’nın kripto borsası Mercado Bitcoin Aralık ayının ilk günü Shiba Inu (SHIB)’yu listelemeye hazır olduğunu duyurdu. Brezilya’nın en büyük kripto para borsası Mercado Bitcoin, SHIB’i listeleyeceğini ve 1 Aralık’tan itibaren işlemlere başlayacağını...
Zeki Uyanık 2 Aralık 2021