Birleşmiş Milletler Bu Altcoin’i Seçti: Fiyat Yükseldi!

Birleşik Milletler Bu Altcoin’i Seçti: Fiyat Yükseldi!
Birleşik Milletler Bu Altcoin’i Seçti: Fiyat Yükseldi!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP), Blockchain dünyasına girdi. Kurum, web3 ve dağıtık defter teknolojilerini benimseme yolunda önemli bir adım attı. Zira Algorand Blockchain Akademisi’ni kurmak üzere altcoin projesi ALGO’nun arkasındaki Algorand Vakfı ile ortaklık kurdu. Bu girişim, UNDP personelini kalkınma için Blockchain teknolojisinden yararlanmak için gereken bilgi ve pratik becerilerle donatmayı amaçlıyor. UNDP’nin 30 Kasım’da yaptığı duyuru, piyasada dikkat çekti. Özellikle, BM’nin yenilikçi teknolojileri faaliyetlerine entegre etme çabalarında önemli bir adımı işaret ediyor. İşte detaylar…

Birleşik Milletler, popüler altcoin projesini seçti

UNDP, Algorand Vakfı’nı küresel personeli için web3 üzerine bir eğitim müfredatı geliştirmek üzere görevlendirdi. UNDP ve diğer Birleşmiş Milletler kuruluşlarından 22.000’den fazla çalışan Algorand Blockchain Akademisi’nden faydalanacaktır. Ek olarak müfredat, Blockchain teknolojisinin kalkınma alanındaki pratik uygulamalarına odaklı olacak. Alternatif finans ve düşük karbonlu kalkınma konularında uzman bir UNDP araştırmacısı açıklamayı yaptı. Zira girişimi Yeni Delhi’deki Algorand Etki Zirvesi’nde duyurdu. Ayrıca kursun beta versiyonunun 2024 yılının ilk çeyreğinde başlaması beklenmekte. Ardından yıl boyunca UNDP’nin küresel personeli arasında kademeli olarak yaygınlaştırılması planlanıyor. Kripto para birimi, gelişmenin ardından aşağıdaki gibi yükseliş yaşadı

Eğitim deneyimini daha da zenginleştirmek için HesabPay, Wholechain, Koibanx ve Quantum Temple dahil olmak üzere Algorand ekosistem projelerinden temsilciler girişime aktif olarak katılacaktır. Bu işbirliği, UNDP personeli arasında kapsamlı bir anlayışı teşvik ediyor. Böylece, Blockchain uygulamalarına ilişkin gerçek dünyadan içgörüler sağlamayı amaçlamaktadır. Algorand Vakfı Eğitim ve Kapsayıcılık Başkanı Doro Unger-Lee, bu girişimin Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerine ulaşmak için Blockchain’in eyleme geçirilebilir kullanım durumlarını belirleme ve uygulamaya yönelik çok önemli bir ilk adım olarak önemini vurguladı.

ALGO, benimseme konusunda gelişiyor

Algorand Blockchain Akademisi, BM’nin web3 teknolojilerini benimseme konusundaki süregelen kararlılığını gösteriyor. Bu stratejik ortaklık, Blockchain’in küresel zorlukları ele alma potansiyelini vurgulamakta. Ayrıca BM’nin sürdürülebilir bir gelecek için işgücünü geliştirmeye olan bağlılığının altını çiziyor. Kurs ilerledikçe, dünya çapındaki UNDP uygulayıcılarının karmaşık küresel sorunların üstesinden gelmek için Blockchain teknolojisini kullanma konusunda değerli bir uzmanlık kazanması beklenmektedir.

Usta Analistler Seçti: Patlama Potansiyeli Yüksek Olan 5 Altcoin!

Proje, Hindistan’da dalgalar yaratıyor

Diğer yandan Algorand, önemli Hintli kuruluşlarla bir dizi ortaklık kurduğunu açıkladı.  Algorand’ın Hindistan’daki önemli bir teknoloji savunma grubu olan Ulusal Yazılım ve Hizmet Şirketleri Birliği (NASSCOM) ile yaptığı işbirliği bu çabaların başında geliyor. Bu ortaklık, akademi, BT endüstrisi ve hükümetle birlikte geliştirilen bir dijital beceri kazandırma girişimi olan NASSCOM’un FutureSkills Prime kapsamında Web3 yeteneklerini geliştirmeyi amaçlıyor. ALGO, küresel girişimciliği destekleyen bir kuruluş olan TiE Bangalore ve Hindistan’ın ilk kadın merkezli bankası olan Mann Deshi Vakfı ile güçlerini birleştirdi. Bu işbirlikleri Algorand’ın Hindistan pazarındaki etkisini derinleştirecek ve daha geniş Web3 ortamına katkıda bulunacaktır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

Birleşmiş Milletler Bu Altcoin’i Seçti: Fiyat Yükseldi!