Birleştirici ve Küresel Bir Kripto Para: UCA Coin ile Tanışın!

WhatsApp Image 2020 05 18 at 12.36.23
WhatsApp Image 2020 05 18 at 12.36.23
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kriptokoin.com – Günümüzde kripto para birimleri, ödeme sistemlerinde karşılaşılan havale ve işlem sorunlarının çoğuna çözüm olarak gösterilse de; birçok insan kripto paralara kolayca erişemiyor. United Crypto Alliance (UCA), herkesin kullanabileceği, merkezi olmayan bir koin sunarak bu probleme son vermeyi hedefliyor.

UCA projesi, hızlı ve güvenli yeni bir küresel para birimi sağlamak amacıyla işletmeleri ve bireyleri bir araya getirmeyi amaçlıyor.

United Crypto Alliance Ağı

United Crypto Alliance, koinin istikrar ile tanımlanan bir kripto haline gelmesini sağlamak için güçlü ve küresel olarak dağıtılmış bir ağ kuracak. UCA, dünyanın her yerinden durmadan ortaklaşa çalışan bir ittifak kuruyor.

Bu merkezi olmayan sistem, sınır veya dil kısıtlaması olmaksızın sınırsız reklam, dağıtım ve fiyat artışına izin verir.

Şirketin sloganı “Birlikte güçlüyüz” de UCA’nın birbirine bağlı doğasını yansıtıyor.

UCA’in kurucusu

UCA projesinin kurucusu İlhan Doğan, doğrudan satıştaki başarılarıyla tanınıyor. Networking kariyeri boyunca 1 milyondan fazla satış ortağı kurdu ve o sırada çalıştığı şirket için 1 milyar euro satış geliri elde etti.

İlhan Doğan ve yetiştirdiği kişiler Almanya, Fransa, Rusya, Türkiye, İtalya, Avusturya ve İsviçre’nin en büyük yönetim ekiplerinde çalışırken milyonlarca dolarlık satış gerçekleştirdi. Kurucusunun bu başarıları, UCA’nın daha fazla kripto benimsenmesini sağlayacak ortaklıklar kurmak için gerekli araçlara sahip olduğunu kanıtlıyor.

UCA Coin Hakkında

UCA kripto, PIVX koininin fork’una dayanıyor. UCA, blockchain’in işlem kapasitesini hızlandırmaya yardımcı olan bir yazılım uygulaması –SegWit entegrasyonuna sahip. Bu da UCA’nın saniyede 300 tx hızla işlem görmesini sağlar ve Instantsend özelliğiyle neredeyse anında onay verir.

Masternode ile konsensüs sağlanır ve yeni koinler, proof-of-work madenciliğinden çok daha yoğun bir işlem olan staking ile üretilir.

Yeşil Enerji Projesi

Çevresel kaygılar nedeniyle UCA, yenilenebilir enerji kaynaklarına yatırım yapacak bir sistem geliştirdi. Ekip, satış karının belirli bir yüzdesini yeşil enerjinin geliştirilmesi ve üretilmesi için finanse edecek. Temiz Enerji Destek ekibi, hem bireysel hem de endüstriyel kullanım için enerji üretmek amacıyla evrensel olarak kendi kendine çalışan sistemler geliştirecek.

Yol Haritası ve Gelecek Uygulamalar

Lansmanından önce bile 16.000 kişi tarafından desteklenen UCA, önümüzdeki iki yıl içinde 150.000 kullanıcıya ulaşmayı hedefliyor ve ek ittifak ortaklarının çoğalmasını bekliyor.

Ekip, 2020’nin ikinci ve üçüncü çeyreği arasında da UCA token’ı için ATM entegrasyonunu tamamlamayı planlıyor. Aynı süre zarfında token’ın PoS cihazlarına da entegre edilmesi hedefleniyor. Masternode platformunun da yılın son çeyreğinde hayata geçirilmesi bekleniyor. Daha sonra, dünyanın her yerinden insanlar bir kripto cüzdanı olmadan bile UCA koinlerini (hatta daha sonra diğer kripto paraları da) satın almalarını sağlayacak UCA CARD düzenlenecek.

UCA’in odaklanacağı başka bir kısım da borsalarının geliştirilmesi ve işlevselliği. Borsa, ERC20 token’larını destekleyecek ve fiat para birimine dönüştürülmesine izin verecek. Ayrıca, kullanıcılar masternode kazançlarını doğrudan SEPA hesaplarına fiat olarak gönderebilecek.

UCA Hangi Borsalarda Listeleniyor?

UCA şu anda günlük 100.000 doların üzerinde işlem hacmi olan dört kripto para borsasında VinDAX, FINEXBOX, STEX ve CREX24’te desteklenmekte.

İddialı hedefleri olan United Crypto Alliance; sadece bir kripto para -UCA Coin- kullanarak kripto işlemlerinin, borsaların, bankacılığın ve hatta yeşil enerji üretiminin iyileştirilmesine odaklanıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Birleştirici ve Küresel Bir Kripto Para: UCA Coin ile Tanışın!