Bitci, Ödemeler Sistemi Deviyle Ortaklık Kurdu!

Aslı Dinçer
Aslı Dinçer 4 hafta önce
204 görüntülenme
Bitci, Ödemeler Sistemi Deviyle Ortaklık Kurdu!

Yerel kripto para borsalarından olan Bitci, büyük bir ortaklık haberiyle gündeme geldi. En son gelişmelere göre platform, birçok ülkede faaliyet gösteren Paymount EU ile ortaklık kurdu. Paymount EU, özellikle İngiltere başta olmak üzere çeşitli bölgelerde öne çıkıyor. İşte detaylar…

Bitci, Paymount EU ile iş birliğini duyurdu

Türkiye’deki popüler kripto para borsalarından olan Bitci, yeni bir global işbirliği açıklamasında bulundu. Açıklamalara göre, İngiltere başta olmak üzere birçok ülkede faaliyet gösteren Paymount EU, Bitci’ye küresel piyasaya gitmesi açısından yatırım ve strateji ortaklığı sunacak. Söz konusu gelişme, borsanın CEO’su Ahmet Onur Yeygün tarafından açıklandı.

Bitcicoin, Yeni Yol Haritasıyla Manşet Oldu!

Yeygün, Paymount EU anlaşması ile ilgili yaptığı açıklamasında, “bu proje üzerine bir süredir çalıştıklarını” açıkladı. CEO, “Bitci Borsası olarak İngiltere ve dünyanın en büyük ödeme sistemi sağlayıcılarından biri olan Paymount EU ile yatırım ve global pazarda büyümek için stratejik ortaklık konularında ön anlaşmaya vardık” ifadelerini kullandı.  Yeygün ayrıca, Paymount’ın dünyanın en büyük borsalarıyla işbirliği yaptığına dikkat çekti. Yeygün, açıklamalarında aşağıdaki ifadelere yer verdi:

Bir süredir üzerine çalıştığımız bir projeyi sonuçlandırdık. Bitci Borsası olarak Ingiltere ve dünyanın en büyük ödeme sistemi sağlayıcılarından biri olan Paymount EU ile yatırım ve global pazarda büyümek için  stratejik ortaklık konularında ön anlaşmaya vardık. Dünyanın en büyük borsaları ile iş ortaklığı yapan Paymount’tan alacağımız yatırım ve stratejik ortaklık anlaşmamız Bitci’nin lokal ve global yolunda çok büyük bir destek olacaktır.

Dev Teknoloji Şirketi, Bu Altcoin ile Anlaştı: Fiyat Fırladı!

Borsa, yeni yol haritasıyla gündeme geldi

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Bitci Borsa, son zamanlarda, yerel kripto para birimi BITCI’deki yükseliş ile gündeme gelmişti. Kripto para birimi, birkaç hafta önce yedi günlük süreçte yüzde 100’e yakın bir artış kaydetti. Birçok kişi, coin’in yükselişinin ardında Bitci’ye yönelik yol haritasının açıklanması olduğunu düşündü.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Büyük Haber Japon Devleri, Metaverse Coin Ortaklığını Duyurdu!
Büyük Haber: Japon Devleri, Metaverse Coin Ortaklığını Duyurdu! Bu metaverse coin, birlikte çalışabilir bir metaverse oluşturmak üzere Japon holdinglerini bir araya getiriyor. Kriptokoin.com olarak Japon devlerinin metaverse ortaklığının detaylarını sizler için derledik. Japon devlerini metaverse coin bir araya getirdi Aralarında Mitsubishi, Fujitsu ve bankacılık devi Mizuho’nun...
Emre Borsan 4 hafta önce