Reklamı kapat

Bitci’den Asılsız İddiaları Çürütecek Kritik Açıklama!

Kriptokoin
Kriptokoin 2 hafta önce
25 görüntülenme
Bitci’den Asılsız İddiaları Çürütecek Kritik Açıklama!

Türkiye’nin lider Blockhain şirketi Bitci Teknoloji, şirketin yürüttüğü projeler ve faaliyetleri ile ilgili ortaya atılan asılsız iddialara kayıtsız kalmadı. Bitci Teknoloji, Socios ve Alex Dreyfus’un gerçek dışı iddiaları nedeniyle yargı yoluna gidiyor. Bitci bu asılsız iddiaların tek amacının şirketi karalamak ve rekabeti ortadan kaldırmak olduğunu açıkça ifade ediyor. İşte Bitci Teknoloji’nin asılsız iddiaları çürüten önemli basın açıklaması:

Bitci Teknoloji’den asılsız iddialara sert cevap!

Değerli Kullanıcılarımız,

Bu zorunlu kamuoyu açıklaması Socios’tan Alex Dreyfus’un dün Twitter’dan yaptığı manipülasyon hakkındadır. Alex Dreyfus dün Twitter’dan yaptığı açıklamada Bitci’yi, yatırımcılarını ve iş ortaklarını hedef almıştır. Bitci rekabete açık ve isteklidir. Ancak rekabet adil ve dürüst olmalıdır. Alex Dreyfus ise adil ve dürüst rekabet yapmamakta, aksine haksız saldırılarla Bitci ve yatırımcılarını zarara uğratmayı ummaktadır.

Bahse konu iddiada, Bitci’nin Brezilya Milli Takımıyla arasında imzalanan sponsorluk sözleşmesinin feshedildiği, Bitci’nin buna rağmen BFT NFT’si sattığı iddia edilmiştir. Bu sebeple BFT listeleyen global borsalara listelemeleri daha dikkatli yapmaları uyarısında bulunulmuştur. Bu açıklama ve saldırı açıkça haksız ve yanıltıcıdır. Manipülasyon amacıyla yapılan bu saldırıdan ötürü Alex Dreyfus, Socios ve yetkilileri hakkında gerekli cezai ve hukuki işlemler bugün başlatılmıştır.

Brezilya Milli Takımı ile Bitci arasındaki sözleşmeler geçerli ve yürürlüktedir. Bitci’ye bir fesih bildirimi söz konusu değildir. Kaldı ki sponsorluk sözleşmesi bir şekilde sona erse bile bu durum BFT’nin meşru ve tek Brezilya Milli Takım Fan Token’ı olduğu realitesini değiştirmemektedir. Diğer bir ifadeyle, BFT arzı, listelenmesi, alınıp satılması ve sirkülasyonu işlemlerinin tamamı meşru ve hukuka uygundur.

İkinci işlem pazarındaki hiç bir kripto varlık sponsorluk sözleşmesinin devamına veya sona ermesine tabi değildir. Alex Dreyfus bunları ya bilmemekte ya da bilmezden gelmektedir. Dünya Kupası sırasında Socios’un en büyük rakibi olan Bitci’ye ve yatırımcılarına zarar verme amacıyla yaşanan kontrol kaybı, Bitci’nin hiçbir zaman satmadığı Brezilya NFT’lerinin satıldığı yalan beyanına kadar ilerlemiştir.

Bu sağlıksız ve saygısız tavrın hukuki ve ekonomik karşılığı elbette net ve sert olacaktır. Bitci CEO’su Onur Altan Tan’ın bugün CEO Talks’da açıklayacağı sözleşme ve sözleşme maddelerinin Alex Dreyfus tarafından dikkatle takip edilmesini dileriz.

Sözleşme, hukuk ve ürün bilmeden ya da bilerek manipülasyon yapılmaya çalışılan rekabeti beğenmiyor ve kabul etmiyoruz. Alex Dreyfus’un Socios üzerinden Türkiye’de yaptığı operasyonların hukuka, veri koruma ve mali suçlar mevzuatına açık aykırılıklarına dair gerekli raporların ilgili resmi kurumlara sunulduğunu ve şahsı ve şirketi hakkında gerekli tüm cezai ve hukuki soruşturma ve davaların başlatıldığını kamu oyunun bilgi ve takdirlerine sunarız.

Sözleşme Maddesi

Saygılarımızla

BİTCİ Teknoloji A.Ş.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Binance Bu Altcoin İçin Müjdeyi Verdi: Fiyat Fırladı!
Binance Bu Altcoin İçin Müjdeyi Verdi: Fiyat Fırladı! Dünyanın önde gelen kripto para borsası Binance bu altcoin projesi için yeni bir duyuru yaptı. 23 Kasım Çarşamba günü gerçekleştirilen blog paylaşımında altcoin’in cloud mining’de (bulut madenciliği) olacağı açıklandı. Binance’in açıklaması sonrasında altcoin fiyatı yükseldi Binance’in duyurusu,...
Nazlı Öykü Deniz 2 hafta önce