Bitcichain’da Çıkacak İlk NFT Koleksiyonu: Bitci Bots!

Kriptokoin
Kriptokoin 3 hafta önce
150 görüntülenme
Bitcichain’da Çıkacak İlk NFT Koleksiyonu: Bitci Bots!

Bitci’nin 2023 yılındaki yol haritasının bir parçası olan Web3 dönüşümü kapsamında çıkardığı yeni bir metaverse projesi olan Bitci City ve bağlı NFT koleksiyonu olan Bitci Bots görücüye çıkıyor. 10.000 adetli metaverse içerisindeki 3D robotları ifade eden koleksiyon çok yakında NFT Marketplace üzerinden NFT severler ile buluşacak. Pasif gelir elde etme, oyun oynama, sosyalleşme gibi birçok farklı konuda fayda sağlayan proje kullanıcılarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

‌Dikkat çeken yeni bir NFT projesi: Bitci Bots nedir?

‌Bitcichain’in ilk projesi olan Bitci Bots metaverse alanına odaklanarak Bitci City’de kullanıcılarına yeni bir dünya yaratıyor. Bitci City Metaverse içerisinde 3D birer asset olarak yaşayan Bitci Bots karakterleri aynı zamanda topluluk tarafından avatar olarak da kullanılabiliyor. Ayrıca bu avatarların Bitci City içinde kullanım alanları da oldukça geniş: Kendinize özel alanlara girebilir, diğer robotlarla sosyalleşebilir, oyun oynayabilir, dans edebilir, sesli ve görüntülü görüşmeler yapılabilir ve diğer bir çok gerçek hayatın simüle edildiği etkinliklere katılabilirsiniz.

‌Aslında en güzel özelliklerinden bir tanesi de Bitci city kapısını sadece holderlarına değil herkese açıyor olması. Holderları ise bu şehirde vip ayrıcalıklara sahip olarak öne çıkıyor ve üzerindeki aksesuarlara göre farklı alandaki fırsatlara erişebiliyor..

‌Kullanıcısına fayda sağlama ilkesi ile ortaya çıkan Bitci Bots, tamamen kendine ait bir ekosistem yaratmış. Bitci NFT’nin yakın zamanda faaliyete girecek NFT marketplace ve launchpadinde satılacak projenin oldukça fazla kullanım alanı olması da ekstra bir heyecan yaratıyor. Ayrıca Projenin faydaları sadece nft ve metaverse alanını kapsamıyor, global alanda da bilinen Bitci Borsası üzerinde holderlarına bir takım faydalar sağlanıyor. Bunlardan öne çıkanlar ise bazı aksesuara sahip NFT sahiplerinin borsa üzerinde %0 komisyon ücreti ve tüm NFT sahiplerinin birbirinden çeşit airdrop fırsatlarının olması. Çok geniş bir kullanım alanı ve sürdürebilirliği Bitci Bots’u eşsiz kılıyor. İlerleyen süreçlerde kendilerini oldukça fazla sık görebiliriz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Robinhood Duyurdu: SHIB, SOL, MATIC, COMP, UNI İçin Müjde!
Robinhood Duyurdu: SHIB, SOL, MATIC, COMP, UNI İçin Müjde! Ticaret platformu Robinhood, Web3 cüzdanını Apple’ın App Store’unda başlattı ve 130’dan fazla ülkede iOS kullanıcıları tarafından kullanılabilir hale geldi. Böylece iOS kullanıcıları Shiba Inu (SHIB), Solana (SOL), Polygon (MATIC) gibi kripto para birimlerine erişebilecek. İşte detaylar… Robinhood...
Aslı Dinçer 3 hafta önce