Türkiye’nin İlk Yerli Coin’i Bitcicoin, 2 Yeni Borsaya Giriyor!

bitcicoin 1 1
bitcicoin 1 1
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’nin ilk yerli kripto para projesi olan Bitcicoin (BITCI), Türk yatırımcıları sevindirecek bir haberle karşımızda. XT Borsasının ardından Bitcicoin, şimdi 2 yeni kripto para borsasında listeleniyor. Kripto paranın fiyatı listeleme haberleri ile yükseldi, ancak daha sonra geri çekildi.

Türkiye’nin ilk yerli coin’i olan Bitcicoin, 2 yeni borsada listeleniyor!

Türk Blockchain’ini yurt dışına ihraç eden ve dev ortaklıklarla yatırımcılarına güven aşılayan Bitci Teknoloji’nin kripto parası BITCI, 2 yeni borsaya giriyor. XT Borsasının ardından Bitcicoin, dünyaya açılıyor ve yeni piyasalara katılıyor. BigONE, Bitcicoin’i bugün BITCI/USDT işlem çifti ile platformunda listelediğini duyurdu. Borsada, BITCI para yatırma ve çekme hizmetleri aynı anda etkinleştirildi. Biconomy ise Türkiye’nin ilk yerli coin’ini borsasına 12 Ağustos tarihinde ekleyecek. Borsa konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

Değerli kullanıcılar, Bitcicoin (BITCI) Biconomy’de satışa sunulacak. BITCI/USDT işlem çiftini destekliyoruz ve sizi içtenlikle deneyime davet ediyoruz! Kayıt zamanı: 12 Ağustos 2021.

Bitcicoin işlemleri BITCI/USDT paritesiyle 12 Ağustos’ta Biconomy’de yer alacak. Türkiye’nin önde gelen Bitcoin ve altcoin borsalarından biri olan Bitci.com’un yerel tokeni BITCI, son dönemde dikkat çeken kripto paralar arasında yer alıyor. Kripto paranın fiyatı listeleme haberleri ile yükseldi, ancak daha sonra bir miktar geri çekildi. Son dönemde piyasaya damga vuran BITCI’ye ve ekibine bakılırsa yeni gelişmeler ve büyük duyurular hız kesmeden devam edeceğe benziyor.

Ünlü Türk Blockchain şirketi Bitci Teknoloji ile tanışın!

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, Çağdaş Holding bünyesinde Blockchain teknolojileri araştırma ve geliştirme amacıyla Bodrum’da kurulan Bitci Teknoloji, 2018 yılından bu yana sektördeki öncü faaliyetlerine devam etmektedir. İlk etapta kendisine ait mining tesisini ve mining havuzlarını kuran Bitci Teknoloji, ardından dünyanın en gelişmiş kripto para alım-satım borsalarından olan Bitci.com’u hayata geçirdi.

Bitci Teknoloji Sermayesini Yüzde 500 Artışla 100 Milyon TL’ye Yükseltti!

2020 yılında, Türkiye’nin ilk borsa ve ödeme sistemine entegre Blockchain’i olan Bitcichain’i geliştirdi Türkiye’de ve yurt dışında çok sayıda spor kulübü ile taraftar token projeleri geliştirmek üzere yola çıkan Bitci Teknoloji, bu kapsamdaki ilk anlaşmaları Türkiye’de Karşıyaka Spor Kulübü, Türkiye A Milli Basketbol Takımı, Eskişehirspor, Ankaragücü, Denizlispor; Avrupa’da ise Glasgow Rangers, Real Betis, McLaren Racing, İspanya Milli Takımı, Wolverhampton Wanderers, Brezilya Milli Takımı, Uruguay Milli Takımı ve MotoGP ile hayata geçirdi. Bitci Teknoloji, inşaat, enerji ve turizm gibi sektörlere yönelik Blockchain çözümleri konusunda da çalışmalarına devam ediyor. Bitci Teknoloji’nin sistem altyapısı tamamen kendi mühendisleri ve tasarımcıları tarafından hayata geçirilmiş olup; şirketin genel merkezi Bodrum’dadır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Türkiye’nin İlk Yerli Coin’i Bitcicoin, 2 Yeni Borsaya Giriyor!