Reklamı kapat

Bitcoin 1.000 Dolara mı Gidiyor? İşte Eski JPMorgan Analistinden Dev Tahmin

Serkan Eser
Serkan Eser 30 Mart 2020
0 görüntülenme
Bitcoin İçin Artık Bu Seviyeler Zor!

Kriptokoin.com – Piyasadaki en ihtiyatlı kripto para analistlerinden biri, şimdi önde gelen kripto para birimi Bitcoin’in 2.800 doların altına düşmeyeceğine inandığını söylüyor.

Sahte QR Kodu İle 45.000 Dolar Değerinde Bitcoin Çaldılar

Tone Vays, Bitcoin’in 2.800 doların altına düşmeyeceğine inanıyor

Trading Bitcoin’in yeni bir bölümünde, Bitcoin için kısa vadeli beklentileri hakkında aşağı yönlü bir görünüm sergileyen Tone Vays, şimdi BTC’nin Aralık 2018’den sonra geri döndüğüne kesin olarak inandığını söylüyor. Yatırım bankacılığı devi JPMorgan’ın eski analisti Tone Vays, Bitcoin’in 13 Mart’taki 3.800 dolara kadar olan çöküşünün beklediği son geri çekilme olduğunu söyledi ve ekledi:

Haziran ayında 2.800 doların mümkün olduğunu düşünürken, artık bunun muhtemel olduğunu düşünmüyorum. Bu ayın başlarında gerçekleşen 3.800 dolara kadar olan düşüşten sonra artık 2.800 doları beklemeyeceğim. Yani 2.800 doları beklemiyorsam, 1.000 dolar ya da 1.300 dolar ya da 1.500 doları da beklemiyorum. Ve birçok insanın dediği gibi, BitMEX büyük çöküş sırasında kapanmasaydı muhtemelen BTC 2.800 doları ve belki de daha düşük seviyeleri görürdü. Ama şu anda, en düşük seviyelerin test edildiğini düşünüyorum. Daha fazla düşük seviyelerin çok muhtemel olduğuna inanmıyorum. 2.800 dolardan daha düşük bir fiyat beklemiyorum. Olabilir, ama beklemiyorum. Şimdiye kadar olmuş olmalı…

Bitcoin’de 600 Dolar Buhar Oldu! Tahminleri Tutan Analist: Bu Korkunç Seviyeler Sırada

“Önümüzdeki üç ila dört ay boyunca bir çeşit yükselen üçgen oluşturacağız!”

Tone Vays, pazara giren yeni Bitcoin arzını yarıya indirecek olan halving etkinliğinin BTC fiyatını desteklemede önemli bir rol oynayacağını söyledi:

Kesinlikle halving’den sonra 2.800 doları beklemeyeceğim. Şimdi halving etkinliği sadece iki ay uzaklıkta. Zaten Mart ayının sonundayız. Halving Mayıs ayının ortasında olacak. İki ay uzaklıkta. Eğer olacaksa, şimdi olması gerekiyor. Ve bunun olacağını sanmıyorum. Bence önümüzdeki üç ila dört ay boyunca bir çeşit yükselen üçgen oluşturacağız ve sonunda patlak vereceğiz.

Geleneksel pazarlarla korelasyonuna gelince Tone Vays, BTC’nin daha yavaş bir hızda düşerken piyasalarla korelasyonda kalmasını beklediğini söyledi. Örneğin, borsa %30 düşerse Tone Vays Bitcoin’in %15 ila %20 düşmesini bekliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Analisis Bitcoin Ethereum Ripple 275191
Tahminleri Tutan Analist: Bitcoin, Ripple ve Ethereum’un Kaderi Bu Seviyeye Bağlı! Kriptokoin.com – Tüm kripto piyasası son birkaç haftadır mücadele ediyor. Şubat ayının ortalarında BTC 10.500 dolardan 3.800 dolara kadar düştüğü için Bitcoin’in düşüşüyle ​​katalize edilen çılgın bir selloff meydana geldi. Bu selloff, piyasanın teknik gücüne önemli ölçüde...
Serkan Eser 30 Mart 2020