Bernstein Tarih Verdi: Bitcoin Bu Döngüde 150 Bin Doları Görecek!

Bernstein Tarih Verdi: Bitcoin Bu Döngüde 150 Bin Doları Görecek!
Bernstein Tarih Verdi: Bitcoin Bu Döngüde 150 Bin Doları Görecek!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bernstein’daki analistler, Bitcoin fiyatının bu döngüde 150.000 dolara ulaşacağını tahmin ediyor. Analistler, lider kripto paranın bu hamlesini çeşitli faktörlere atıf yaparak açıklıyor. Bu arda, on yıldır atıl durumda olan önemli miktarda Bitcoin bu sabah harekete geçti.

Bernstein’den Bitcoin için 150 bin dolarlık tahmin!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere Bitcoin fiyatı, son haftalarda mütevazı bazı kayıplar verdi. Bununla birlikte, Bernstein’daki analistler, lider kripto para biriminin “bitmekten çok uzak” olduğunu söylüyor. Analistler, Bitcoin’in bu döngüde 150.000 dolara ulaşacağına dair tahminlerini yinelediler. Ayrıca, BTC’nin bu zirve hedefine 2025’in sonunda ulaşmasını bekliyorlar. Analistler Gautam Chhugani ve Mahika Sapra bir notta, şu açıklamayı yaptılar:

Bu tahmin hakkında daha da iyi hissediyoruz ve BTC ölçümleri hala erken aşamalarında olan sağlıklı bir döngüye işaret ediyor. Burada risk-ödül cazibesini koruyor.

Bitcoin Güne Yükselişle Başladı: O 8 Altcoin de Takip Ediyor!

Aşırı kaldıraçlar temizlendi, GBTC tekrar giriş gördü!

Analistler, yaklaşık 57.000 dolarlık yerel bir düşük seviyeye yapılan son düzeltmenin etkili bir şekilde “kripto borsalarındaki vadeli işlem sözleşmelerindeki aşırı kaldıracı temizlediği” görüşünü dile getiriyor.

Ayrıca, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Bitcoin borsa yatırım fonlarının, art arda sekiz gün süren çıkışların ardından birleşik net girişlere geri dönerek rotayı tersine çevirdiğini belirtiyorlar. Grayscale’in GBTC ETF’si bile 78 günlük bir çıkış serisini bozdu. GBTC, bu serinin ardından geçtiğimiz Cuma günü 63 milyon dolarlık net giriş kaydetti. Analistler, “GBTC önemli ve sürekli bir satış kaynağı oldu. Ayrıca, yeni 9 ETF bunu absorbe etmek zorunda kaldı. Bütün bunlar düşünüldüğünde bu önemli bir gelişme,” diye açıkladılar.

Balina, on yıl sonra ilk kez 44 milyon dolar değerinde Bitcoin taşıdı

On yıldan uzun bir süredir aktif olmayan bir BTC cüzdanı, bu sabah erken saatlerde harekete geçti. Balina, 687,33 BTC’lik (44 milyon doların üzerinde değerde) tüm yığınını transfer etti. Söz konusu cüzdan BTC’leri ilk olarak 12 Ocak 2014’te aldı. Gelişmeyi on-chain izleme platformu Lookonchain X’te paylaştı. Balinanın aldığı tarihte bir Bitcoin’in fiyatı 917 dolardı. Cüzdanın sahibinin kimliği gibi transferin nedeni de bilinmiyor.

Son BTC balina hareketleri

Son aylarda kayda değer başka BTC transferleri de gerçekleşti. Mart ayında, Bitcoin Blockchain’deki en zengin beşinci adres olan ve 2019’dan beri hareketsiz olan bir adres 6 milyar dolar taşıdı. Aynı ay bir balina 2010 yılında çıkarılan 140 milyon dolarlık BTC’leri tek bir cüzdanda birleştirdi. Ayrıca, teknik olarak Bitcoin Blockchain’de olmasa da, birileri Ethereum Blockchain’de yaklaşık 71 milyon dolar değerinde wrapped Bitcoin’i görünür bir adres zehirlenmesi saldırısında kaybetti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bernstein Tarih Verdi: Bitcoin Bu Döngüde 150 Bin Doları Görecek!