Bitcoin 4600 dolar seviyesini test etti!

mcgregor
mcgregor 9 Ekim 2017
0 görüntülenme

Bitcoin’in fiyatı hızla yükseliyor. Pazar gününe 4500 dolar seviyesinin altında giren kripto koin, gün bitmeden 4615 dolar seviyesini test etti. Market hacmini de 76 milyar dolara ulaştıran Bitcoin şu sıralar 4567 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Bitcoin’in fiyat artışındaki temel neden ise Çin’in borsalarında yeniden Bitcoin ticaretine izin vermesi yönündeki söylentiler olarak görülüyor. Çin geçtiğimiz haftalarda borsalarında Bitcoin işlemlerine sınırlama getirmiş, bunun sonrasında ise kripto para 3000 dolar seviyesine kadar gerilemişti.

Çin Bitcoin yasağını kaldırıyor!

Bitcoin fiyat grafiği

Bitcoin fiyat grafiği

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Japonya faturaları Bitcoin ile ödemeye hazırlanıyor Japonya’da pek çok endüstride boy gösteren Remixpoint, müşterilerine işlemlerini düzenli bir şekilde Bitcoin ile gerçekleştirmeleri için yeni bir proje başlattı. Faaliyetlerini çeşitli endüstrilerde ülke çapında yürüten Japon şirketi, faturaları ödemek için Bitcoin kullanmaya hazırlanıyor Remixpoint ayrıca bu...
Serkan Eser 9 Ekim 2017